Arkadaşım rüyalara takmış ve gerçekten etkileniyorum

Ay tam bugun bunu dusunuyodum nasıl bılıncaltı olabılır dıye
Bugun hıc aklıma gelmeyecek hatta Bugune dek de gelmemis bısey gordum nasıl olabılır ki. Hatta uyandığımda oha boyle seyler yasanıyor olabılır mı acaba fılan dedım
Bazen uzun zamandır görüşmediğimiz biri bi anda aklımıza gelir o kişinin haleti ruhiyeti bize his olur. Bence öyle bir şey olabilir bebek. Banada oluyor.

Bibli bıraz daha acabılır mısın
Anlayamadım mazur gör🙏
Demek istiyorum ki mesela uzun zamandır görmediğim konuşmadığım biri bi anda aklıma gelir ya da rüyamda görürüm. Ne alaka falan olurum. Sonra duyarım bir şekilde o kişiyle ilgili iyi ya da kötü bir gelişme.
Malum olma derler ya onun gibi bir şey.

Ben rüyalara inanmıyorum, artık bana anlatma diyin. Ben çok sıkılıyorum ya rüya dinlemekten ve rüyaya göre yaşayanlardan.
Benım bır yakınımda da sey var
Kendisinden gram hazetmem de hazettıgım zamanlar kafa beyin bırakmıyordu insanda boyle konusarak.
Bı olay olsun
Hemen ben bunun olacagını zaten Ruyamda gormustum dıye baslardı ruya senaryosu yazmaya.

Kızlar 10 yıllık arkdşım çok samimiyiz kardeşim gbi. Neyse bayadır rüyalara takmış işte bunu gördüm şunu gördüm. O kadar anlattı ki bende etkileniyorum rüyayla hareket ediyor. Mesela rüyamda gördüm buraya gitme kötü bir şey olacak rüyamda gördüm sınavı geçtin rüyamda gördüm a kişisi sana iyi değil uzak dur rüyamda gördüm seni kıskanıyor işte yok eline para geçti . Bir süre etkilendim ama şuan bilmiyorum bazen diyolar kalbi temiz görür falan tm insan bazen inanıyor ama bütün hayatı rüyayla sürekli anlatıyor artık sizce ne yapmam lazım
bu kadar cok ruya anlatan bazi insanlarin yalan soyledigine sahit oldum, sizi manipule mi etmek icin yapiyor dikkat edin

X