Aramızdaki büyüyü bozulmasına sebep ne olabilir ki ?

Ay inanmıyorum ya kadınlar bişe 3 günde öpüşürsen adam hakkında kötü düşünür demiş...ee adam da öpüşmüş.. kadının da onun hk her onune geleni opuyor demeye hakkı var yani...ne ayrımı var ki..erkeğin opmek istemesinden hiç bahsedilmiyor da kadının opülmeye karsılık vermesi sorun..

Bence adam 5 para etmez opusup buz gibi soguyorsa bunu cıkarabilirsin...artı sevmese dakkalarca opmezdi...3 günde de kimseye bağlanma aşk hasretindeyim diye...sana ders olsun...engelle bence asla peşine düşme...boşa düşünce seni arayacaktır asla cvp vermeni tavsiye etmem

Eğer hem öpüşüp hem de sen kadın olarak daha 3 gün tanıdığın bir adamla öpüştün diye senden soğuduysa bırak defolup gitsin. Hep öpecek hem de sonra sen neden 3 gün tanıdığın adamla öpüştün diye senden soğuyacak..

İşte bu erkek milleti bu kadar kansız... Kendileri yaparlar yaparlar.. Sonra ben yok hiç erkek arkadaşı olmamış kız arıyorum yok şöyle yapmamış kız arıyorum... Uzak durun böylelerinden...

Bir de bacım sen de ne rüya gibi 3 günü Allah aşkına, abartma...

Ohoo seni Allah kurtarmis! Uzulecegine sukretmen gerek. Bu devirde WhatsApp tan konusmayan resmini gostermeyen olur mu yahu? Cok cok pis bir heriften kurtulmussun, farkinda degilsin

Ya canım Allasen bırak nolur öyle miydi böyle miydi....Karşındaki yüce Zeus mu ne ya bildiğin erkek işte hem de duygusal olarak gelişmemiş saçma sapan biri. Bu kadar kafa yorduğuna değmez bile...

Aksi de olabilir, adamın belki de hormonları hiç harekete geçmedi, belki cinsel sorunları var (başıma geldi ondan biliyorum ), her erkek ultra güçlü değil ya da tam olarak sağlıklı değil cinsel açıdan.

Eh adamda öpüstü? O noluyor? Onun güya namusu yokmu?
Madem böyle degerleri var, niye bunu kiz ile konusmuyor?

Öpusmeye gelince, adam öpüsüyor, ondan sonra utanmadan öpüstügü kiza or***u muamelisinimi yapsin? Ve bunu sen dogrumu buluyorsun?

Ben böyle tipleri direkt engelleyip çıkarıyorum hayatımdan. Gereksiz zaman kaybı.

Yapmayın yaşınız da küçük değilmiş ki bu denli nasıl bağlanırsınız diyelim. Halbuki ilerleyen yaş alametlerinden gelene de gidene de pek reaksiyon vermemek. Bu arada cinsel açıdan sizi beğenmemiş gibi görünüyor.

3. günde öpüşülmez diye yargılamayacağım sizi. insan o kadar da stratejik yaşamamalı. o an karşılıklı gelişmiştir ve yaşanmıştır.
bana göre ten uyumu hissetmemişti. erkek olup 3. günde öpmesi onu illa ki duygusuz ve basit biri yapmaz.
hep erkeklere yükleniyoruz ama hepsi de takılayım demiyor sonuçta.
ben 2. buluşmam da öpüştüm. 2,5 senedir öpüyorum ve bir kere bile bana kendimi değersiz hissettirmedi.
ama öpüştüğümüzde hissetmiştim, bu adamla ömrüm biter diye mesela.
demek siz de hissetmemişsiniz ki büyü bozuldu diye düşünmüşsünüz ardından.

Hakkımda yanlış düşünmesini istemiyorum
ya hayır sakın sakın bişe yazmayın
çok itici bence
yapmayın kendinizi küçültmeyin
3 günlük şey, hissettiğiniz şeyler de sandığınız kadar yoğun duygular değildir bence o yüzden siz de önünüze bakarsanız emin olun çabucak unutrsunuz

Namus ya da o*** kavramı kullanmadım, neden tribe girdiniz ?
Öyle bir cümle ya da namus kavramı ile ilgili hiçbir cümle kullanmadım.
Yazdıklarımı anlayın, sonra yorum yaparsınız.

