Aramızdaki büyüyü bozulmasına sebep ne olabilir ki ?

3 günde öpüşülür de sevişilir de durumu buna bağlamak anlamsız
Öpüştünüz diye sizi kolay görecek biriyse zaten uzak olsun
Bana kötü gelen üç günlük insana iştahtan kesilecek kadar bağlanmanız, duygusal olarak bu kadar zayıf olmak iyi bir şey değil

ağzinizmi kokuyordu acaba
Sonuç o ki herşey olabilir bunun cevabını bilemicem
Eşime sordum bir erkek neden böyle yapar diye . Ya ağzı kokuyordur ki erkeklerde önem verir dedi. Yada baktı hatun çok ilgili çekmiştir kendisini kız peşinden koşsun diye dedi. Neden peki diye sorduğumda da kız peşinden kosarsa gelecekte yurumezse ilişki ben sana yalvarmadim sen benim peşimden koştun diyebilmek için dedi. Bir erkeğinde fikrini duymak istersin diye düşündüm.

e kız peşinden koşmazsa ne olacakmış demekki 2 3 ay sonra aramalarinin sebebi bu koşar belki diye bekliyorlar bakti koşmuyor arayayim bari

Tanıştıktan üç gün sonra öpüşmek mi? Aman Allahım! Mesela bundan bir asır önce bir kızı adamın ailesi beğenir, gidip görür ve akabinde hemen dini nikah yapılır, çok zaman geçmeden de evlenilirmiş. Ne basitlik ama. Bir kahve tuttuğun adama hemen nikah yap. Azmışlar heralde. Ama dur bir dakika hemen nikah yapınca basitlik olmuyordu, öpüşünce basitlik.

Bir yüce pipilinin hakkınızda kötü düşünmesine nasıl müsaade ettiniz? O pipili ki aynı anda kendisi de öpüştüğü halde sizin basit olduğunuzu düşünebilir pekala.

Hayır yani "Allah'a nasıl hesap vereceksin günah bu yaptığın", "Türk örf ve geleneklerine uymuyor bu hareketin" yorumlarına bile razıyım. En azından toplumun bir kesimi tarafından kabul gören bir dayanağı var. Ancak basitlik ölçütü, bir pipilinin hakkında "kolay lokma" diye düşünmesi. Bunu da kadın/kadınlar söylüyor. Pes!

3 günde bu kadar nasıl bağlanabildiniz nasıl size uygun olduğunu hatta birbiriniz için yaratıldığınızı düşündünüz ben anlamadım kreşi okulu aynı yerde okumanız ne alaka anlamadım. Çok erken yani bu kadar üzülmek için. Belki de çabuk karşılık verdiğinizden belki de öpüşürken birşey hissetmediğinden sebeb ne olursa olsun size evlenme vaad etmedi ya neden duygularınızla oynanmış oluyor? etkilenmediyse biter sizde yolunuza bakın olmayınca olmuyor zorla değil zorla da öpmemiş sizi.

erkekler ne tuhaf ya gercekten beyinleri nasil calisiyor sanki kiz beni yataga atsin diye kosuyor arkasindan seviyor olabilecegini hic dusunmuyorlar sanirim
Ya bu yorumu yapan adam beni tanıdığının 3.gununde evlenme teklifi edip 3 ay sonra evlenen bir adam. Erkek düşüncesine ne kadar referans gösterilir eşim bilemiyorum

3 günde bir adamla öpüşürseniz, büyünün bozulması çok normal
Ne alaka yahu, ben esimle ikinci seferde opustum, ve hersey o an basladi.
Konu sahibi, adam kendisini eve davet etmeni beklemis, siz de sadece opusunce ugrasmasi gerektigini anlamis, kisaca yataga atilamadigi icin hayalleri suya dusmus. O gun yatsaydiniz, gorusurdu. Kisaca duygulariniz tek tarafli.

Ek olarak yakın bir arkadaşım tanıştıktan bir hafta sonra "seviştiği" adamla evlendi ve çocukları var. Çok da mutlular. Zeka zorlayan tespitlerinizi yaparken "benim çevremdeki sığır erkekler, benim çevremde var olan gelişmemiş yaratıklar" diye belirtin ki, bilmeyenler için yanlış bir aydınlanma olmasın.

Tanıştıktan üç ay sonra öpüşürsen sıkıntı yok. O zaman yüce pipililer "üç günde bir, bir adamla öpüşse çarp 12 ile hımm çıkan rakam bu" demezler. Mesela bir yıl boyunca aynı adamla sevişip türlü fanteziler yapabilirsin. O zaman üç günde bir başka biriyle öpüştüğün sonucuna varılmaz.

Yeminle deli çıkıcam, ben çıkayım konudan.

BEn temizliğe önem veren biriyim. Aksine sigara içen oydu ve ben sigara içmeyen biri olarak o kokudan rahatsızlık duyarım. Kaldı ki ağzımda sakız vardı tüm akşam naneli... sırf kokuya önem verdiğim için ağzım ferah olsun isterim. Ayrıca ben kendimi geri çekmeme rağmen tekrar öpmeyi o istedi.. ağzım koksa ben çekmişken kendimi bi daha öpmek ister mi? Bunları ben çok iyi düşünürüm

Ailemle olduğunu biliyor ama neden böyle bişey beklesin ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…