Aramızdaki büyüyü bozulmasına sebep ne olabilir ki ?

Konu sahibinin kendine yaşatmaması gereken durum, öpüşmekten ziyade bu kadar kısa zamanda bu kadar kendini kaptırması olmuş diye düşünüyorum.
Erkek biraz zamana bırakmak istiyor olabilir, aklı ve duyguları karışık olabilir, konu sahibiyle bir ilişki isteyip istemediğine emin olmamış olabilir ya da şuan bilemediğimiz her hangi bir sebep olabilir, ben konu sahibinin de zamana bırakması gerektiği kanısındayım.
Ama eğer öpüşme konusundan dolayı kendini çektiyse hiç üzülmeyin bırakın gitsin. O zihniyetler her konuda problemli olur çünkü. Kıyafetlerinizden tutun, oturmanıza kalkmanıza, gülüşünüzden tutun bir toplum içinde konuşmalarınıza, arkadaşlarınıza, gezmenize vs. Uzak durmanız kendi iyiliğinize olur.

Şuna da değinmeden geçemeyeceğim, cinselliğe ve bekarete bu kadar anlam yüklemeyin. Ne yapmamakla övünürüm ne de yapmaktan yerinirim, kimsenin de kimseyi eleştirmemesi gerek. Kadınlar olarak biz birbirimizi böyle eleştiriyorsak erkekler nasıl bu hakkı ve haddi kendinde bulmasın? Benim kanaatim hiçbir erkek bana geçmişte kimle ne yaşadığımı sormamalı dahi. Bunu sorup üzerine bir de sorun yaşatmak hiç kimsenin haddi değil. Ama zaten bu maalesef hala tartışılan ve bir 15 20 yıl daha tabu olmaktan çıkmayacak bir konu olduğu için burada ne kadar konuşsak orta yol bulamayacağız.
Sadece son olarak şunu söylemek istiyorum. Ben de arkadaşa katılıyorum. Tek kullanımlık bir övünç(!) yerine, Kendinize saygı duyduğunuz ve duyduracağınız, kendinize güveneceğiniz, benliğinizi sevdireceğiniz başka özellikleriniz olsun, buna bu kadar anlam ve kutsallık yüklerseniz, bu gittiğinde sizin anlamınız da yitecek o zaman. Mesela dürüst, sadık, kendi ayaklarının üzerinde duran, yuvasını seven, mutlu ve güçlü kadınlar olmak benim için yeterince pozitif ve övünülecek şeyler zaten. Keşke o çok şey isteyen erkekler de bu kadar özelliğe sahip olabilse. Kısacası ben kendi benliğimi küçük zardan çok daha büyük ve değerli görüyorum.

J

Bu sana göre senin değerini düşürmez ama karşıdakine göre düşürebilir.
Çünkü herkes senin gibi düşünmek zorunda değil. Bu yüzden tarkedilmis olması mantıklı diğer kadınlarda bunu söylüyor erkeklerde genelde bu var.
Bu arada bana onlar gibi yürüme çünkü bende karşı değilim hizli yakınlaşma ve sevismelere ama bedel odetir bunu hepimiz biliyoruz. Bence normol demekle normal olmuyor malesef
O dağ ayısı erkeklerin ne düşündüğüne önem verdikçe soyları tükenmeyecek. Erkeğe göre yaşamadim hayatımı. Nasıl yaşamak istiyorsam öyle yaşadım. Hem o erkeklerin bu şekilde ureyip çoğalmasına da izin vermeyelim ya ☺️

Yazıları okudum da kimine göre zamanı var kimine göre de anı yaşamak bizim değerimizden bişey kaybettirmiyor. Ben kendimi suçladım evet öpüştükten sonra herşey bambaşka olduğu için acaba mı diye ondan sizlere sormak istedim. 3 gün oldu evet henüz tanımıyodum. Sadece içimde kelebeklerin uçmasına neden oldu. Boşluktaydım ve kapıldım. Tabiki de aşk değildi bende biliyorum. Ama dün geceden beri içim içimi kemirdiği için sizlerle paylaşmak istedim. Gideceği varmış gitmiş. Elde etme egosu vardı belki de bilmiyorum. Elde edene kadar sonra da hevesi kaçtı. Ona göre elde etmek yatmak değil öpüşmekle de oluyodur belki de. Herkesin düşüncesine saygı duyuyorum. Zaten şu var instagramdan playboy DANBİLZERİAN’ı takip eden bi erkekten ne beklenir ki başka? Demek ki onu örnek alıyor paylaşımlarını ilgiyle takip ediyor

İnstagramdan hala takipleşiyoruz. Dün gece ben ağlarken o karı kız takip etme derdine düşmüş. Acaba kimi ağıma düşürebilirim diye.
Arkadaşım seni yalnızlık darlamış, adam mı yok memlekette? Buna bu kadar değer vermen, bir ilişkiye duyduğun ihtiyaçdan sadece...
Kaybettiğin bişey asla yok, kendine gel...at git şu meziyetsizi hayatından, yoluna bak. Ne ağlaması, bir pislik için 4 günden daha fazla zaman heba etmemişim iyiki diye sevin.

