Aşılama Aralık'ta Aşılama Yaptıracaklar Süreci Beraber Atlatalım

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Bazen okuyor öksürürken özellikle arada belim ağrıyor belim ağrıyor bide inş hayırlı sonuç alırız sen nerde yaptırdın ben test yaptığımda yazarım sana

Amin inşlah tutar cnm nerde yaptin sen cnm süreçini anlatirmisin bize
İnş canım beşm biraz karışık yumurya rezervim çok azdı doktor tüp bebek dedi direk sadece multi vitamin kullandım onun haricinde başka ilaç vermedi sonra kontrole gittiğimde 5 tane yumurta oluşmuştu hatta doktor bile şaşırdı biri 20 mm idi direk çatlatma iğnesi verdi ve 3 aralıkta aşılamam oldu şimdi bekliyorum yumurta oluşması bile mucize benim için inş hakkımızda hayırlısı olsun ben erbil beye gidiyorum aşılamam da fulya acıbademde oldu

Kızlar süleymaniye kadın doğumu duydunuz mu hiç bilginiz var mi galiba istanbulda oturuyoruz

Kızlar günaydın bugün aşılamadan sonraki 6. Günüm kasıklarımdaki ağrı devam ediyor göğüslerimin ucu çok sızlıyor bugün biraz sıktım ve sıvı geldi göğsümden sizce neden olabilir? Progestan kullanıyorum sabah akşam aceba onun etkisi olabilir mi

X
Kızlar günaydın bugün aşılamadan sonraki 6. Günüm kasıklarımdaki ağrı devam ediyor göğüslerimin ucu çok sızlıyor bugün biraz sıktım ve sıvı geldi göğsümden sizce neden olabilir? Progestan kullanıyorum sabah akşam aceba onun etkisi olabilir mi[/QUOTProgestsnı ne için kullanıyorsanız acaba

Kızlar süreç nasıl işliyor bilgilendirirmisiniz

Önce eşin ürolojiye sen kadın doğuma gidiyosun muayene kan tahlilleri yapılıyo. Sonra doktorun klomen verip bi kaç bekleyebilir, yada aşılama diyebilir. Aşılama derse tüp bebek konseyi oluyo konseye giriyosunuz. tüm kan tahlillerinizi götürüyosunuz. Rahim filmi çektirmediysen konseyden önce çektiriyosun. Sonra aşılama kararı çıkarsa eğer adetinin 2. yada 3. günü ultrasonla muayeneye giriyosun. İğne yada ilaçla tedavine başlanıyo. Sonra yumurta takibi yapılıyo, en sonda çatlatma iğnesi. 14 gün sonrada kanda gebelik testi yaptırıyosun.

İyi akşamlar hanımlar, 4 aralıktada Benim aşılamam oldu. Yarın 1 hafta olacwk. Rabbim hepimize hayırlısını nasip etsib. İnşallah buradan güzel haberlerimizi veririz
İnşallah güzel haberler alırız, bebeklerimize kavuşuruz. Ben dün ultrasona girdim gonal f kullanıyorum geçen pazartesiden beri. Doktor foliküller var dedi ultrasonla bakılırken, çarşamba yine gel devam et iğnenede dedi. 75lik dozda kullanıyorum iğneyi. Sonra hemşireden bilgi aldım. Küçük küçük çok yumurtanvar dedi. Ama henüz olgunlaşmamış şu kadar mm olmuş diyecek kadar değil dedi. İçime bi korku düştü ya büyümüyosa diye. Sizin 1 hafta olduğunda ne kadar olmuştu yumurtanız ? Net sayı yada boyut söylenmişmiydi?

Kızlar pazar gününden beri günde 2 defa Femara kullanıyorum. Dizlerim baldır ve kalçalarım çok ağrıyor. Femara kullanıp böyle bir durum yaşayan var mı acaba?

İnşallah güzel haberler alırız, bebeklerimize kavuşuruz. Ben dün ultrasona girdim gonal f kullanıyorum geçen pazartesiden beri. Doktor foliküller var dedi ultrasonla bakılırken, çarşamba yine gel devam et iğnenede dedi. 75lik dozda kullanıyorum iğneyi. Sonra hemşireden bilgi aldım. Küçük küçük çok yumurtanvar dedi. Ama henüz olgunlaşmamış şu kadar mm olmuş diyecek kadar değil dedi. İçime bi korku düştü ya büyümüyosa diye. Sizin 1 hafta olduğunda ne kadar olmuştu yumurtanız ? Net sayı yada boyut söylenmişmiydi?
Bende gonal -f 75 i 6 gün vurundum ve ertesi gün muayeneye gittiğimde 14 mm 3 yumurtam vardı sonra 3 gün daha devam ettim 4 yumurta oluşmuştu 20 mm çapında o gün çatlatma iğnesi vurundum 36 saat sonra da aşılamam oldu beklemedeyim şuan canım

Kızlar merhaba bugün aşılamanın 8. Günü dayanamadım test yaptım ve çok silik bir çizgi çıktı kan verdim ama değerim 2.2 sanırım tutmadı :KK43:

X