Arkadaşımızın Bebeği İçin Ya Şafi Okuyoruz

Lna16 Lna16 Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim kızlar ben bildirimler çok olunca görmedim. Ama sayısız okurum o anne ve bebeği için 😢😢😢

Allahım yardım etsin o çaresizlik öyle zor ki inşallah hasarsız atlatırlar iki meleği şefaatçi olsun biriside yanında kalsın annesine mucize olsun 🤲🏻😢😢
Canımsın cocomm☹️☹️ Şüphesiz her an aklına gelip dua edeceğine eminim bitanem.amiiinn amiinnn Rabbim yardımcıları olsunn🤲🏻❤️🌺

bitti mi 1000 alayım diyecektim. ben de ayetel kürsi okurum o halde. Allah yardımcısı olsun. şimdi nasıl bebek iyi mi acaba?

bitti mi 1000 alayım diyecektim. ben de ayetel kürsi okurum o halde. Allah yardımcısı olsun. şimdi nasıl bebek iyi mi acaba?
Amin inşallah canım benim 🤲🏻💜
Şuan bir haber yok bebek hastanede o kadar biliyoruz 😢😢😢
Bebeğimize şifa olsun inşallah 🤲🏻🌸💜

M memnune bebek nasıl arada bir bizi bilgilendirsen çok seviniriz ❤️☺️
Herkes çok merak ediyor bebeğin durumunu..

Hala aynı malesef bir mucize olacağına inanmak istyrm Allah ım yardımcımız olsun biz ve böyle durumda olan herkesin

Trakeostomi açılmadan bir mucize olsa ekstübe olsa hayatını sağlıklı şekilde yaşasa yada sütü sindirebilse karnı şişmese bir gelişme olsa gerisi gelicek inanıyorum ama yok malesef hayatım boyunca hiç böyle bir çaresizlik yaşamadım evlat çok başkaymış candan daha can

Trakeostomi açılmadan bir mucize olsa ekstübe olsa hayatını sağlıklı şekilde yaşasa yada sütü sindirebilse karnı şişmese bir gelişme olsa gerisi gelicek inanıyorum ama yok malesef hayatım boyunca hiç böyle bir çaresizlik yaşamadım evlat çok başkaymış candan daha can
Rabbim ol derse olur çok şükür oldu sevincini yaşatsın inşallah 😔

üçüz değil tek olsa şansı daha çok olurdu . kaç gram doğdu acaba? Allahım sen onu annesine bağışla sağlıkla kucağına ver amin

Ama imkansız değil Raabim isterse olur daha önce olmışta inanmak istyrm olacağına inanın elden birşey de gelmiyor hastaneye gitmeye de cesaret edemiyorum hep kötü şeyler duyuyorum inancım kırılıyor oturup dua etmekten başka birşey yok elimden gelen

76 günlük mücadelesinin sonunda bugün bebeğimi kaybettim dün yanına gitmiştim akciğerleri kötü demişti doktoru duasını eksik etmeyen herkesten Allah razı olsun rabbim hiç bir anneyi böyle imtihan edip çaresiz bırakmasın
Ahhhh acını canı gönülden hissettim kardeşim 😞 RABBİM dayanma gücü verip imtihanını kolaylaştırsın meleklerin seni ahirette karşılasın

76 günlük mücadelesinin sonunda bugün bebeğimi kaybettim dün yanına gitmiştim akciğerleri kötü demişti doktoru duasını eksik etmeyen herkesten Allah razı olsun rabbim hiç bir anneyi böyle imtihan edip çaresiz bırakmasın
Rabbim sabırlar versin ne yazicagimi bilemedim çok üzüldüm ama verende Allah alanda elimizden bişey gelmiyor Rabbim dayanma gücü versin 😔

Başınız sağ olsun. Çok üzüldüm gerçekten ne diyeceğimi bilmiyorum Allah size sabır versin

Rabbim dayanma gücü versin.Başınız sağolsun çok üzüldüm gerçekten..😔

X