Araması normal mi

Kişiden kişiye değişir,elbette karşı cinsle konuşması çok normal,saat de acil bir şey soracaksa geç değil ancak kız nasıl biri,o önemli.Hemen kötüye yormayın

Banlanmak istemediğin için aklımdan geçeni yazmayacağım. Ancak sizin gibi düşünen insanlara tahammül edemiyorumz Bu nasıl bir zihniyet? Kadın ile erkek arkadaş olamaz diye düşünürsünüz, saygı duyarım ancak bir iş için konuşan insanlara nasıl böyle ithamlarda bulunursunuz? Erkek aradaşınız yerinde olsam soğurdum.

o kadar yıldır çalışıyorum (10+) , en acil durumda bile akşam 9dan sonra ne kimseyi aradım ne de beni aradılar. babam da 40 yıllık mühendis, özelde de devlette de çalıştı ve hala çalışıyor, onda da hiç görmedim böyle bişey. kısacası ben bunu yaşamadığım için ben olsam ben de tepki gösterirdim nerden çıkıyo bu gece araması diye. memleket mi kurtarıyolar hayırdır?

Adam size demiş işte anlatmış olayı arkanızdan yapmamış bu telefon olayını çok üstünde durmayın sıkıntılı bir durum olsa gizli yapardı bu durumu

Benim ekibim benim kodladigim bir software'i kullaniyorlar, internal bir software oldugu icin ve herhangi bir aksilik yasadiklarinda en kisa surede ben cozebilecegim icin saat kac olursa olsun mesajlara ve aramalarina donuyorum. Isler bu sekilde yuruyor cunku. Esim de ust duzey yonetici ve birkac ekibi birden yonetiyor, o da acil durumlarda saat kac olursa olsun araniyor bazen sirkete gitmesi bile gerekebiliyor. Bunda da cinsiyet fark etmiyor tabii ki ben zaten is arkadaslarimin cinsiyetini gormeyi tercih etmiyorum, tek onemli olan sey islerin yurumesi. Bizim mesleklerimizin dogasi bu oldugu icin biz alisigiz bu duruma.
Simdiden boyle dusunurseniz is hayatinda zorlanma olasiliginiz yuksek.

Ben de birkaç erkek arkadaşımı gün içinde uygun saatlerde ararım. Evli olan var sevgilisi olan var. Çok yakın arkadaşlarım çünkü. Eşlerinin böyle tepki vereceğini düşünmezdim ama o saatte aramam için ciddi bir şey olmalı. Bu nedenle saat olarak yanlış bulsam da araması normal geldi bana

Bu çocuk çok ders çalışıyordu sana bile ayıracak vakti yoktu. Güya çoook konuşan kız arkadaşlarıyla gecenin köründe konuşacağımı tutmuş ? Ben düz arkadaşım olan kimseyi 12 de aramam, kadın erkek bekar evli vs konularından bağımsız. Ama aranabilir mi aranabilir. Namus meselesi yapılacak bir konu değil illa flört etmeleri gerekmez. Senin bu çocukla meselen bu mevzudan farklı daha derin .. Tabii sen görmek istemiyorsun ayrılmamak için o ayrı.

O an bir sey soruyor. Karsi taraf ona cevap veriyor ve konu da zaten dersle alakali bir konu. Yazmakla ugrasmayayim arayip soyleyeyim demis ve saatlerce de konusmamışlar. Ve canı sıkıldıkca arayan biri de degil. Bu kadar bunaltmayın insanları. Karsı tarafı kısıtladiginizda kendinizi kisitliyorsunuz aslinda. Gece yarisi onu bir kız arayamaz dediginde kendi ozgurlugunu de engelliyorsun. Ileride seni de o saatte biri arayip bir sey sorarsa ya da sen sorarsan o karisabilir demek.

Bu kadar net konuşmayı sevmem ama o saatte arayan bir kadın duygusal anlamda boş degildir. Ben olsam sevgilime araya mesafe koy derdim. Evet aldatacaksa aldatır ama adamın böyle bir niyeti yokken de aklına karpuz kabuğu düşürecek kadınlardan uzak durması daha faydalı olur. Linç yemek riskine rağmen söyleyeceğim ben karşı cinsle arkadaş olarak da olsa bu kadar samimi olunmasını riskli görüyorum. Etraftan sonu hep arkadaşlıktan başka noktalara dönen ilişkiler duyuyoruz. Tedbirli olmak iyidir.

Sevgilinizin kimse ile konuşmasına izin vermediğinizde, sosyal medya hesaplarının şifresini elinizde tuttuğunuzda, telefonunu karıştırdığınızda güzel ve sadık bir ilişki olduğuna kendinizi inandırabiliyor musunuz? Asıl düzgün adamlar fırsatları varken yapmayalardır. Bir sınav ile ilgili aranır da 20 dakika konuşulur da anormal değil yazmakla uğraşmamak için aramıştır direkt bende çok yaparım. Eğer sevgiliniz sizin bozulacağınızı düşünüyorsa o dikkat etsin. Ama bence hiç kimseyi bu kadar sıkmanıza gerek yok. Über rahat olun demiyorum ama bu da anormal bir durum değil.

Yani sosyal arkadaşlık anılar hatır gönül.. Herşeyi hiçe sayalım bir tek sevgilimiz olsun onun etrafında dönelim. Yapmayın gözünüzü seveyim yaa buraya konu açacak kadar rahatsız olmak nedir? Oğlanı al kafese kapat arada muz falan verirsin gözlerinide bağla dişi görmesin.. Sevmiyorum bu tür yaklaşımları.Ben bekar biri olarak normal erkek arkadaşıma birşey sorduğumda arkadaşımın bu yüzden yaftalanması kadar çirkin birşey yok..Ki ben rahatımdır,aklımda başkasına salça olmak yok ama soracaksam o saattede sorabilirim acilse..

2 yıllık evliyim erkek arkadaşlarımla konuşurum mesajlaşırım Güler oynarım. Yeri gelir gece hikaye atarım bakar yazarlar. Eşimin arkadaşları da böyle. Ki bu normal olan bana göre. Siz özgüvensiz misiniz acaba ? Veya sevgilinizin vukuatı mı oldu affettiniz de şimdi böyle tetiktesiniz?

Absürt bi saatte müsait olan sevgiliniz. Uyuyorum, yatıcam müsait bi zamanda görüşelim diyebilirdi sanırım. Sınavla ilgili 20 25 dakika konuşmak bir ders saati nerdeyse. Sanırım konuyu baştan anlatıp, canlı ders gibi bişey yapmışlar.

Erkek arkadaşın gözü dışarda bir tip evlenmeden önce böyle alarmlar veriyorlar evlendikten sonrada aldatıyorlar işte devam edeceksende bu huylarını kabullenip et

Birkaç yıl önce mezun oldular artık çok sık görüşüyorlar ama okuldayken iyi arkadaşlarından biriymiş
Niye dert ettiniz ki, olur böyle şeyler ben sınava çalışırken gece 3 falan arkadaşıma(erkek) mesaj atıp bişeyler soruydum. Çünkü o an çalışıp kafama takılıyor, ertesi gün unutabiliyorsun. O da çalışıyor olursa cevap verirdi yani. Böyle şeyler normal sıklaşmaya başlarsa tabi rahatsız olabilirsiniz ama şimdilik sıkmayın canınızı.

Tabi burda hatalı olan kadın değil onun belki sizden haberi bile yok.Hatalı olan 20 dakika yaya yaya konuşan,gecenin köründe müsait olan sevgiliniz.Mesajı görmezden gelip sabahda dönebilirdi ama yapmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…