Arefe Günü

GCos

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2017
656
538
Arkadaşlar , hepinizin bayramı mübarek olsun.Bugün ramazanın son günü, dualar çok kabul olurmuş.Hayırlı bir iş için dua etmek istiyorum ama bu günü en verimli ve güzel nasıl geçirebilirim ? İş için bildiğiniz etkili dua var mıdır ? Rabbim hepimizin gönlündekileri nasip etsin.Teşekkür ederim şimdiden.

Arkadaşlar başlıktaki kelimeyi yanlış yazmışım.Kötü kalpli insanlar rencide etmek için başka başlık altlarına gitsin lütfen.Düzgünce cevap verenlere teşekkür ediyorum.

Son düzenleme:
Ihlas suresi grubu açtık kendi niyetimizi okuyoruz
1000 adet okuyup gönlünden geçeni dua edebilirsin G GCos

Tovbe est, Mune Mune basligi duzeltir misiniz 🙃
Tamam TDK ya göre doğrusu Arife de, konuya duyarsız kalacak kadar niye kötü kalplisiniz ? Yanlış yazmış olabilirim.Bu kelimenin bir çok yazımı var sadece TDK ya göre biri kabul görmüş.Ama tutumunuz çok yanlış belirtmeliyim.Yanlış ne yaptıysak düzgünce yazılabilir. TÖVBE EST. WOMAN WOMAN

Son düzenleme:
WOMAN WOMAN Bu üyenin başlığım altında negatiflik saçmasını istemiyorum.Başlık altından mesajlarını lütfen siler misiniz ? Mune Mune Teşekkürler.

Tamam TDK ya göre doğrusu Arife de, konuya duyarsız kalacak kadar niye kötü kalplisiniz ? Yanlış yazmış olabilirim.Bu kelimenin bir çok yazımı var sadece TDK ya göre biri kabul görmüş.Ama tutumunuz çok yanlış belirtmeliyim.Yanlış ne yaptıysak düzgünce yazılabilir. TÖVBE EST. WOMAN WOMAN
Afere yazmistiniz hanimefendi, duzelttiler zaten. Kotu kalpli degilim, duyarsiz hic degilim. Cok yanlis yazilmisti, yonetim duzeltti zaten

WOMAN WOMAN Bu üyenin başlığım altında negatiflik saçmasını istemiyorum.Başlık altından mesajlarını lütfen siler misiniz ? Mune Mune Teşekkürler.
Bunu simdi gordum, negatiflik sacmadim. Ciddi yazim yanlisi vardi onu duzelttim diyorum. Neden polemik yaratmaya calisiyorsunuz?

X