Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Arkadaşım polenle büyütmüş

BenAybegum

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2007
319
0
kızlar arkadaşim polenle büyütmüş.aktar demiş.annesi ve teyzesi de kullanmış büyümüş.arkadaşları da kullanmiş.e onların da büyümüş:1shok:20 gün civarı da etki eder demiş ama bi haftada gelişmeler başlamiş.bende haber vereyim dedim size.bugun 2. gunum benim.haydı herşey istediğimiz gibi olsunkaydirigubbakcemile5

haaa bu arada masajdan da vazgeçmeyin.günde 5 dak 5 dakkadır.ama yapabiliosanız yarım saat falan yapın.o zaman daha kısa sürede gelişme oluwwsırnaşık şey

polen derken canım:)

aktarlarda satılan polen.toz olanı mesela bende o var.

bu arada bi gelişme olsun valla siz sormadan söylerim ben:sm_cool:

ama ne nar ne de küç işe yaramamişti.bende sadece masaj işe yarıo.ama bu sefer inşallah polen işe yarıcak:Saruboceq:

bu polan ne kadar,nasıl,neyle günde kaç kere kullanılıyo canım
bide şişmanlatmızmı
ben kilo almak istemiyorum
a.s.

valla ne kadar buyutuklerini bilemem ama arkadaşima çok guvenirim:eek:küçte yaptığımız gibi bi kase yoğurda 1 tatlı kaşiği polen.bi haftada falan etkisini görmüş.aktarda 20 gunde etki eder demiş ama tabiki olay bünyede bitiobenneyaptımkiben 5 gun yıyıp sıkılmiştim.şimdi dun gene konuştuk ısrarla, ya bi düzenli ye sonra konuşalim dedi durdu.evet işte bende dun 1 bugun 2 yıyorumcokacimcoookbu sefer inşallah olacak,darısı başımıza:Saruboceq:

biraz pahalı olsa gerek çünkü ben 5 ytl lik aldım avuçiçi kadar ağzı kapanan poşetlerden verdi bana.yani elimin yarısı kadar bişi.bu 5 ytl lik bi 15 gun falan gider

evet bende buymuştum ilk defa ama işte aktar ya herşey mevcutkaydirigubbakcemile2

e arkadaşlar başlayan var mı poleneşutarafagittivarsa soylesin de gelişmeleri beraber takip edelimkaydirigubbakcemile5

arkadaşlar poleni yoğurtla yemek iğrenç bişi.bunu bal ya da reçelle de yiyebilirsinizcokacimcoookben yoğurtla yicem ama.bugün bi ilginçlik yapıp içine acı badem attım parçalar halinde faydalı olur die ama midem bi bulandı bi bulandı anlatamam.siz kendiniz için uygun olanı seçin artık.kalsiyum göğüs gelişiminde onemliymiş ondan yoğurda devam etcem benkaydirigubbakcemile2

sanırım kimse başlamadı polenesenağlama

hımmm yoğurtla yesek kilo verirmiyiz ki
birde polen diye isteyeceğiz öyle mi markası falan filan yok dimi

valla ben dukkana gittim direkt açık polen var mı dedim çünkü ona verebilecek 5 ytl m vardı:eek:kilo işinden ben pek anlamam çünkü ne kilo verebilirim ne de alabilirim.yıllardır 45 kiloyum ki o kadar da kilo aldırıcı karbonhidrat tozu kullandım:bbo:

bende hem vitamin hemde kilo almak için polen yemiştim 1 kilo almıstım. ama o ara gögüslerimde bi değişiklik oldugunu hatırlamıyorum.

arkdslar hevesinizi kırmak istemem ama yaklaşk 5-6 ay htta dha fasla polen yedim hergün.ama hiç bir faydsnı göremedm ne yazkki.. :KK43: simdi tekrar başlim diorm belki bu sefer olur... :S

X