Arkadaşım evli bir adamla birlikte

Evet doğru söylüyorsunuz bende öyle düşünüyorum. Ama 2.çocuğu eşi hamileyken tanışmışlar ve birdaha çocuk sahibi olmam diyormuş adam ben sadece seni sevdim hep de sevcem ama seninle evlenenemem diyormuş. Sen yaşın geldiğinde uygun birini bulup evlen bu senin için en doğrusu diyormuş. Adamın cinsel anlamda arkadaşıma yakınlığı yokmuş öyle söylüyor. Ama arkadaşım unutamıyorum unutabilsem keşke diyor bu konuda ne önerirsinz?

bence adamin esine veya arkadasinizin ailesine soyleyin bu adam bu kizi bir gun kandircak bugun degilse yarin ve sonuc daha kotu olur yani 3 ay demiyorsunuz 3 yil 14 yasindeki cocuk oyle sevmeyi bilmez ne anlar ki bencede simdi bsey anladiginda diye takinti yapmis

Yaşının verdiği deli cesareti ve küçük bir kıvılcımı aşk sanması...İlerleyen zamanlarda,adına "aşk" dediği bu saçmalık aklına gelince çok pişman olacak.Bazen gülüp geçecek,bazen çok utanacak.Senin yapman gereken derhal onu o adamdan uzaklaştırmak.Eminim bir şeyler düşünüyorsundur,biran önce uygulamaya koy lütfen.

Arkadaşım bunu anlamıyor işte o yapmaz diyor ayda 1 kadın boşanmasın diye çocuklrı için görev gibi görüp birlikte olur onun dışında samimiyeti olmaz biliyorum diyor. Bende adamı tanımadığım için cevap veremiyorum sizce doğru mudur?

Adamın gayet düzenli bir cinsel yaşamı vardır cnm.
karısıyla da normal görününen bir evliliği
liseli kız fantazilerini de arkadaşınla tatmin ediyordur
bu kadar basit
kız biraz daha büyüyünce onu bırakır başka bir 14 lük bulur. pedofili, tedavisi ev zor olan cinsel sapkınlıktır çünkü, vazgeçemez.

yaşa bak 17 ama milletin kocasını ayartmayı biliyor Allah böyle ahlakı bozulmuş kişileri uzak etsin kocalarımızdan.daha yaşı kaç başı kaç milletin çoluklu çocuklu adamına göz koyuyor ya çok sinirlendim şu anda adamın karısı öğrense keşkede bi güzel benzetse arkadaşını ne iyi olurdu...

Amin uzak dursunlar. Ahlaki boyutunda öyle evet haklısınız ama arkadaşım oldğu için üzülüyorum çare arıyorum. başka biri olsaydı terbiyesiz deyip geçerdim

yok olmadık diyor bende çok sordum eğer öyle bi durum olsaydı ailesine söylicektim zaten ama öyle bi durum yok diyor yemin ediyor. Evet ama bu kız şmdi ergenlik çağında ve 3 yıldır konuştuğu birini bırakması onun için gerçekten zor ve adam evli olmasına rağmen adamın eşiyle birlikte oldğnu bile bile kabul edebiliyor nasıl unutucak nasıl koparabilrm bu adamdan ben arkdşmı?

Arkadaşın bir erkekle tanışıp hoşlansa, zaman geçirse belki uzaklaşabilir.

Ama ben olsam direk ailesine söylerim.
Bence 3 yıl sadece konuşma olarak kalmamıştır bu iş malesef:KK50:

yok olmadık diyor bende çok sordum eğer öyle bi durum olsaydı ailesine söylicektim zaten ama öyle bi durum yok diyor yemin ediyor. Evet ama bu kız şmdi ergenlik çağında ve 3 yıldır konuştuğu birini bırakması onun için gerçekten zor ve adam evli olmasına rağmen adamın eşiyle birlikte oldğnu bile bile kabul edebiliyor nasıl unutucak nasıl koparabilrm bu adamdan ben arkdşmı?

canim nerden biliyorsun arkadasin senden korktugu icin daha yeni ogrenmissin adamin evli oldugunu 3 sene sonra yalani yalan takip eder

Peki sen devam ediyormusun konuşmaya yaşadığım olay demişsin? Etmiyorsan nasıl ayrılabildin arkadaşıma söyleyeceğim gerçekten çok üzülüyorm onun için:KK43:

