Arkadaşımın dolandırıcı ve piskopat eşi

min

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2008
671
1
merhaba arkadaşlar.ben de kadınlar kulübüne içimi dökmek istedim...şu anda yirmi gündür yanımda duran arkadaşımın başına gelenleri anlatmak istiyorum...

geçen sene bu zamanlar sivasta oturan kankam istanbula yanıma geldi.bir arkadaşımızın aklına uyup chatten kendine muğlada yaşayan bir arkadaş buldu.konuşurlarken adam üç gün sonra ona evlenme teklifi etti.önce dalga geçiyor sandık ama sonra baktık ki adam ciddi.yana yakıla telleri arıyor,planlar yapıyor,aramadan durmuyor,davet ediyor,ben de geleyim diyor....arkadaşımın da maddi durumu birhayli iyi.adam da bunu farketmiş olmalı...bir de adam da sivaslı,hatta çok uzaktan tanıdık çıkmaz mı!! bu bir kader olmalı dedi arkadaş gitti yanına..geldi leyla gibi.bu arada ben delirdim tabi ki tanımıyon,bilmiyon adamı,bi tanı önce kimin nesi,karakteri nasıl,kendisi neci,öyle pat diye olmaz bu işler...kararını çoktan vermiş. "bir hafta sonra sivasa istemeye geliyor beni,ben eşyalarımı toplayacağım ikinci hafta evleniyoruz" bizi dinlemiyor.biraz zaman ver deyince "ya şimdi olur ya da hiç olmaz" diyor....

evlendi iki hafta sonra...adam piskopat çıktı...beni afedersiniz lezbiyenlikle suçladı.bir bahane bulup konuşmamızı yasakladı.sonra en yakın arkadaşlarını ondan uzaklaştırıp hepsine konuşma yasağı koymuş.oğlunu bile görmesine izin vermiyormuş.sarılarak resim çektirdiklerini görünce çıldırmış "sen oğlunla yatıyorsun" diyerek suçlamış.ev anahtarı vermiyor,işe giderken kapıyı üstüne kilitliyormuş.dışarıya çıktıklarında kıskançlıktan kuduruyormuş.arkadaşım kafasını kaldırınca "vayy sen şu adama baktın,şu herifi süzdün" diyerek kavga çıkarıyormuş....akşam altıda içmeye bir başlıyormuş geceyarılarına kadar.her gece içmeden duramıyormuş.

en sonunda evlerinden birini zorla sattırıp döve döve parasının bir kısmını almış.bu olaylar esnasında iki kere arkadaşım ayrılmış ama adam onsuz yemeği içmeyi kesmiş,geri dönene kadar ağlayıp bir sürü vaadlerde bulunmuş.en sonunda o adamın da kankası eve gelmiş o da arkadaşımı başka bir yere yollamış çünkü kankası karısına göz koymuş diye düşünmüş kıskançlıktan...

en sonunda arkadaşım avukata gitmiş,eşyalarını avukat eşliğinde toplayıp arabasına atıp yanıma geldi.10 yaş birden çökmüş sinir diye birşey kalmamış.arkadaşım da bu olayları öyle bir anlatıyor ki ben afalladım. bir de arkadaşın eşyaları ile gittiği günün ertesi tefeciler evi basmış ve ne varsa alıp götürmüşler.sonra çıkan rezaletten dolayı ev sahibi onu kovmuş.maaşında 3 icra varmış,işyerine gitmiş,müfettişler gelmiş adam birdenbire dibe battı.

şimdi adam gece gündüz arıyor,mesajlar atıyor...mesajlarda bi yalvarıyor dön diye,bi de bakıyoruz boşan benden diye zehir zemberek şeyler yolluyor.en sonunda hattı iptal ettik çünkü celbi görünce çıldırdı.akrabalarını,eski eşini,çocuğunu,abisini ,arkadaşlarını devamlı arayarak arkadaşım için demediğini bırakmamış.artık millet onun tellerine bile bakmıyor..

şimdi arkadaşım kendine başka bir şehirden ev bakıyor alınca oraya taşınacak ama o adam için tüm düzenini hayatını bozdu.acele etti,bir risk aldı çünkü bu adam memurdur ve dürüst olduğunu zannettik.şimdi bu yazıları beraber yazdık kendi kendine kızıyor yaptıkları için....

