Arkadaşım evli bir adamla birlikte

Aminn.. İnşallahhh

Karısını tanımıyorum bilmiyorum hiç görmedim bile ama ailesine söylemek en mantıklıs olucak sanrm.

16 canım yaşım. Çok teşekkür ederm yorumun için haklısın bir büyük olmadan olmaz.

gelişmeleri yaz lütfen
en azından annesi babası allah razı olsun senden dicektir eminim inşallah çok geç kalmamışsındır

adamın suçu yok diyen kim ki, öyle bir şey söyledimmi ben benim kızdığım kızdaki cesaret bizde 14 yaşında olduk 17 yaşındayken hoşlandıklarımız oldu ama kalkıpta evli adamlara göz koymadık eğer kız 14 yaşında erkeklerle aşk yaşamayı biliyorsa tabiki kız suçlu adamda ahlaksızsa ele geçilmez bir fırsat böyle kızlar....

Arkadaşın zaten yalan söylediğini biliyordur ki ama kaptırmış kendini hayat ona güzel sen çomak sokuyorsun ona göre sen vazifeni yaptın uyardın mı tamam dinlemiyorsa kendi bilir ama her hangi bir olumsuz durumda kalırsa benim kapıma da gelme diye belirt belki biraz dank eder kafasına. Ayrıca çok yakınsanız aillesi ile de aranız iyiyse arkadaşınızın sizinde başınız yanacaktır biliyordun niye söylemedin sendemi öylesin gibi gibi tabi ki olay patlak verirse...

Sen al annesini karşına bir bir anlat arkadaşının geleceği adına bunu yapman daha iyi inan.

Son düzenleme:
Ama ailesi ile konusurken onlara söyleyin sakin olsunlar ve kızı sıkmasınlar rahat gibi gözüksünler arkadaş gibi konuşsunlar bagırıp kızıp dövüp kızı daha fazla o adama baglamasınlar ve siz de ailesine söyleyin sizden ögrendigini bilmesin kız yoksa artık yanlış yaparsa bile paylaşmaz sizinle ve kendi dünyasında kaybolur.

Çok yakın değilim ailesiyle ama arkadaşımın annesiyle okula geldiğinde tanışmıştım. Annesine anlatayım bende vebali kalmasın ilerde bana çok dua edecek biliyrm.Bunu yapmak zrndaym..

Genç kızlarımıza ne oluyor böyle anlamıyorum.
Şimdi okulda masum flörtler, içinde uçuşan kelebekler falan olmalıydı.
Sen kalk iki çocuklu adamla takıl,
Neyse ki karısıyla ayda bir beraber oluyormuş.
3 yıldır eminim arkadaşada el sürmemiştir.
Zaten bu da hep bir arkadaş olur!!!
Nedense mesele de karısıya ilişki sıklığı.
Allah akıl fikir versin ne diyim.

konuları bir oku bakalım
çocuğu olan erkekler defolup giderken hiç çocuklarını düşünüyorlar mıymış
boşanmak isteyen erkek arkasına bile bakmadan gidiyor ne çocuğu
peeeeh
bi de başkasıyla evlen ama senden başkasını sevmedim bombası
seven insan sevdiğini başkasıyla bırak görmeyi düşünebilir mi acaba

gelişmeleri yaz lütfen
en azından annesi babası allah razı olsun senden dicektir eminim inşallah çok geç kalmamışsındır

Peki yazıcam çok teşekkür ederim yorumlarınız için..
Ailesi bana çok dua edecek arkadaşım öğrenince kızacak belki bnmle konuşmayacak ama ilerde bana hak verecek biliyorum. Arkadaşmn iyiliği için ben vebali üzerimdn atıcam.

Ben 14 yasindayken, benim 15 yasindaki en yakin arkadasim da 35 yasinda bir adamla birlikteydi. Durumdan suphelendim tabii, anneme anlattim, o da arkadasimin annesiyle konustu. Sonuc, ailesi kulagini cekti, bu subyancidan ayrildi. Arkadasim benimle bir muddet konusmamisti ama sonra baristik yine.
Soyle kizin anasina, dover mi sover mi bilmem ama en azindan annesidir, daha iyi kurtarir cocugunu. Arkadasin senin lafinla iflah olacak gibi gorunmuyor.

Çok yakın değilim ailesiyle ama arkadaşımın annesiyle okula geldiğinde tanışmıştım. Annesine anlatayım bende vebali kalmasın ilerde bana çok dua edecek biliyrm.Bunu yapmak zrndaym..

Aynen öyle o devam edecek hızını alamayacak neler yaşayacak oradan oraya savrulacak alışkanlık haline getirecek lise de böyle arkadaşlarım vardı onlar çıkarcıydı gerçi senin arkadaşının isteği nedir ondan aldığı nedir ki böyle yapıştı adama ?

Annesine anlat tane tane uygun dille mümkünse kanıt göstere göstere yazık günah ya şimdi ki nesil maşallah bu ne hız sosyal olcam derken aşırıya kaçıyorsunuz.

arkadaşın 3 yıldır bu adamla birlikte ve adamın çocuğu 1.5 yaşında !!!!???
bundan da mı uyanamıyor yahu !! gülsem mi ağlasam mı bilemedim

arkadaşım diye başlık attığımda herkesin tepkisi buydu evet:)) Ama allaha şükür o kişi ben değilim arkadaş deyip kendi hayatını anlatanlardan değilim. Arkadaşıma üzülüyorum vebal üzerimde kalmasın istiyorum 16 yaşındayım kimseye güvenip anlatamadım başlık açıp büyüklerimin yorumunu almak istedim çok teşekkr ederim yorumlarnz için.

İlk sevgilisi oldğunu söylüyor ve dediğim gibi senelerdir konuştuğu için bağlanmış kopamıyormş unutamıyorm diyor ne derece doğru bilemiyom.

14 yaşında kızın evli adamla ne işi var yazık çok yazık

Kimisi kızı suçlamış kimi adamı ama bence burada ikisi de suçlu. Adam zaten şerefsiz ama kız da çok masum değil bence. 14 yaş çok küçük bir yaş değil. Benim bir arkadaşım da böyle bir durumdaydı. Kız en son intihara teşebbüs etmişti.

kötü bi durum((

İlk sevgilisi oldğunu söylüyor ve dediğim gibi senelerdir konuştuğu için bağlanmış kopamıyormş unutamıyorm diyor ne derece doğru bilemiyom.

Arkadaşının her anlattığına inanma kesinlik ile ve onun ailesine anlatmadan önce kendi ailene de durumu belirt mutlaka arkadaşın pek masum biri değil 14/15 yaşında kızların neler yaptığını iyi bilirim kaldı ki şimdi ki nesilin kızları daha fena direk sana suçlamada bulunabilir sana da bir şeyler yıkabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…