Arkadaşım evli bir adamla birlikte

Arkadaşının her anlattığına inanma kesinlik ile ve onun ailesine anlatmadan önce kendi ailene de durumu belirt mutlaka arkadaşın pek masum biri değil 14/15 yaşında kızların neler yaptığını iyi bilirim kaldı ki şimdi ki nesilin kızları daha fena direk sana suçlamada bulunabilir sana da bir şeyler yıkabilir.

Doğru söylüyorsunuz olaylardan önce kendi anneme bahsetmem de yarar var.

yuh 17 yaşında kız evli adamla
adamın onunla kafede çay kahve içtiğini sanmıyorum büyük ihtimal cinsel bir şeyler oldu ve kız bu yüzden bırakamıyor :KK50:
günahını almak istemem ama yoksa 28 yaşında evli adam napacak ki o kızla başka.

kızın annesine git söyle, yoksa kız iyice iş alacak başına çok saf çünkü

arkadaşım diye başlık attığımda herkesin tepkisi buydu evet:)) Ama allaha şükür o kişi ben değilim arkadaş deyip kendi hayatını anlatanlardan değilim. Arkadaşıma üzülüyorum vebal üzerimde kalmasın istiyorum 16 yaşındayım kimseye güvenip anlatamadım başlık açıp büyüklerimin yorumunu almak istedim çok teşekkr ederim yorumlarnz için.

İlk dikkatimi çeken ne biliyor musun.
Arkadaşımı nasıl kurtarırımdan çok ayda birkere karısıyla birlikte olması konusunu israrla sorman.
Hatta ortalamasını bile sormuşsun
Diyelim ki öyle , ayda bir bu neyi değiştirir ki?
Sübyancı, iki çocuğuyla aldatan , çapsız ve kullanan olmaktan mı çıkarır o adamı
O zaman büyüklerin bir sürü fikir verdiler , uygulamaya çalış.
Umarım kurtulursunuz o pislikten.

Son düzenleme:
İlk dikkatimi çeken ne biliyor musun.
Arkadaşımı nasıl kurtarırımdan çok ayda birkere karısıyla birlikte olması konusunu israrla sorman.
Hatta ortalamasını bile sormuşsun
Diyelim ki öyle , ayda bir bu neyi değiştirir ki?
Sübyancı, iki çocuğuyla aldatan , çapsız ve kullanan olmaktan mı çıkarır o adamı
O zaman büyüklerin bir sürü fikir verdiler , uygulamaya çalış.
Umarım kurtulursunuz o pislikten.

Arkadaşıma söyleyebilrm ayda 1 diye kandırıyor ben üye oldğum bi sitede konu açtım hiç kimse bunun doğru olmucağnı savunuyor fln diye. Arkadaşm hala onu sevdiğinin düşüncesinde seven adam 1 defa da olsa 10 defa da olsa ypmaz ama bunu anlatamyrm.

Arkadaşıma söyleyebilrm ayda 1 diye kandırıyor ben üye oldğum bi sitede konu açtım hiç kimse bunun doğru olmucağnı savunuyor fln diye. Arkadaşm hala onu sevdiğinin düşüncesinde seven adam 1 defa da olsa 10 defa da olsa ypmaz ama bunu anlatamyrm.

Benle bile daha çok yapıyordur düşüncesindedir yaşı küçük değil ben masum gözü ile bakmıyorum arkadaşınıza ama gerçekten yakınsanız ve değer veriyorsan geleceği adına dediklerimizi yapman daha iyi olacaktır.

Hayatım adam çocuk yapmış daha ne yapsın.
Aç okut yorumları, basit bir gönül eğlencesinden öte bir durum yok ortada adam için.
Yaşın gelince de evlen diyor.
Daha ne desin anlamadım ki.
Neyse umarım az hasarla atlatırsınız bu durumu. :KK31:

Hayatım adam çocuk yapmış daha ne yapsın.
Aç okut yorumları, basit bir gönül eğlencesinden öte bir durum yok ortada adam için.
Yaşın gelince de evlen diyor.
Daha ne desin anlamadım ki.
Neyse umarım az hasarla atlatırsınız bu durumu. :KK31:

Yorumlarınızı okutucam ve hala tepkisi aynı olursa önce kendi anneme daha sonra da onun ailesine söyleyeceğim..

Benle bile daha çok yapıyordur düşüncesindedir yaşı küçük değil ben masum gözü ile bakmıyorum arkadaşınıza ama gerçekten yakınsanız ve değer veriyorsan geleceği adına dediklerimizi yapman daha iyi olacaktır.

Bilemiyorum ya zaten çocukları için birlikte oluyorum cümlesi çok yanlış arkadaşmın bu kadar saf oldğu hiç aklıma gelmezdi.Allah başıma vermesin.

Bilemiyorum ya zaten çocukları için birlikte oluyorum cümlesi çok yanlış arkadaşmın bu kadar saf oldğu hiç aklıma gelmezdi.Allah başıma vermesin.