Ondan ayrılmakla en iyisini yapmış arkadaşınız. Bu tür psikopatlara çok rastladım. Bunların sağı solu belli olmaz. Allah korusun yarın öbür gün benden niye ayrıldın diye arkadaşınıza zarar verebilir. Bence bir an önce o şehirden ayrılsın. Ayrıca sizin evinizde duruyormuş umarım adam kapınıza dayanmaz.. Dikkatli olun. Biber gazı temin edin.

ya kusura bakma da arkadaşın da saf mıdır nedir..netten tanımış..hadi tanıdı diyelim ,iyi birisi de olabilirdi.. ama 3 - 5 gün sonra ben yanına gidiyorum 2 hafta sonrada evleniyorum ne demek ya...ya Allah insanlara akul vermiş fikir vermiş..kafatasının içindeki organı boşuna vermemiş ki...
böyle acele ve karşısındakini tanımadan abuk subuk kararkar alınır , sonrada ağlanır ,dövünülür , sinir kalmaz , kocadan kaçılır belki hastenelik olunur...hadi adam psikopatmış da arkadşınızda evlenmeye çok mu hevesli idi ki 2 hafta sonra doğru dürüst tanımadığı kişi ile evleniyor...akllarını kullamıyorlar sonra da bizler böyle oluyor ve bizlerde acıyoruz ,ah vah diyoruz...kötükedihüso

adam onu burada bilmiyor eşim de yurtdışında bana da iyi oldu.arkadaşımı izmirde sanıyor orada işe girdi biliyor.hastalıktan yataklara düşmüş gelecek hali bile yokmuş

ya kusura bakma da arkadaşın da saf mıdır nedir..netten tanımış..hadi tanıdı diyelim ,iyi birisi de olabilirdi.. ama 3 - 5 gün sonra ben yanına gidiyorum 2 hafta sonrada evleniyorum ne demek ya...ya Allah insanlara akul vermiş fikir vermiş..kafatasının içindeki organı boşuna vermemiş ki...
böyle acele ve karşısındakini tanımadan abuk subuk kararkar alınır , sonrada ağlanır ,dövünülür , sinir kalmaz , kocadan kaçılır belki hastenelik olunur...hadi adam psikopatmış da arkadşınızda evlenmeye çok mu hevesli idi ki 2 hafta sonra doğru dürüst tanımadığı kişi ile evleniyor...akllarını kullamıyorlar sonra da bizler böyle oluyor ve bizlerde acıyoruz ,ah vah diyoruz...kötükedihüso

arkadaşım şu anda dediklerini okudu yazdıklarının hepsine katılıyor.o da aynını düşünüyor ama aşık olmuştu adamın dili acaip kuvvetli etkilendi haliyle şimdi pişman

cnm çok geçmiş olsun arkadaşınıza ne diyebilirimki.çok büyük bir hata yapmış.iyice tanımadan araştırmadan olacak şeymi.umarım.verdiği zarar bu kadarla kalır ve en yakın zamanda boşanır.psikopat yakıştırması az olmuş.pes doğrusu.yakalayıp.tıksınlar bir tımarhaneye onu.terbiye:mymeka:siz

arkadaşım şu anda dediklerini okudu yazdıklarının hepsine katılıyor.o da aynını düşünüyor ama aşık olmuştu adamın dili acaip kuvvetli etkilendi haliyle şimdi pişman

aslında etkilenmesinin sebebi de benim tahminimce , ailesinden sevgi görmemesi.özelliklede babasından..eğer sevgi dolu bir yerde yetişmiş olsa idi o zaman her canım cicim aşkım diyenin peşinden gitmez,başına da bunlar gelmezdi..bazı kızlar örneğin 25 yaşındaki kız bazen 50-60 yaşındaki birisi ile de beraber olabiliyor.bunun çok sebebi var ama bir tanesi de o insanda baba şevkatini görmüş olmasıdır..bu bir gerçek
artık olan olmuş,üzüldüm..umarım bir daha böyle hata yapmaz

burda tek suçlu arkadaşın bence.. adamın bir suçu yok :)

dilini o kadar güzel kullanıp karşısındakini ikna edip etkiliyor ki .arkadaşım külyutmaz birisi onu bile kandırıp bu hale getirmiş. ben de tanıştım.hiç öyle birine benzemiyor çift ruhlu biri.....

ayrıca bundan önceki sevgililerine evleneceğiz diye kandırıp krediler çektirtmiş.....
bir gün teli adam evde unutunca sevgilileri aramış arkadaşım açıp onlarla konuşmuş..evli olduğunu bilmiyorlarmış onlar da kredi borçları ile boğuşuyorlarmış.adam onları aramıyormuş bile. arkadaşım zengin diye evlenmiş sanırım......

Büyük gecmis olsun.Insallah tekrar yalvarmalarina,iyi davranmalarina inanip geri dönüs yapmaz.Yaparsa baska sansi olmayabilir.....

İnsan çok iyi tanıdığı imsanlara bile güvenemzken ne cesaret netten birine inanmış.
Çok yüzeysel düşünmüş ama bedeli epey acı omuş.Allah daha fazlasını yaşatmaz inşallah.

dilini o kadar güzel kullanıp karşısındakini ikna edip etkiliyor ki .arkadaşım külyutmaz birisi onu bile kandırıp bu hale getirmiş. ben de tanıştım.hiç öyle birine benzemiyor çift ruhlu biri.....

ayrıca bundan önceki sevgililerine evleneceğiz diye kandırıp krediler çektirtmiş.....
bir gün teli adam evde unutunca sevgilileri aramış arkadaşım açıp onlarla konuşmuş..evli olduğunu bilmiyorlarmış onlar da kredi borçları ile boğuşuyorlarmış.adam onları aramıyormuş bile. arkadaşım zengin diye evlenmiş sanırım......