O dağ ayısı erkeklerin ne düşündüğüne önem verdikçe soyları tükenmeyecek. Erkeğe göre yaşamadim hayatımı. Nasıl yaşamak istiyorsam öyle yaşadım. Hem o erkeklerin bu şekilde ureyip çoğalmasına da izin vermeyelim ya ☺
Konu sahibine bak ama kendini kanıtlamak için arayıp aslında kötü biri değilim diyecek açıklamalar yapmak istiyor.
Öpüşmek insanı tu kaka yapmaz. Yapiyorsa karşıdaki erkekte aynı durumda olmalı.
Ama işte böyle öpüştüm pismanim diyecekler 3 günde opusmemeli 😀

3 günde ne öpüşmesi adam seni yanlış tanıdı kolay lokma sandı bak...diyenler
Neden erkekler istedikleri gibi davranırken hep kadınlar kendini frenlemek zorunda olsun?
Neden kadın Her zaman karşı tarafın ne düşüneceğini kafaya takip ona göre şekil alsın?
Kendimiz gibi olmak çok mu zor?içimizden geleni yapmıyorsak rol yapıyoruzdur bu da karşı tarafı kandırmak değil mi?
Kendiniz olun kendiniz.

Aynı düşüncedeyim arkadaşım.
Yadırgamıyorum ama maalesef erkeklerin düşüncesi tam olarak bu yönde. Hatta bu muhabbeti geçenler de daha eşimle yaptık. Eşim bile aynısını zikretti.
Her erkegi ayni kefeye koymasaniz?
Esimle tanistigim gece opustum , 5 ay sonra evlendik , 5 yildir da evliyiz

İşte bu tarz bir üslup ile bir kadın bir kadına bunu diyorsa,
Böyle bir şeyi yazmam da çok yerinde ve mantıklı bence :)

Iki tarafta böyle aşağılayıcı konuşmakta hatalı. Ben ilk yorumunuzlarla ne demek istediğinizi gayet anladım. Bizim toplumda kadının pozisyonu malum. Erkekler kendilerine hak gördüklerini kadınlarda kusur saydiklarini da biliyoruz. Ama "el değmemiş", "tek kullanılma" gibi sözleri kadınların birbirlerini vurma maksadiyla kullanmaları aslında bu sistemin ne kadar içine battiklarinin bir ispatidir. Ayrica siz ikincidede bekar adamla evlendim diye kendinizi savunmak zorunda değilsiniz. Ha boşanmış olsaydı kaç yazar. Böyle şeyleri dilimizde dolandirdikca ne bosanmis kadınlara ikici el malı gözü ortadan kalkar, nede boşanmış insanların damgalanmasi. Ben bunu kastettim

3 günde ne öpüşmesi adam seni yanlış tanıdı kolay lokma sandı bak...diyenler
Neden erkekler istedikleri gibi davranırken hep kadınlar kendini frenlemek zorunda olsun?
Neden kadın Her zaman karşı tarafın ne düşüneceğini kafaya takip ona göre şekil alsın?
Kendimiz gibi olmak çok mu zor?içimizden geleni yapmıyorsak rol yapıyoruzdur bu da karşı tarafı kandırmak değil mi?
Kendiniz olun kendiniz.

Çünkü adamın pipisi var, bizim yok :kahve: onların ve toplumun bize nasıl bakması, kendimiz olmaktan her zaman üstün tutulur çünkü

Iki tarafta böyle aşağılayıcı konuşmakta hatalı. Ben ilk yorumunuzlarla ne demek istediğinizi gayet anladım. Bizim toplumda kadının pozisyonu malum. Erkekler kendilerine hak gördüklerini kadınlarda kusur saydiklarini da biliyoruz. Ama "el değmemiş", "tek kullanılma" gibi sözleri kadınların birbirlerini vurma maksadiyla kullanmaları aslında bu sistemin ne kadar içine battiklarinin bir ispatidir. Ayrica siz ikincidede bekar adamla evlendim diye kendinizi savunmak zorunda değilsiniz. Ha boşanmış olsaydı kaç yazar. Böyle şeyleri dilimizde dolandirdikca ne bosanmis kadınlara ikici el malı gözü ortadan kalkar, nede boşanmış insanların damgalanmasi. Ben bunu kastettim
İşte el değmemiş ve tek kullanımlık lafını ben telafuz etmedim kendimi bozmadan her konu da kafama uyan yorumu yaparım ama yapılan yorum aşağılayıcı ve çok basit bir yorum maalesef. Herkes kendini belli ediyor maalesef Sevgiler