O Yaştaki kızların hep kendinden büyük erkeklere ilgisi vardır. Erkeklerde bunu çok güzel kullanır. Buraya üstüne basa basa yazıyorum arkadaşının erkek arkadaşı ASLA eşinden ayrılmaz.
Ben geceleri gönlümü karımla eyliyorum,ütümü yapıyo,çamaşırımı yıkıyo kahrımı çekiyo e çocuklarıma da bakıyo ama seninle de (çıtırsın güzelsin) gezmek tozmak belki öpüşüp koklaşmak hoşuma gidiyor,böyle idare ediverin' diyecek bir ERKEK olmayacağı için elbette klişe yalanları atmaya devam edecek. Madem sevmiyor karısını silah mı dayıyorlar beynine, madem istemiyor korunsun ne diye çocuk yapmış. Bu yalanlara inanması normal arkadaşının çünkü daha çok küçük, daha bu yaşta 2.kadın olmayı kabullenmişse bir şey diyemem. Kötü bir kız olduğunu düşünmüyorum fakat şunu düşünsün o hep gizli saklı kalmak zorunda, bu yaştA YUVA YIKAN KADIN konumunda onlar başka bir sebepten ayrılsalar bile bu damgayla yaşamak zorunda... Henüz çok küçük,hayatını etkileyecek hatalar yapmaz umarım.. Benim kuzenim bu durumdaydı ama ben karısını aradım ve olanları anlattım adam aynı dediğim gibi yaptı kuzenimde zaten o anda hatasını anladı ve geri döndü ... belki zor ama bir gün ağlar 2 gün ağlar nedir bu evli erkek merakı erkek mi kalmadı sokakta!

arkadaşınız sevgiyi bir kenara atıp gelecegine baksın..acaba hep böyle mi devam edecek diye o da sevdigi insanla evlenmek ister o adam gerçekten sevse bekle beni ......... yıl sonra evlenirim derdi.bence o adam nabza göre şerbet vermesini biliyor.bir kadın ne ister çok iyi kavramış durumda.arkadaşınızı süslü laflarla kandırıyor.arkadaşınız bence o adamı sınav dan geçirsin mesela senden ayrılmak istiyorum desin yada hakaret etsin,bir bayana o adamı arattırın ve bayan adamla konuşmak ister gibi yapsın bakalım o kadınla konuşacak mı?arkadaşınız kendi gözleriyle görsün.sizin yada bir başkasını lafı o an ona masal gibi geliyordur arkadaşınız şuan kendini bir hayal aleminde görüyor.o adamı sınavdan geçirsin elbet o adam bir açık verecek ve arkadaşınız gözünü açacak ve çıktıgı bulutlardan yere çakılacak ama sizin denediginizi adam anlamasın
ayrıca arkadaşınız yaşı gereği kanıyor.bence.ama hiç bir zaman arkadaşınızı yanlız bırakmayın ve hayatını etkileyecek hata yaptırtmamaya çalışın

ayda birmi beraber oluyo olmuyomu bu takılınması gereken şey değil bence, hiç beraber olmamış olsa ne olucak o çocuklar kadının ilk eşinden bile olsa ne farkeder adam evlimi olay bitmiştir, erkekmi yok yaaa ben çok sinirleniyorum bu tarz şeylere
eminmisin peki sen kahramanın arkadaşın olduğuna bana pek öle gelmedi kusura bakma
adam her ne kadar pislikse evli bir erkekle bile bile beraber olan bayanda o kadar pisliktir bence kusura bakma ama bunun başka bir açıklaması yok
bu sevgi ayaklarınıda bıraksın arkadaşınız adam tekmeyi vursa sanki bida başkasını sevmicekmi sevicek tabi neden böle bir ilişkide ısrar ediyo tercih edilen kadın olmak egosunu okşuyor olabilirmi
yanlız bir bilgi vereyim tercih edilen kadın değil ancak kullanılan bir kadın olmaktan ileri gidemez arkadaşınız olay budur o adam için et yığınından başka birşey değildir o kişi emin ol o aldattığı kadına daha çok değer verdiğine eminim

Allah korusun. allah yazdıysa bozsun kesinlikle kahraman ben değilim endişelerim arkadaşıma. Son çare ailesine söylemek olucak ama o zaman da arkadşımı kaybedicem o yüzden konu açtım. Yorumlarınız önerileriniz için teşekkür ederim. :))

yaşa bak 17 ama milletin kocasını ayartmayı biliyor Allah böyle ahlakı bozulmuş kişileri uzak etsin kocalarımızdan.daha yaşı kaç başı kaç milletin çoluklu çocuklu adamına göz koyuyor ya çok sinirlendim şu anda adamın karısı öğrense keşkede bi güzel benzetse arkadaşını ne iyi olurdu...

adamın suçu yok dimi, zavallı adamcık 14 yaşında şeytan ruhlu bir kadın tarafından ayartılmış saf masum delikanlı, yazık adama. karısı da kızı bi güzel dövsün saf kocişini kurtarsın o ergen şeytandan :KK37:

ya ama farkindamisiniz bu kiz 17 yasinda daha cocuk yani birakisn bir kenerazla olmaz direk aile ve adami git direk tehdit et polise gidecegini soyle cocuk istismar ile

şoktayım şuan 17 yaşındaysa 3 senedir konuşuyo dediğiniz 14 yaşında çocukken konuşmaya başlamışlar.ki eşiyle arasındaki cinsellikten bahsediyorsa arkadaşınızlada birtakım şeyler yaşamış gibi çocuk istismarına girer bu da. kız çocuk aklıyla saçma davranıyo olabilir ama karşısındaki ne çocuk ne de aptal gayet kullanıyo. arkadaşınızla konuşun gerekirse tehdit edin ailesine söylemekle,eğer olanları algılayamacak kadar saçmalıyosa gidip direk ailesine söyleyin. yoksa başına kötü şeyler gelmesi muhtemel.