neyse şuan iyi ya önemli olan da bu .. daha kötü olaylarda olabilrdi bbüyük geçmiş olsun

Büyük gecmis olsun.Insallah tekrar yalvarmalarina,iyi davranmalarina inanip geri dönüs yapmaz.Yaparsa baska sansi olmayabilir.....

valla adam yataklara düşmüş gel diyor.itibarını kurtarması için de ona ihtiyacı var çünkü arkadaşın ayrılması olaylı oldu.adam dövünce komşuları polis çağırmış.tefeciler falan.işi de riskte olabilir icralardan. telde sesi titriyor konuşamıyor günlerdir yemek yiyemiyormuş.hattı bu gün iptal ettik

neyse şuan iyi ya önemli olan da bu .. daha kötü olaylarda olabilrdi bbüyük geçmiş olsun

dönmeyi düşünmüyor ama dönerse cinayet çıkar diyoruz çünkü adam çok dengesiz bir dediği diğerini tutmuyor fikirleri hep değişiyor sabit bir düşüncesi yok

Gecmis olsun, Insallah bundan sonra hayatinda mutlu olur arkadasin.. Ve umarimki birdaha kolay kolay her seni cok seviyorum diyene hemen kanmaz...

böyle şeyler duyunca erkeklerden feci soğuyorum ve korkuyorum ya
yokmu böyle çook ama şahsen netten biriylede evlenmezdim heralde
arkadaşınız gene iyi kurtulmuş bazıları çok takıntılı olur dikkat edin bence allah yardımcınız olsun

Gecmis olsun, Insallah bundan sonra hayatinda mutlu olur arkadasin.. Ve umarimki birdaha kolay kolay her seni cok seviyorum diyene hemen kanmaz...

ağzı kötü yandı artık tövbe diyor.kimseye de güveni kalmamış. evlenirken bazı problemler yaşayacağını biliyorduk ve bunları da hep konuşmuş ama bu kadarına da pes diyorum.12 yıllık kankam ile yedi ay boyunca hiç görüşemedim..gelip olanları anlattığında ben de sizin gibi düşünmeye başladım....

hiç şaşırmadım...
hikayenin sonu başından belli...
ne aşkmış beee kısa sürede leylaya dönmüş arkadaşın...
Allah aşkına artık liseli kızlar bile bu tür olaylara gülüp geçiyor sizin arkadaşınız nasıl oluyorda henüz 2 hafta tanıdı ne idüğü belirsiz bir insana kapılıp gidiyor...
evinden olmuş parasından olmuş oturup dua etsin ki canından olmamış...
tez zamnada boşanıp izini kaybettirsin zira bu adamın ne yapacağı belli olmaz....

gerilim filmi izler gibi bir soluk da okudum...

adam için tedbir kararı çıkartsın yakına 200 metreden fazla yaklaşamasın....

aynen filmlerde ki gibi izini kaybettirmeye çalışsın, ikametgah konusunda kendini unutturana kadar boş bir köy evini versin , adam muhtarlıkdan takip eder.

bu konu da internetten sevgili koca arayan hatunlara kapak olsun.

bu arada sen de dikkatli ol canım, senin yanında kaldığını anlarsa dertsiz başın derde girer.

gerilim filmi izler gibi bir soluk da okudum...

adam için tedbir kararı çıkartsın yakına 200 metreden fazla yaklaşamasın....

aynen filmlerde ki gibi izini kaybettirmeye çalışsın, ikametgah konusunda kendini unutturana kadar boş bir köy evini versin , adam muhtarlıkdan takip eder.

bu konu da internetten sevgili koca arayan hatunlara kapak olsun.

bu arada sen de dikkatli ol canım, senin yanında kaldığını anlarsa dertsiz başın derde girer.

canım hepiniz baştan sona kadar haklısınız.garip olan adamın siz korkunca dili ile saldırması,ama siz kanunu mahkemeyi söyleyip korkutunca tırsak olması.mesela beni arasa ben de "zaten telim savcılıkta dinleniyor " desem altına ....... ama şaşırdığımız şey,belki de yıllarca kadınları kandırıp kredi çektirip paralarına konarken kadınların hiçbir şey yapmamış olması.arkadaşım çetin ceviz.muğla da en iyi avukatı tuttu.maddi-manevi tazminat ve 600 ytl nafaka için dava açtı çünkü 6 aylık evliliklerinde arkadaşımın 20 bin ytl sini yemiş.bir sürü dolu borçları var onların birkısmına vermiş...

arkadaşım onun eski sevgilisi ile telde konuşmuş.kız şunları demiş: "bana evlenme teklifi etti.evindeki eski eşyaları attık,yeni eşyalar aldık.geleceğe ait birsürü plan yaptık.evlilik hazırlıkları için bana bankadan 9 bin ytl çektirdi çünkü kendisinin icrası var çekemiyor.parayı verince de bana hakaretler etti,o.... ile suçladı ve seninle evlendi.krediyi ödeyeceğim.bu da bana akıl parası olsun"

X