Konu sahibine bak ama kendini kanıtlamak için arayıp aslında kötü biri değilim diyecek açıklamalar yapmak istiyor.
Öpüşmek insanı tu kaka yapmaz. Yapiyorsa karşıdaki erkekte aynı durumda olmalı.
Ama işte böyle öpüştüm pismanim diyecekler 3 günde opusmemeli 😀
kesinlikle sana hak veriyorum ama peki nasıl düzelecek bu düzen 🤔
Her erkegi ayni kefeye koymasaniz?
Esimle tanistigim gece opustum , 5 ay sonra evlendik , 5 yildir da evliyiz
bende tanıştıktan 3 ay sonra evlenmistim ki herseyi de yaşamıştık evlenmeden önce, her erkek örümcek beyinli değil işte 😍
Çünkü adamın pipisi var, bizim yok :kahve: onların ve toplumun bize nasıl bakması, kendimiz olmaktan her zaman üstün tutulur çünkü
en doğrusu bence çocukları büyütürken cinsiyetsiz yetiştirmek. Sen kızsın bunu yapamazsın yada çıkar göster amcalara pipini mantığından kurtarmak gerek Türk toplumunu. Başka türlü bu zihniyetten kurtulamayiz

bende tanıştıktan 3 ay sonra evlenmistim ki herseyi de yaşamıştık evlenmeden önce, her erkek örümcek beyinli değil işte 😍
en doğrusu bence çocukları büyütürken cinsiyetsiz yetiştirmek. Sen kızsın bunu yapamazsın yada çıkar göster amcalara pipini mantığından kurtarmak gerek Türk toplumunu. Başka türlü bu zihniyetten kurtulamayiz

Doğru. Benim kayınvalide mesela oğullarını ve kızını eşit yetiştirmiş. En doğrusu da bu. Hem böylece kardeşlerin arası da daha huzurlu olur.

Kız sadece kendi ayıp bir şey yapmış gibi davranmayacak(erkegin beynine göre)
O onu öpüştükten sonra takmiyorsa o da takmayacak.
Böyle karşılık vere vere öğrenirler. Kimisine de ogretemezsin ya objektif bakmak lazım.
Kadın erkek ayrimi bizim toplumda hep var.
Babalar eskiden oglu ile ayni ker... gidiyormus ya da parasini koyuyormus cebine.
Erkeğe milli oldun mu deniyor mesela kıza zarin mi patladı ne igrenc bir ayrım.

Sebep senin dünden razı olman. Öpüşmen vs. değil. Sanki onu tek ayak üstünde bekliyor gibi görünmüşsün.Öpüşmen falan sorun değil

J

Bu sana göre senin değerini düşürmez ama karşıdakine göre düşürebilir.
Çünkü herkes senin gibi düşünmek zorunda değil. Bu yüzden tarkedilmis olması mantıklı diğer kadınlarda bunu söylüyor erkeklerde genelde bu var.
bende karşı değilim hizli yakınlaşma ve sevismelere ama genelde bedel odetir bunu hepimiz biliyoruz. Bence normol demekle normal olmuyor malesef
Öpen adamın kendisi.
Konu sahibi ne yapsaydı filmlerdeki, dizilerdeki gibi tokat mı patlatıverseydi?
O zaman değerli, gururlu ve masum kadın mı olacaktı?

3 gun tanistiginiz biriyle dklarca opusmek mi.midem bulandi resmen. Kendunizi neden bu kadar kucuk dusuruyorsunuz.
Adamdan da mideniz bulandı mı? Sadece kadına mı?

Ooo türk erkeği, mükemmel varlık...önüne gelenle yatsın kalsın, deneyimli koca, ne güzel işte, aranan kazanova olur...ama kadın anlık bir hisle, kendini öpmek isteyen bir adamla öpüştü diye, hemcinsinin midesini bulandırır..

Son düzenleme:
Öpen adamın kendisi.
Konu sahibi ne yapsaydı filmlerdeki, dizilerdeki gibi tokat mı patlatıverseydi?
O zaman değerli, gururlu ve masum kadın mı olacaktı?
Diğer yorumlarımı okursunuz anlamamissiniz çünkü. Adamin beynine girip yanlış yapıyon diyemem heralde değil mi? Her sey bize göre yontulamaz

Ten uyumu olmamış muhtemelen. Aksi halde dk sayardi sana gelmek icin🙄 sadece öpüstünüz diye kacacagini sanmiyorum. Tam aksine sevismek icin yol yapip kacacaksa da ondan sonra kacardi. Zira erkekler ciddi degillerse bile bi doz sevismeden genelde gitmiyorlar🙄

X