Arkadaşım evli bir adamla birlikte

Konuda en çok vurguladığınız ve hayretler içinde kaldığınız durum,
adamın eşini aldatması değil,
aldattığı kızın bunu bilmesi değil,
kızın yaşının adamdan küçük olması değil
adamın kızla evlenmeyecek olması değil,

Adamın karısıyla ayda 1 kere birlikte olması öylemi !! ..

Bir arkadaşım vardı aynı şekilde kandırılıyordu hatta hiç ilişkiye girmiyorum diyordu adam ve karısı hamile kaldı...Sıkı dur adamın cevabına..."hayatım hatırlamıyorum hatta benden olduğu bile şüpheli" bu kadar şerefsiz olabiliyorlar anlayacağın...Arkadaşına yazık olacak hemen vazgeçir hatta ailesine söyle..

Cok samimi bir arkadasimi evli bir erkekten ayirmak icin ugrastim ve basarili oldum.adam benim icin en yakin arkadasima öyle seyler demis ki?
Neymis efendim ben cirkinmisim de,kaprisliymisimde.ben arkadasimi kiskaniyormusumda? valla iyiki bunlari söylemis benim icin cünkü bu sözleri arkadasimin aklini basinada getirdi aslinda...

Konu içeriği nedeniyle ilgili başlığa taşınmıştır.

yok artık.
3 senedir beraberler.
arkadaşınız 17 yaşında. demekki 14 yaşındayken adamla beraber olmuş.
ya adam pis bir sapık. sizin bu mesajlarınız umarım birilerinin kulağına giderde o herif bulunur ve küçük yaşta bir çocuğu istismar etmekten ceza yer. cezalarda arrtı. 8 yıl yiyenler var. adam çocuklara bakan evli bir sübyancı. pislik ya.

Son düzenleme:
Konuya bazı cevap verenlerde gerçekten vicdan denen bir şey yok
Hiç bir konuyu okurken bu kadar kızmamıştım insanlara
14 yaşında bir ÇOCUKTAN bahsediyoruz!
Yok 14-15 yaşındaki kızların ne olduğu belliymiş de yok bilmem neymiş de.Azıcık insanlık da mı yok içinizde ? Sabi sübyan daha 14 yaşındaki bir çocuk..Kandırılmaya en müsait, gözünün boyanmasının en kolay olduğu dönem hem de..
Bildiğiniz ÇOCUK İSTİSMARI bu !
Ben sizin yerinizde olsam kesinlikle polise, savcılığa giderdim.Cezasız kalmamalı bu adi şerefsiz.Önce ailesine sonra doğruca savcılığa..
Lütfen bu pisliğin toplum içinde dolaşmasına müsade etmeyin..

sizinde merak ettiginiz evli ciftlerin ne kadar zamanda birlikte olduklarımı durumun vahimligini goremiyorsunuz heralde cok mu onemli arkadasınızın bunu ogrenmesi olayın neresinden bakacagımı sasırdım

Bunu bilmenin arkadasiniza ne yarari var cok merak ediyorum??? evli bir adamla beraber , böyle büyük bir sorun varken yatak odasi mi sorunmus sadece??
adam sonucta EVLI VE KESIN BIR DILLE KARISINDAN bosanmayacagini söylüyor!!!Ayda bir olsa kac yazar günde bes defa olsa ne yazar!!! Ayda bir defa yapinca arkadaisniz aldatilmamis olarak mi hisseecekmis kendisini??Komedi ya!!
Arkadasiniza hefesi gecene kadar takilacak sonra olay bitecek, baska hevesler pesine düsecek. ama karisindan hic ayrilmayacak. öyle tipler dürüst olup bosanip hayatina erdemli bir sekilde devam etmeyi sereflerine yediremezler...ki kere iki dört ne kadar kesinde buda bu kadar kesin....

Birde isin en önemli tarafi yahu ikinizde daha cocuksunuz. sabi sübyan dert diye burda neler anlatiyor yarebbim!!!
Resmen adinin biri kiz arkadasiniz dediginiz kisiyi (COCUGU) istismar etmis. yahu bu adam tam mahkemelik ama iste sizlerde agziniz havada bu olaylara nasil göz yumarsiniz??

yani dejenerasyon hat safhada!!!

Son düzenleme:
adamı biri şikayet etse çocuk istismarından bilmem kaç yıl hapis yatar hala bir kere mi bilmem ne mi diyorsunuz seninde arkadaşının da yaşı çok küçük senin de ,bu yaşta ne sevgilisi ne sevgisi okulunuzla ilgilenseniz keşke biraz size en lazım okul şuan

​Sonuç ne oldu arkadaşınızın annesi ile konuştunuz mu?

merakımdan soruyorum. (kırmızı olan kısımlar dikkatimi çekti )neden arkadaşımı nasıl kurtarırım demiyorsun da evli adamın ortalama olakarak ne kadar zamanda bir ilişkiye girdiğini soruyorsun. yoksa ben mi yanlış anlıyorum

Sanki bu anlattıkların senin başından geçmişte, sen arkadaş örneğiyle benzetmeler yapıyorsun gıbı geldı bana.
yoksa neden arkadasını kurtarmayı düşünmezsinde, 7 yıllık evlı ve 2 cocuklu adamın ayda kac kez bırlıkte
olabılme ıhtımalını sorgulayasın ki ?

sordun madem düşüncemi söyleyeyim; erkek dedıgın ayda 1 kez bırlıktelıkle
durmaz. hem kaç kez bırlıkte olursa olsun sana dogruyu soylemek zorunda mı? pardon arkadasına.
ben mesela okul yıllarımda hiç kopya cekmışımdır. ama bilmem kaç yıllık okul hayatımda ççooookkkk kopya cekmışımdır.
Anlatabıldım mı ? kanmayın böyle yalanlara yaaa.