Son düzenleme:
şoktayım şuan 17 yaşındaysa 3 senedir konuşuyo dediğiniz 14 yaşında çocukken konuşmaya başlamışlar.ki eşiyle arasındaki cinsellikten bahsediyorsa arkadaşınızlada birtakım şeyler yaşamış gibi çocuk istismarına girer bu da. kız çocuk aklıyla saçma davranıyo olabilir ama karşısındaki ne çocuk ne de aptal gayet kullanıyo. arkadaşınızla konuşun gerekirse tehdit edin ailesine söylemekle,eğer olanları algılayamacak kadar saçmalıyosa gidip direk ailesine söyleyin. yoksa başına kötü şeyler gelmesi muhtemel.

Evet ben adamın evli oldğunu yeni öğrendim üstelik yaş farkı çok fazla. Yorumlarınız için çok teşekkür ederim Ben arkadaşıma ailesine herşeyi anlatacağmı sölicem ya ayrılır yada ben vebal altında kalmam.

siz karısını arayın anlatın bence boş durmayın.. bir gencin hayatı elden gidiyor
ayrıca kız masum yaşından dolayı kanmış..adam resmen KAN EMİCİ BİR VAMPİR SAF DUYGULARI OLAN BİR MASUMUN DUYGULARINI EMİYOR..ALLAH 2 CİHANDA DA 2 YAKASINI BİR ARAYA GETİRMESİN İNŞ.BETER OLSUN O YAŞADIGI CANI ONA DAR GELSİN PATLASIN.PİSLİK NASIL BİR AHLAKTIR YA RABB.SEN DERDİ OLAN ARKADAŞIMIZA DERMAN VER.GÖZÜNÜ AÇ BU MASUM KIZIMIZIN.SENDEN BAŞKASI GÖZÜNÜ AÇAMAZ ALLAH IM.DUALARIM ARKADAŞINLA İNŞ KURTULUR VE BÖYLE YAŞAYAN BÜTÜN ÇOCUKLARIMIZ..VAHŞET GİBİ..

canım sen ancak arkadaşın için şunu yapabilirsin bence; git arkadaşının annesine babasına aileden birisine anlat durumu yada git adamın karısına anlat adamın karısı öğrenince adam nasıl kesiyor bak arkadaşından elini ayağını kadın boşanmasın diye ayda bir kez birlikte olmaz hiç bir erkek karısıyla demek çok umurundanı seviyorki düşünüyor karısı boşanmasın diye...arkadaşın sana kızar küser ama ilerde ne büyük iylik yaptığını anlar bu konuyu bilmekle sende suça ortak oluyorsun...

bence adamin esine veya arkadasinizin ailesine soyleyin bu adam bu kizi bir gun kandircak bugun degilse yarin ve sonuc daha kotu olur yani 3 ay demiyorsunuz 3 yil 14 yasindeki cocuk oyle sevmeyi bilmez ne anlar ki bencede simdi bsey anladiginda diye takinti yapmis

Peki bu takıntısından nasıl vazgeçireceğim onu?

canım sen ancak arkadaşın için şunu yapabilirsin bence; git arkadaşının annesine babasına aileden birisine anlat durumu yada git adamın karısına anlat adamın karısı öğrenince adam nasıl kesiyor bak arkadaşından elini ayağını kadın boşanmasın diye ayda bir kez birlikte olmaz hiç bir erkek karısıyla demek çok umurundanı seviyorki düşünüyor karısı boşanmasın diye...arkadaşın sana kızar küser ama ilerde ne büyük iylik yaptığını anlar bu konuyu bilmekle sende suça ortak oluyorsun...

Ahh işte evet benimde vicdanım el vermiyor göz göre göre arkadaşımın yanlış yaptığını görmek ve çok da seviyorum onu kandırılmasını istemiyorum. Bencede canım en mantıklısı ailesine söylemek..

Peki bu takıntısından nasıl vazgeçireceğim onu?

canım adamı karısına söylemekle tehdit edip veya gerçekten karısını arayıp kocasının kendisini rahatsız ettiğini söylerse zaten adam kendiliğinden ayrılacak:KK66:
Ama seninle yaşın 17 ise boyunuzdan büyük işlere kalkışmayın büyük ve güvendiğiniz birinden yardım isteyin.

Son düzenleme:
ailesine en uygun bir dille anlat sana ayrıldım der yinede ayrılmaz iyice kıymete biner tatlı olur ona zor ilişk hesabı salak çünkü çocuk olmasının dışında....
arkadaşınıda kaybedersen kaybet hiç önemli değil elbet birgün anlar ve sana çok daha güzel bir dönüş yapar önemli olan ailesini iyi hazırlamak kıza ters birşe yapmamaları için bence kendi ailendende yardım al hep beraber gidip ailesiyle konuşun onun olmadığı bir ortamda ve mutlaka adamdan şikayetçi olun sübyancı p..
hayatını alt üst ediceksin bölelerininki akılları başlarına gelsin her ikisininde

X