Arkadaş meselesi..

Amin inşallah :dua: Şu hayatta sağlık ve ailemizden daha değerlisi yok. Gerisi bomboş. Evde huzurun sagligin yerindeyse, sevdiklerin yanındaysa arkadaşa ihtiyaç da duymuyorsun. Dediğin gibi iş, para, mal, mülk olmasa da önemli değil. Herkes iyi olsun mutlu olsun isterim hep. Allah sana da güzel evliliğinin upuzun bir ömür devamını nasip etsin inş. Seni arayıp sormayan arkadaşlar için asla kendini üzme. Emin ol mutsuz insanlar çevrelerini de mutsuz etmek için yapıyor bunları. Herkes kötü olsun istiyorlar. Sen hep iyi düşün pozitif ol. Allah gönlüne göre versin ins[/QUOTE

Amin insaALLAH sende cok mutlu ol. Sohbeti hoş bir insansın. Memnun oldum En önemlisi aile ve sağlık dediğin gibi.. Onlar daim olsun gerisi gelip geçiyor. Görüsmek üzere

Evet bazen hayat böyle insanları ayırıyor
Ben gerçek dostluğun olduğuna inanmıyorum
Kadınlar maalesef kıskanç
Ben her haltımı anlattığım arkadaşımın nişanlandığuno sosyal medyadan öğrendim
Kestim konuşmayı iletişimi
Uğraşamam
İnsanlar iyice koca dwlisi olmuş
Evlenince birşey oluyor sanki
Ben ne yapayım senin maymun kocanı
Kocaları da birşey olsa içim yanmaz
Yamuk yumuk tipler
Kıskanıp mesafe koydu belki bilmiyorum
İlginçler insanlar

Evet bazen hayat böyle insanları ayırıyor
Ben gerçek dostluğun olduğuna inanmıyorum
Kadınlar maalesef kıskanç
Ben her haltımı anlattığım arkadaşımın nişanlandığuno sosyal medyadan öğrendim
Kestim konuşmayı iletişimi
Uğraşamam
İnsanlar iyice koca dwlisi olmuş
Evlenince birşey oluyor sanki
Ben ne yapayım senin maymun kocanı
Kocaları da birşey olsa içim yanmaz
Yamuk yumuk tipler
Kıskanıp mesafe koydu belki bilmiyorum
İlginçler insanlar
Söylediğiniz doğru gerçekten kadınlar kıskanç ve dostluk yok.

Araya sogukluk girince toparlamak çok zor oluyor, çok yazik, en kötüsü de böyle sebepsiz yere kopuvermek. Akliniza eski günleriniz geldikçe içiniz aciyacak. Daha önce iki taraf da hiç adim atmadiysa bence siz bu dügün vesilesiyle bir mesaj atip nasil oldugunu sorabilirsiniz, instagramda belki bir yanlislik olmustur, tavrina göre de dügüne katilabilirsiniz. Evet sizin en ihtiyacimiz olan dönemde o arayip sormamakla hata etmis ama siz ayni seyi yapmayin. Yine sizin jestinize ragmen düzelme olmazsa en azindan gönlünüz ferah olur.

Ben de tam o size altın taktiysa karşılığını takmaniz iyi olur yazacaktim ki getirmedigini okudum. O halde içinizden gelmiyorsa gitmeyin, bir bahane bulun. Laf olursa da olsun.

X