Aranızda kv olan varmı ?

Benim koca akşama kadar köyün de akşam gelir bide telefondalar☺. Baya özlüyorlar gün içinde görüşmelerine rağmen banane bana dokunmasınlar da. Ben eşimin ve ailesinin olduğu şehre evlendim onlar bırak ana babayı görümcemle bile öyleler benim ailem 800 km uzakta günlük ararım oda bana karışamaz

İsteyerek yapılan herşey,zoraki olmayan herşey keyifli . Herkesin farklı bir alışkanlığı var burda örnekleri birebir asıl önemli olan başına kaka kaka yaptırmamak yapanı sevmek yapmayanı da darlamamak . Ne mutlu size

Tabiki içinden gelecek zorla ara olmaz ki o ne öyle

Haydaa.. anneleriyle devamlı görüşen işsiz,buldumcuk niye oldu?
Yediyirmidört telefnda biriyle konuşan herkesi işsiz olarak görüyorum . Aile bireyleriylr kendimde dahil yediyirmidört birarada olacaksam evlenmemin bir anlamı yok . Ana evimde kalsaydım . Annemde bu görüşüme katılır beni darlamaz . Bana göre bir iş değil . Böyleyim diye hayırsız evlat olmam . Bu işi fazşa diretenedie buldumcuk olarak görür saygı duyarım . Fikrim bu

Ay benim eşim annesiyle babasını iki haftada bir arasa ailesi şükredecek. Suçu bana atıyorlardır kesin ama eşim aradıklarında açmak bile istemiyor ben de dahil olmuyorum. Sizlik bir durum yok bence hiç üstünüze alınıp alınganlık yapmayın

Hic karisma bence siz müdahil olursaniz bu sefer ana ogul birlesir sana hirlasir aman dikkat et birak beraber didisiyorsa didissin sen karisma yorum yapma fransiz kal kendine bu sekil iyiligi yaparsin

Bu kadar araşma soruşma şahsen bana ters, kocamla bu kadar yazışmıyorum, araşmıyorum. Daralırım, boğulurum.

Bu tür gelin kafalarini anlamiyorum.
Anne ogulun iliskisinden size ne acabba.

Eslerin bile özel hayati olur mudahale edilmemesi gereken

17 yasinda oglum var.ileride insallah yuvasi falan olursa beni oyle zirt pirt aramalarini istemiyorumcocuk buyutmek cok zor, yorgun yillarimin acisini dinlenerek ve kafa dinleyerek sakin huzurlu bir sekilde cikarmak istiyorum

17 yasinda oglum var.ileride insallah yuvasi falan olursa beni oyle zirt pirt aramalarini istemiyorumcocuk buyutmek cok zor, yorgun yillarimin acisini dinlenerek ve kafa dinleyerek sakin huzurlu bir sekilde cikarmak istiyorum
Aynı ben

Bu kadar araşma soruşma şahsen bana ters, kocamla bu kadar yazışmıyorum, araşmıyorum. Daralırım, boğulurum.
Annemize çok düşkünüz.3 müz eskiden beri zor zamanlardan geçtik birbirimize kenetlendik
Annem kanser tedavisi gördü şükür şimdi iyi.Gün içinde birbirimizin naptigini merak ediyoruz, Akşam kardeşim evine gittiğinde eşiyle ilgilenir rahatsız felan etmeyiz önemli bir şey olursa felan konuşuruz
Ben de kocamla çok yazismam , aramam
Çalışırken anneme sabah günaydın yazarim, öglen ararim yemek sonrası, akşam işten çıkarken bekarken bisey istiyor musun diye arardım annemi evlenince de işten çıktım eve gidiyorum napiyorsun diye arardım.
Her insan farklı saygı duyarım.

Erkek annesi kv olarak yazıyorum.Senin kv kafayı yemiş pek çok kv gibi.Bu nasıl saçma bir cümle.İyi bir anne işinde gücünde evli oğlunu böyle saçma cümlelerle darlamaz.Onların yuvalarında mutlu olması için çaba gösterir.Biz böyle gördük böyle de yaparız.Siz zaten aynı apt oturuyorsunuz.Sık sık görüşüyorsunuz daha her gün telf et ne demek.Doktora gözüksün o kv.Burada böyle o kadar çok benzer erkek annesi okuyorum ki.Bizde erkek annelerinde bir tuhaflık var.Eşlerinde göremediği ilgiyi erkek çocuklarından görmek istiyor.Ben oğlumun her gün beni aramasını istemem.Her gün her gün ne konuşulur.Ben de aramam rahatsız etmem onları.
Bu anneler çocuklarından ellerini çeksin biraz faydalı işlerle uğraşsınlar.Bakın belediyelerde çok faydalı çok güzel kurslar oluyor.Orada yeni yeni çevrede edinirler. Daha yararlı aktivitelerle günlerini geçirsinler boşluktan çocuklarına sarmasınlar.Hiç normal değil bu okuduklarım.

Allah bağışlasın hem sizlere hem ilerdeki sevdiğine

Keşke yapsa çalışan bir kadın değil böyle şeylerle de uğraşmıyor . Sabahtan akiama kadar bu bana şunu yaptı diye anlatır ailenin içine girdikten sonra kendisininde pek iyi biri olmadığını söylediklerinin çoğunu da kendi zannı olduğunu anladım . Keşke sizinle aynı kafa yapısına sahip olsa ama benle eşimle kafayı bozmuş durumda diğer evlatları dizinin dibinde durmasına rağmen . Arkadaşlarımla dışarı çıkmama bile kv den izin alınır bizde dediğini hatırlıyorum

Burada ne var ne karışıyorsunuz anne oğulun ilişkisine diyenler var . Onlarda geleceğin işte bu boş işlerle uğraşacak potansiyel kv.leri.Bu konuda aile ilişkileri nasıl olmalı.Yeni aileye girince nasıl davranılmalı.Nasın kv kp olmalı gibi benzer çok güzel videolar var.Bence boş işe yaramaz video izleyeceklerine faydalı yararlı video izleyip kendilerini geliştirseler keşke.Anneler babalar ellerinizi eteklerinizi çocuklarınızın üzerinden çekin onların birey olmalarına izin verin.Beni her gün arayacaksın diye çalışan çocuğu darlayan bir kvyi bugün burada olumlayan kimse gitsin uzmandan yardım alsın benim önerim.Sağlıklı aile ilişkisi böyle kurulmaz.

Haftada 1 görüşmek kafi bence de. Ailelerinizle uzak şehirlerde yaşasanız hasret olur, evladının sağlığından endişe edilir veya anne baba hastadır daha sık arayıp sorması beklenebilir ama aynı apartmanda çocuğunun iyi olduğunu biliyorken, annenin de sağlığı yerindeyse her gün aranmayı beklemek abartı, herkesin düşüncesi farklıdır ama bana göre her gün arasın diye beklemek de çok fazla.
Siz çok müdahil olmayın ama eşiniz düşüncenizi sorarsa benim ya da annenin düşüncesine göre değil senin için nasıl rahat edecekse öyle davran dersiniz.

Tipik kaynana işte oğlum evlendi uzaklaştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…