Canım saf değil çok akıllı bu devirde ben 17 yaşında 15 yaşında kıza saf gözü ile bakmam hayat ona güzeldir şimdi muhtemelen birlikte de oldular ki adam boşuna takılmaz onla geleceği olmadığını oda bilir mecburda hissedebilir ona karşı kendini yada işin zevkine maddi boyutuna gezmesine tozmasına takılmış olabilir bizimkiler hep ondan takılıyorlardı evlilerle felan bende çok gördüm böyle tipler felan.

14 Yaşında ki bir çocuk 17 yaşında ki bir genç kız.Nasıl olur da evli bir adamın cinsel hayatının sıklığını hesaplar.
Nasıl evli bir adamla hayatını mahveder.Şimdi onun üniversite planları kariyer hayalleri olmalı
Derslerini çalışmalı güzel puanlar almayı hedeflemeli.Çok yazık ediyor kendine :KK50:
Çok çok pişman olacak.Umarım erkenden hatasının farkına varır ve kendini toparlar

Son düzenleme:
Canım saf değil çok akıllı bu devirde ben 17 yaşında 15 yaşında kıza saf gözü ile bakmam hayat ona güzeldir şimdi muhtemelen birlikte de oldular ki adam boşuna takılmaz onla geleceği olmadığını oda bilir mecburda hissedebilir ona karşı kendini yada işin zevkine maddi boyutuna gezmesine tozmasına takılmış olabilir bizimkiler hep ondan takılıyorlardı evlilerle felan bende çok gördüm böyle tipler felan.

Kızın reşit olmasını da bekliyor olabilir.
Eğer böyle bir durum varsa küçük yaşta kızı cinsel istismarda içeri alırlar.
Hiç sanmıyorum 3 sene o kıza elini sürmeyeceğini

Bilemicem anlattığına göre adam çok rahat yaşın gelince evlenmeni isterim benden ümit bekleme diyormuş.Ben birlikte oldklarını sanmıyorm ama birbirlerini bi şekilde tatmin ediyor olabilirler. Çnkü cinsel konuda çok bahsediyor arkadaşım ayda bir oluyolarmış fln filan diyor. Bu kadar kurcaladğına göre demekki aralarnda var bişyler ki bu kısma çok takılıyr.

kıyamam demek vazife icabı birlikte oluyormuş
nasılda acıdım..adi herif:KK47:

Kızın reşit olmasını da bekliyor olabilir.
Eğer böyle bir durum varsa küçük yaşta kızı cinsel istismarda içeri alırlar.
Hiç sanmıyorum 3 sene o kıza elini sürmeyeceğini

Haklısın başına iş almamak için yaşını bekliyor olabilir sonrasında zorlamı yaptım der çeker gider yada eşim ile aram düzeldi der derde der çeker gider.

Aralarında bişey olmasa bu kadar uzun sürmez bu ilişki o yaşta bir adam niye o yaşta bir kız ile zaman harcasın aşk sevgi değil bunun adı bana göre adam dediğiniz gibi zaman kolluyor rahatça başından atmak için.

Neyse kızlar benim çıkmam gerekiyor yorumlarınız için hepinize çok teşekkür ederim en kısa zamanda uygulucam söylediklerinizi. Allah böyle kötü durumlardan hepimizi korusun inşallah.. İYİ AKŞAMLAR :))

ben anlamdim olayi
arkada$in 14 ya$indayken mi sevgili olmu$ bu adamla
birlikteligin sayisinin onemi yok bu birincisi
2. adam senin arkada$indan daha akilli en azindan dogruyu soyluyor , hayal kurmuyor saçma sapan
3. ayda bir olayinda ya adam yalan soyluuor yada arkada$in
4. su de arkada$ini seviyorsan aylesine bildir bu bildiklerini , yazik gunahtir , altindan kalkamayacagi hatalar yapmasin .. gazetelerin 3. sayfalarinda neler okuyoruz, kiza deil ana babasina acidim ben ...

17 yaşında mı ? !! :O Bu korkunç bir şey.. Hem kendinden oldukça büyük hem de evli, üstüne yalancı bir adam.. Arkadaşınıza söyleyin koşar adım uzaklaşsın o adamdan ! Kendine yazık etmesin, Allah aşkına arkadaşınız bu kadar mı kör, bu kadar mı aptal aşık ? Kendine ne kadar zarar verdiğinin farkında mı, gece gece tüylerim ürperdi.

yaşa bak 17 ama milletin kocasını ayartmayı biliyor Allah böyle ahlakı bozulmuş kişileri uzak etsin kocalarımızdan.daha yaşı kaç başı kaç milletin çoluklu çocuklu adamına göz koyuyor ya çok sinirlendim şu anda adamın karısı öğrense keşkede bi güzel benzetse arkadaşını ne iyi olurdu...

allah 14 yaşında sübyana yan gözle bakacak koca nasip etmesin desek daha doğru olur bence.

konu sahibi arkadaşın çok fena kandırılıyor.adam onu bugün olmazsa yarın savar başından sinyalini de vermiş zaten.burada yazılanları ona okut bence sana inanmıyorsa da burada ondan yaşça çok daha büyük ve tecrübeli hanımlara inanır belki.bu ilişki uzarsa çok daha büyük acılar çeker

X