Aranızda CIN3 hastası olan var mı? Lütfen yardım..

Melisa850

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2016
3
0
31
Merhaba kızlar, bundan bir kaç ay evel siğil nedeni ile doktora gittim onun yönlendirmeleri ile simir testi yaptırdım ve cin1-2 çıktı. Doktorum kolposkopi istedi ve kolposkopi de yapıldı onun da sonucu cin3 geldi. Kanserden önceki son evre diye biliyorum.. Doktorum %30 kendiliğinden geçer ama daha da düşük bi oran olabilir geçmesini beklemen çok riskli olur kansere çevirebilir dedi. %70 ihtimal de kansere çevirirmiş.. Leep işlemi uygulayalım dedi ama benim aklım hep hiç bir şey yapmadan geçebilmesi ihtimalinde. Sigarayı bıraktım çünkü çok hızlı ilerliyormuş kullananlarda. Bu konuda bir fikri olan var mı? Cin3 ne kadar sürede kansere çevirir? Çeviren var mı? Ameliyata girmeden iyileşen var mı?? Lütfen yardım edin ( Allah hepimizin yardımcısı olsun..

kansere çevirmesi 10 seneyi buluyormuş canım ama bünyeden bünyeye değişir tabi... cin 3 kendiliğinden geçmez leep yaptırman iyi olur bende yaptırdım ve operasyondan sonraki smearim cin 1 geldi . cin1 i bünyenin yenmesi kolay oluyor Allahıma şükürler olsun. sende aksatma bu işi . gerekirse başka doktorlardanda fikir al ama hemen kontrol altına al çok riskli bişey çnkü

Yardim etmek isterdim ama cin 1-2-3 bunlar hakkinda hic bir bilgim yok. Sigiller icin kulkanilan birsey mi?

Sen doktorunu dinle.
Bekleme madem kanser riski var ALLAH korusun.

Mrs-Red canıım 4 ay falan geçti cin3 dendiğinden beri doktor 6 ayda olur dediği için korkmuştum ben. Sana da çok geçmiş olsunn. Benim teşhis konmadan önce her cinsel birleşmede kanamam oluyordu anlam veremiyordum meğersem bundanmış, teşhisten sonra 1.5 ay ilişkiye girmedim ve sigarayı bıraktım. Şimdi herhangi bir kanamam belirtim yok ondan diyorum acaba geriledi mi diye :) sen leepi nerde yaptırdın ve bu leep ile tek seferde bu illetten tamamen temizlenmek mümkün mü acaba

Canım siğiller yüzünden bulaşan hpv virüsü rahim ağzına bulaşıyor onlarında seviyelerine cin olarak adlandırıyor alsında her 150 tane mi ne çeşidi varmış hpv nin 16 ve 18 olarak adlandırılan türleri en çok kansere çevirenmiş. bünyeni sağlam tutman lazım herşeyden önce ben siğilleri gördükten 5 ay snra gittim doktora cin 3 olmuştu bile daha sonra biyopsi yaptılar ondada cin 3 çıkınca operasyon yapma kararı aldık.. ondan da 3 ay sonra operasyon oldum . rahim ağzından gazoz kapağı şeklinde parça alıyorlar hastalıklı dokuyu. operasyondan 5 ay sonraki smearim cin 1 geldi. sende biyopsi yaptır. ama daha önce siğillerini tedavi ettir . ben podofiln le bitirdim siğillerimi

Çok geçmiş olsun inşallah her şey yoluna girmiştir. Umarım sağlığınıza kavuşmuş sunuzdu...
Şu an bendede hvp 16 ve cin 2 çıktı.. Dr kolkoskopi Sonucuna göre Karar verecekler çok tedirginim...Deneyimlerinizi bizimle paylaşırsanız sevinirim ..Tekrar geçmiş olsun

HPV FORUMU BU LİNKTEDİR https://www.kadinlarkulubu.com/foru...al-sigiller-hpv-human-papilloma-virus.138541/ ARKADAŞLAR BU LİNKTEKİ FORUMU TAKİP EDİN BÜTÜN SORULARINIZIN CEVABI BURADA HPV ARTIK BİTTİ ÇÜNKÜ GEÇEN SENEKİ DÜNYA GENELİNDE YAPILAN JİNEKOLOJİ KONGRESİNDE HİV YANİ AİDS HASTALIĞININ VİRÜSÜ İÇİN YAPILAN ÇALIŞMALARDA MANTAR ÖZÜTLERİNİN TEDAVİSİ DENENİRKEN BU ÖZÜTÜN HPVYİ SİLDİĞİNİ TESADÜFEN KEŞFEDİYORLAR BU DA AHCC VE CORİOLUS MRL 4 SENEDİR BU ÇALIŞMAYI SÜRDÜRÜYORLAR İLAÇ OLARAK ÇIKMASI İÇİN 5 SENE GEÇMESİ GEREKİYOR(BİZZAT DOKTORUMUN BİLGİSİ KONGRE DÖNÜŞÜNDE KONUŞTUK!) YANİ İLACINA 1 SENE KALDI ÇALIŞMAYI YÜRÜTEN MYCOLOGY RESEARCH LABARATUVARLARI TÜRKİYEDE YOK İLAC ÇIKMADAN İLACIN DAHA GÜÇSÜZ BİTKİSEL VERSİYONUNU ÇIKARDILAR CORİOLUS MRL 500 MG GÜNDE 6 TANE KULLANILIYOR 6 AY RİSKLİ TİPLİYSE 1 YIL KULLANIYOSUNUZ YA SMEAR TEMİZ GELİYOR YA DA %95 ORANINDA BÜTÜN TİPLERİ ÖLDÜRÜYOR FOLİK ASİTLE KULLANILDIGINDA ETKİSİ ARTMIŞ YAPILAN CALISMALARI İNCELEYİN ÜZÜLMEYİN GÖZÜMÜZ AYDIN TANIDIĞI OLAN CORİOLUS MRLYİ YURTDIŞINDAN GETİRTSİN KULLANDIKTAN SONRA TEKRAR SMEAR ALDIRSIN !!!!!!! YAPMANIZ GEREKEN HERŞEY KOPYALADIGIM LİNKTE YAZILI BÜTÜN BİLİMSEL ARAŞTIRMALAR MAKALELER ÇIKAN İLAÇLA İLGİLİ BİLGİ

Gerçekten bu ilaç bitirir mi ? Leep işlemine gerek kalmaz mı ben de cin3 var ne yapacağımı bilmiyorum

Cin 3 varsa beklemek bence büyük bi risk almaktır cin 2 olsa anlıcam da onda bile leeple bazı kısımlarda cin 3 çıkıyor işlem yaptırın sağlığınız riske atmayın

Cin 3 varsa beklemek bence büyük bi risk almaktır cin 2 olsa anlıcam da onda bile leeple bazı kısımlarda cin 3 çıkıyor işlem yaptırın sağlığınız riske atmayın
Benim smear cin 2 çıktı kolposkopi de en kötü ne çıkar sizce? 1 hafta sonra kolposkopi randevum var nasıl beklerim bilmiyorum

Ben z kamile gittim bana yakın olduğu için.. kolposkopi yapmamız gerek dediler kolposkopi yapmadan leep yapılmaz dediler kolposkop sonucu belki daha kötü çıkar mı çok korkuyorum
Anladım canım...İçini ferah tut en fazla CIN3 cikar onuda temizlerler zaten.Ne zaman kolposkopi olucaksin ?

Leep oldum sonuç cin 1 cin 2 cin 3 çıktı. Kansere çevirir gibi bişey söylemedi dr um pztesi kontrolüm var sorayım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…