Arkadaşım rüyalara takmış ve gerçekten etkileniyorum

Merve Aycan

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2024
947
376
Kızlar 10 yıllık arkdşım çok samimiyiz kardeşim gbi. Neyse bayadır rüyalara takmış işte bunu gördüm şunu gördüm. O kadar anlattı ki bende etkileniyorum rüyayla hareket ediyor. Mesela rüyamda gördüm buraya gitme kötü bir şey olacak rüyamda gördüm sınavı geçtin rüyamda gördüm a kişisi sana iyi değil uzak dur rüyamda gördüm seni kıskanıyor işte yok eline para geçti . Bir süre etkilendim ama şuan bilmiyorum bazen diyolar kalbi temiz görür falan tm insan bazen inanıyor ama bütün hayatı rüyayla sürekli anlatıyor artık sizce ne yapmam lazım

IMG_4038.jpeg

En nefret ettiğim şey beni ve ailemi rüyasında görenler. Ben hep anlatmayın sevmiyorum etkileniyorum diyorum.
Siz de söyleyin bir daha anlatmasın. Zaten rüyaların yüzde 98i bilinçaltı inan.

Ben de etkilenenlerdenim.
Duymak istemiyorum kesinlikle...
Rüyaların çoğunun bilinçaltı etkisi olduğunu biliyordum zaten ama psikolojik tedavi sürecinde hissettim. Bildiğiniz terapinin devamını rüyamda görüyordum😂psikoloğum not almamı istiyordu hatta gördüğüm rüyaları.
Açık açık söyleyin,ben söylüyorum. Çünkü yorumlanma biçimine göre enerjisi ortaya çıkıyor bence.

Kendi hayatı niye yok sana takık mı, gitsin kendini görsün bence.
Dinlediğin için devamlı seni görüyor dinleme.

Okuduğum bir kitapta kötü rüyalar kimseye anlatılmaz, iyi rüyalar sadece onu çok iyi yorumlayacak kişilere anlatılır diyordu. Arkadaşınıza açık açık dinlemek istemediğinizi söyleyin. Zaten samimiyetiniz varmış, anlayış göstermesi lazım. Eğer hiç içinde tutamıyorsa bir rüya günlüğü tutmasını tavsiye edin.

Kızlar 10 yıllık arkdşım çok samimiyiz kardeşim gbi. Neyse bayadır rüyalara takmış işte bunu gördüm şunu gördüm. O kadar anlattı ki bende etkileniyorum rüyayla hareket ediyor. Mesela rüyamda gördüm buraya gitme kötü bir şey olacak rüyamda gördüm sınavı geçtin rüyamda gördüm a kişisi sana iyi değil uzak dur rüyamda gördüm seni kıskanıyor işte yok eline para geçti . Bir süre etkilendim ama şuan bilmiyorum bazen diyolar kalbi temiz görür falan tm insan bazen inanıyor ama bütün hayatı rüyayla sürekli anlatıyor artık sizce ne yapmam lazım
Niye sürekli seni rüyasında görüyor. Çok inandırıcı gelmedi. Rüya adı altında seni istediği gibi yönlendiriyor

Niye sürekli seni rüyasında görüyor. Çok inandırıcı gelmedi. Rüya adı altında seni istediği gibi yönlendiriyor
Sadece beni değil herkesi görüyor kendisi de rüyalarla hareket ediyor herkesi görüyor çevresinde çoğu kişi de dinliyor önemsiyor

Sadece beni değil herkesi görüyor kendisi de rüyalarla hareket ediyor herkesi görüyor çevresinde çoğu kişi de dinliyor önemsiyor
Bence pek takılmayın hatta size bir örnek vereyim. İstihare namazını duymussunuzdur bu namazdan sonra insanin kalbine hayir yada şer ise ne doguyorsa ona hore hareket etmesi soylenir veya ruyasinda bir takim seyler gorur. Ancak istihareden önce istişare derler. Yani önce kendi hayatinizdaki kisi yada kisiler icin endiseniz veya merakiniz var ise ne yapacaginiza istişare ederek karar verin😊 Arkadasiniz da bunu surekli size anlatiyorsa ona uygun bir dille bunlari dinlemek istemediginizi soyleyin

Yok valla benden değil kendi daha çok ona göre hareket ediyor 🫠
Bilinçaltı diye bir gerçek var. Mesela kimi düşünürsen onu görüyorsun. Bir şeyler çağrışım yapıyor. Ha mesajcı rüyalar da yok değil ama ilk kez bu kadar sık görene rastlıyorum. Muhtemelen kafasına çok takıyor ve bişiler görüyor.

Bence pek takılmayın hatta size bir örnek vereyim. İstihare namazını duymussunuzdur bu namazdan sonra insanin kalbine hayir yada şer ise ne doguyorsa ona hore hareket etmesi soylenir veya ruyasinda bir takim seyler gorur. Ancak istihareden önce istişare derler. Yani önce kendi hayatinizdaki kisi yada kisiler icin endiseniz veya merakiniz var ise ne yapacaginiza istişare ederek karar verin😊 Arkadasiniz da bunu surekli size anlatiyorsa ona uygun bir dille bunlari dinlemek istemediginizi soyleyin
Hatta bu yüzden başkasının yerine kılmayın o namazı da derler. Kalbinde o kişi hakkındaki hisleri tam olarak bilinemez diye. Öyle duymuştum.

Bilinçaltı diye bir gerçek var. Mesela kimi düşünürsen onu görüyorsun. Bir şeyler çağrışım yalıyor. Ha mesajcı rüyalar da yok değil ama ilk kez bu kadar sık görene rastlıyorum. Muhtemelen kafasına çok takıyor ve bişiler görüyor.
İkinci kez duy. Ben de öyleyim🙄😅 ama kimseyi de darlamam yani.

En nefret ettiğim şey beni ve ailemi rüyasında görenler. Ben hep anlatmayın sevmiyorum etkileniyorum diyorum.
Siz de söyleyin bir daha anlatmasın. Zaten rüyaların yüzde 98i bilinçaltı inan.
Ay tam bugun bunu dusunuyodum nasıl bılıncaltı olabılır dıye
Bugun hıc aklıma gelmeyecek hatta Bugune dek de gelmemis bısey gordum nasıl olabılır ki. Hatta uyandığımda oha boyle seyler yasanıyor olabılır mı acaba fılan dedım

Kendisini Yusuf (A.S) soyundan geliyor filan sanıyor herhalde 🤦
Duymayın dikkate almayın.
O kadar temizimiz kaldımı şu dünyada 🤦

Ay tam bugun bunu dusunuyodum nasıl bılıncaltı olabılır dıye
Bugun hıc aklıma gelmeyecek hatta Bugune dek de gelmemis bısey gordum nasıl olabılır ki. Hatta uyandığımda oha boyle seyler yasanıyor olabılır mı acaba fılan dedım
Valla ben de geçen Yüzüklerin Efendisiyle yarışacak bir olay örgüsü gördüm. Sesli not aldım kitap olarak yazıcam bi kahvecide abshsjsaksks

X