Aramızdaki büyüyü bozulmasına sebep ne olabilir ki ?

Benim tahminim aklında başka biri var eski sevgili vs. Sizinle muhabbet güzelmis ama öpüşme bir sonraki aşama oluyor aklında olan kişiden dolayı da sevgili olmak istememiş burada kesmiş

Benim tahminim aklında başka biri var eski sevgili vs. Sizinle muhabbet güzelmis ama öpüşme bir sonraki aşama oluyor aklında olan kişiden dolayı da sevgili olmak istememiş burada kesmiş
Bi sebepten dolayı kestiği malumda ne sebepten kesti orasını soru işareti yoksa 3 gün toplasan 10 saat görüşmedik 😔 son günde de öptü ve çekti gitti güya psikolojisi bozukmuş mayam bozuk demiyoda

Bilemedim. Ten uyumu olmadı desem o kadar uzun süre öpüşmez. Cidden bilemeyiz, adama öpüşmek elleşmek yetiyor, sonra direk başka adaylara akıyor olabilir, başka biri daha çekiici gelmiş olabilir, görüşmede başka bir sebepten soğuyup yine de ayrılmadan öpüşmek istemiş olabilir.

Boşverin gitsin, siz kendinizi sevin ve beğenin. Elin şoparı hakkımda ne düşündü diye çiçek gibi kafamı yoramam ben olsam.

Konuyu açtığımda yeni evli bir kadın ya da birkaç senelik birlikteliği olan biri bekledim yeminle.
Hangi 3 gün Allah aşkına?
Ne ara oldu o büyü tuttu da bozuldu diye sorarlar adama?
Fazla mı romantik komedi tadında takılıyorsunuz hayatınızda?
Enteresan karşılaşmalar falan filan:)

Kız ben 30 yıllık kocamın büyüsünü çözemedim ,
Hergün farklı maskeyle dikiliyor adam karşıma..
3 gün göz açıp kapayıncaya kadar geçiyor
Sahi ben 3 gün önce ne yemiştim 🤷‍♀️
3 gün önce ne olmuştu vsllahi unuttum.
Sen onun karekterini s.ette kndini suçlama öpüştüğün ok 👍🏻

Bilemedim. Ten uyumu olmadı desem o kadar uzun süre öpüşmez. Cidden bilemeyiz, adama öpüşmek elleşmek yetiyor, sonra direk başka adaylara akıyor olabilir, başka biri daha çekiici gelmiş olabilir, görüşmede başka bir sebepten soğuyup yine de ayrılmadan öpüşmek istemiş olabilir.

Boşverin gitsin, siz kendinizi sevin ve beğenin. Elin şoparı hakkımda ne düşündü diye çiçek gibi kafamı yoramam ben olsam.
Allahın göbeklisiydi zaten o dönsün kendine baksın ayrıca benden de 1 2 cm kısaydı sanki brad pit 😄

Yaaa önce şunu bi’ anlayın.

Bu sizin 3 günde öpüşmenizle değil karşınızdaki adamın “adamlığıyla” alakalı bir durum.

Şu aman 3 günde öpüşmeyeyim, yok kolay kek (kek ne Allah aşkına yok kek değil kekstra bu ne avam bir yorum :kusmuk:) gibi görünmeyeyim diye kendinizce ince hesaplar yapacağınız erkeklerle değil, yanında rahat hissettiğiniz ve gayet makul ve olgun adamlarla birlikte olun.

Böyle komik duruma düşmezsiniz sonra. :))

Konuyu açtığımda yeni evli bir kadın ya da birkaç senelik birlikteliği olan biri bekledim yeminle.
Hangi 3 gün Allah aşkına?
Ne ara oldu o büyü tuttu da bozuldu diye sorarlar adama?
Fazla mı romantik komedi tadında takılıyorsunuz hayatınızda?
Enteresan karşılaşmalar falan filan:)
Ben de büyüyü kaçırdım konunun tam neresindeydi :KK53: :KK53:

Çok
Koşan kızı yatağa attiklarinda vicdanen çok sorumluluk hissetmiyorlarmis erkekler, zaten o koştu diye 🤯
çok doğru bir tespit benim de 8 aylık bir ilişkim vardı aynı şekilde, 4 ayında devamlılık istemedi, benim ilgimi anladı. Sonra tartışmalarımızda kendin istedin kendin sürüne sürüne geldin dedi hep yani yorum çok haklı

X