Takıldığı konu eşiyle ne sıklıkta birlikte olduğu mu?
Ha bir kere, ha iki kere ya da ayda bir kez görev gibi olsun ki olmaz öyle birşey!
Ne değişir? Olduktan sonra sayısının ne önemi var?
Mecbur, çocukları için görevini yerine getiriyor diyerekten mi içini rahatlatmaya çalışıyor?
Böyle konuşuyoruz ama henüz bir çocuk daha, 17 yaş!
28 yaşında koskoca adam hiç mi utanmıyor, vicdanı sızlamıyor..
Derhal durumu ailesine izah et, isterse arkadaşın seninle senelerce konuşmasın, ama aklı başına geldiğinde senin ne kadar büyük bir iyilik yaptığını mutlaka anlayacaktır.

17 yaşındaymış kız... bir laf vardır bir musibet bin nasihatten iyidir... bırakın bence ne yaparsa yapsın..

bence sen o arkadaşından uzaklaş, bülbül güle karga çöplüğe götürür şeytan bu seninde bilinçaltına yerleşir. ben yapmam deme, Allah büyük konuşturmasın düşmez şaşmaz bir Allah'tır.

kimse şimdi bana kızın yaşı küçük adam onu kandırmış safsatası anlatmasın. bu kızlara ne oluyor yaaa !!!!!
17 yaşında da olsam bana yanaşacak olan evli adamın alnını karışlardır bacak kadar boyuma bakmadan da anneme babama hatta polise şikayet ederdim onu. Kaldı ki şimdi onlar bizden daha uyanık.

Yani bence adam kızın ilgisine karşılık veriyor sadece öylesine, herhangi bir duygu falan yok. cinsel bir yakınlaşma da olmamış, maksat muhabbet olsun. Saçmalıkmış tam anlamıyla, 14-17 yaşları arasında gerçekleşmiş zaten bu olay kız olan herşeye anlam yükleyip durmuştur. Evli barklı adam 17 yaşındaki yeni yetmeyle ne yapsın ne konuşsun ne paylaşsın yapmayın allah aşkına adam nesini sevsin nesine aşık olsun?

Arkadaşlar sürekli ayda kaç defa birlkte olduklarını sormamın nedeni arkadaşıma bu sayfayı göstermek içindi. Cevaplarınız için çok teşekkür ederim ama artık ilgilenmiyorum.. Nedenmi hemen anlatayım:
Ben olanları anneme anlattım annem de kızın ailesine söylemenin doğru olacağını söyledi ve kızın evine gittik. Oturduk biraz sohbete başladık nasılsın iiymisin diye. Sonra annem konuya girdi uygun bi şekilde bu yaşta herkesin böyle aşklara kapılabileceğini doğrusunun uygun yaş ve zamanında ve uygun kişiyle olması gerektiğini anlattı.Kesinlikle şikayete gelmediğini sadece kızınızın iyiliği için burda oldğunu söyledi. Kızın annesi bi anda bi başladı bize saydırmaya siz benim kızımı lekeliyorsunuz yok efendm benim kızım öyle bişi yapmaz diye. Biz neye uğradığımızı şaşırdık. Kızımın namusu sizemi kalmış falan diye gereksiz laflarda bulundu bizi kovmaktan beter etti. Artık naparsa yapsn ilgilenmiyorum arkadaşımla da samimi değilim. Merhaba merhabayız sadece.. Ben görevimi yaptım vicdanım rahat. Size cevaplarınız için çok teşekkür ederim.
(Bu arada bu toplumumuzda neden arkadaşım diye anlatılan herşeyi kişiye göre değerlendiriyorsunuz anlamıyorum. Neyse sanırım anlaşıldı)Herşey için teşkkrler...

Kendi kızları değerlidir tabi annesi de toz kondurmaz bilsede laf ettirmez şu saatten sonra. Sen mesafeni koy iyi yapmışsın o kız daha beter olacak adım gibi biliyorum hele üniversitede hiç duramayacak.

Arkadaşım diye anlatıp kendini gizlemeye çalışan çok kişi var ondan canım illa acaba oluyor insan.

Yazık yazık çok yazık 17 yaş ne demek ya 28 yaşında birini sevmesi ve o kişinin evli olması birşeyler yapın arkadaş bunun için var .hiç birşey yapamıyorsanız kaybetmek uğruna ailesine söyleyin derim çünki arkadaşınızın yolu yol değil .
O pis ,karaktersiz, dengesiz, herif onunla hayatına renk katıp lise yıllarına gönmeye çalışıyor arkadaşının hata yapmasına izin verme asla yumuşak davranma işin ciddi boyutunu anlaşın
ne biçim iş arkadaş ya olacak şey değil yazık cidden
birde aklıma takıldı arkadaşın 3 yıldır birlikte nereden buldu pis süpyancı herif 3 yıldır birlikteler ve 1,5 yaşında çocugu var işin komik yanı da burası sevmiyo ama çocuk yapıyo arkadaşın da buna inandı
sinirlenmemek elde değil ilişkiye kaç kere evli çifttin girdiği konusuna takılmanı anlayamadım arkadaşını kurtarmaya bak o sübyancıdan ...
[h=3][/h]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…