Bu konu ile ilgili daha cevap vermiyorum.
Sevgiler.

Hakkınızda neden yanlış düşünsün. İkiniz de aynı şeyi yapmışsınız. Üçüncü gün öpüşmüşsünüz. Siz yanlış biriyseniz o da yanlış biri o zaman. Sanki erkek olunca farklı oluyor.
Bu arada üç günde öpüşen kadınlara bakış açısı hiç hoşuma gitmedi burada. İnsan bazen o anın akışına kendini kaptırabiliyor. Hayatta basımıza her şey gelebilir, hatalar da yapabiliriz. Ama isabet olmuş, oh olmuş tarzı,konuşulması çok itici ve incitici
İşte sırf bu bakış açısı yüzünden kadınlar kendini kirli ve değersiz görüyor. Ben de böyleleri yüzünden çok üzdüm kendimi. Allahtan eşim sıg düşünceli biri degil ki atlattım bunları.

Ama o algiyi yaratiyorsun. "Yok kadin kendini agirdan satmali". Gerçektenmi? Satmalimi? Hemde en agirindan?
Ve söylediklerin o kadar çelisiyor. Cevir kazi yanmasini bile zor beceriyorsun.

Ilk paragrafin ve son paragrafin o kadar çelisiyor ki. Millet üstüne geldigi için cevabi degistirmek istiyorsun fakat yazdiklarina gerçekten inanmadigin için, son paragrafi ekliyorsun.

Bunun kistasini kim belirliyor? 3 gün yada 3 ay yada 3 yil? Erkege niye bu hak veriliyor? Biz kadin olarak niye baska kadinlari vurmaya merakliyiz? "Ben senden daha numusluyum" triplerine girmeye merakliyiz?

Yani bu konudaki cevabin suda olabilirdi "muhtemel bu adam zaten sigir düsünüyordu. Tutarsiz düsünüyor. Eger kadinin yapmasini istemedigi birsey varsa, kendiside yapmasin. Böyle insan olmayen erkeklerden uzak durun" diyebilirdin.

Ancak ilk yorumunda bile konu sahibini suçladin. Niye? 3 günde öpüsmeye cürret gösterdigi için. Adami hakli buluyorsun yani. Keske konu sahibi biraz daha oyuncu olsaydi degilmi? Yada senin deyimin ile "kendini agirdan satsaydi" ve "ben 3 yil dolmadan öpüsmem aaa çok ayiiip" deseydi dimi? Böyle muhtsem! bir erkegi elinde tutabilirdi dimi?

Yazik diyorum. Her zaman dedim ve diyecegim. Bir kadinin (hele Türkiyede) en büyük düsmani, erkek degil, diger kadinlardir. Erkekler hele bu topraklarda, bu sig düsünceleri, kadinlardan aliyor zaten.

Zamanında bu ithamlara maruz kalan biri oldugum için yazdıgınız her cümleye harfi harfine katılıyorum. Bu zihniyet öyle yerleşmiş ki benimsemedigim halde beni etkisi altına almıştı.

Milletin ne dediği zerre umrumda değil, millet üzerime gelecek diye de söylemek istedilerimen vazgeçip aman millet üzerime gelmesin diye yorum değişikliğine gitmiyorum.
Ne demek istediğim gayet açık ve net ortada ; sizin gibi namus kavramı olarak ta düşünmüyorum, o**** damgası olarak ta düşünmüyorum ya da x kişiler gibi bana yapılan hakareti de burada kimseye yapmadım.
Sizin yorumunuz düşünceniz nasıl beni ilgilendirmior ise, benim yorumumda sizi ilgilendirmiyor.

Kiblenmesi gereken herkesi kibledim
İyi Seyirler, iyi duyar kasmalar size.
Lütfen alıntı yapmayın

Ne ilginç, milletin ne dediklerini umursamiyorsun fakat bir foruma üyesin.
Duyar kasmadim ayrica, dogrulari söyledim. Yazdiklarima cevabin olmamasi, beni duyar kasici yapmaz.

Ben kiblenecek birsey söylemedim ayrica. Senin kiblemende umrumda degil. Sanki çok büyük bir tehditmis gibi yaziyorsun. Ve alintilanmak istemiyorsan, yazma. Bu forumda yorum yazdikça, millet istedigi gibi alintilayabilir.

Sanada iyi seyirler, iyi forumlar dilerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…