🌹Arkadaşımızın Bebeği İçin Ya Şafi Topluyoruz🌹

Evett Linoşummm katılıyorum. Şöyle ki dünde toplanan bir Ya şafide böyle karışıklık oldu. Eğer bu şekilde bildirim yaparsan bizler hesaplama yaparken yanlış hesaplayabiliyoruz.

Örneğin 1.000 aldım. Kalan 2.000 bu şekilde bildirim yaparsan daha iyi olacaktır.Bizleri yanlış anlama olur mu😘🙏🏻 zeyno genc zeyno genc
Bizlere destek veriyorsun teşekkür ederiz 🌹
Tamam dir kusura bakmayin ben ilk defa böyle katiliyorum

Bi yalnıslık oldu galiba
Galibaa bende yazicaktim nasil yani diye akşam başka bebege bagış yaptim bugunde böyle isim görünce şaşirdim zikirime az kaldi bitince yazicaktim bebegin ismi annesi babasinin ismi nedir diye :)

Burda benim bebeğim için toplanmıstı ya sâfi oda bitti biride bebeğinin adını felan yazmış ya bizde bir yalnısĺik var yada onlarda ama olsun her kimse rabbim sizinde bebeğinize sifa versin kardesim

Galibaa bende yazicaktim nasil yani diye akşam başka bebege bagış yaptim bugunde böyle isim görünce şaşirdim zikirime az kaldi bitince yazicaktim bebegin ismi annesi babasinin ismi nedir diye :)
Serkan özgür bebeğe topladık benim bebeğime

Burda benim bebeğim için toplanmıstı ya sâfi oda bitti biride bebeğinin adını felan yazmış ya bizde bir yalnısĺik var yada onlarda ama olsun her kimse rabbim sizinde bebeğinize sifa versin kardesim
Kimin bebegine cekiyoruz ben senin bebegine cekiyorum diye biliyorum aksam senin bebegine bagış yaptim bugun ki bebegimizin adi nedir

Kimin bebegine cekiyoruz ben senin bebegine cekiyorum diye biliyorum aksam senin bebegine bagış yaptim bugun ki bebegimizin adi nedir
Serkan özgür bebege topladık bende bilmiyorum birileri karıstırdı galib a

Ben bugun aldigim ya şafiye 1000 bini bitirmedim 1000 bin kaldi oda biter simdi

Serkan özgür bebege topladık bende bilmiyorum birileri karıstırdı galib a
Tamam canim bende serkan özgür bebege bagış yapiyorum eger o bayaninda bebegi rahatsizsa onada cekeriz yeterki bebişlerimiz iyi olsun

Baska bir bebege de toluyorlar ama onunki ya muğni galiba hatta ben demin 1000 tane aldım

Tamam canim bende serkan özgür bebege bagış yapiyorum eger o bayaninda bebegi rahatsizsa onada cekeriz yeterki bebişlerimiz iyi olsun
Demekki ihtiyacı var kardesim onada dua edelim bilmoyorum bende yeni gördüm

Demekki ihtiyacı var kardesim onada dua edelim bilmoyorum bende yeni gördüm
Bende gündüz gördüm birsey yazmadim zikirimin bitmesini bekledim dedim yanliş yazilmişsa elbet yorum yapan olur diye bekledim

Bende gündüz gördüm birsey yazmadim zikirimin bitmesini bekledim dedim yanliş yazilmişsa elbet yorum yapan olur diye bekledim
O yazan arkadaş içinde diğer sayfa da okunuyor,başlık aynı,karıştırmış

siz dün serkan özgür için aldınız demi ya safiyi

X