Aşılama Aralık'ta Aşılama Yaptıracaklar Süreci Beraber Atlatalım

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
İnşallah hamile kalırsın. Bende gonal f 75 kullanıyorum. Pazartesi 1 hafta olcak kontrole gitcem. Kaç gün gonal f kullandın çatlatma iğnesine kadar ? Yeterli büyüklüğe gelince gün beklemeden yapılıyo mu acaba ? Ben devlet hastanesine gidiyorum çünkü. Benim 12. günüm c.tesi oluyo. Acaba pazar çatlatma iğnesi yaptırıp pazartesi aşılama mı yapılır yoksa yeterli büyüklüğe ulaştıysa cuma günü aşılama mı yapılır? Kafamda deli sorular :KK48:
9 gün kullandım kontrole gittim yeterli boyuta ulaştı dedi o gün gece çatlatma iğnesini yaptım 36 saat sonra da aşılamam yapıldı canım

9 gün kullandım kontrole gittim yeterli boyuta ulaştı dedi o gün gece çatlatma iğnesini yaptım 36 saat sonra da aşılamam yapıldı canım

Bakalım inşallah benimde büyüyodur yumurtalarım şu an. Yeterli boyuta ulaşıp haftaiçi aşılama yapılması iyi olur benim içinde. Bi yandanda geç olsun güç olmasın, en hayırlı zamanda olsun diyorum. Sağlıkla, sıhhatle kucağımıza alalım inşallah bebeklerimizi.

Bakalım inşallah benimde büyüyodur yumurtalarım şu an. Yeterli boyuta ulaşıp haftaiçi aşılama yapılması iyi olur benim içinde. Bi yandanda geç olsun güç olmasın, en hayırlı zamanda olsun diyorum. Sağlıkla, sıhhatle kucağımıza alalım inşallah bebeklerimizi.
Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

Gonal f den sonra yüzünüzde tüylenme oldu mu ben mi kuruntu yapıyorum ?? 1 hafta olcak biraz önce sanki ayva tüyü tarzında ama daha yoğun tüylenmem olmuş yüzümde..:KK12:

X