Aşılama Aralık'ta Aşılama Yaptıracaklar Süreci Beraber Atlatalım

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Ha

gördüm canım super Rabbim.insallah sağlıkla.kavuşturur benimde silik resimde gözükmüyor ben görebiliyorum ya da gormek istiyorum o yüzden testini merak ettim canim
Tekrarla hergün koyulaşır canım rabbimin izniyle.
İnşallah tüm hamilelerde bende sağlıkla kavuşuruz.

Kizlar bugun 2. Asilamamin 7. Gunu ilkinde hicbisey olmamisti zaten tutmadida ama ikincide agrim falan cok oldu dun koyu sari tuhaf renkte gibi akinti gelmisti bugunde vizon rengine cok acik akintiyla karisik kahvemsi bi leke gelmis yerlesme olabilirmi dollenmisse 5-6 gunde rahme ulasiyomus yerlesmemidir ki kasik aagrim var hafiften adet olcakmi gibi islaklik hissi falan daha adetime 12_ 13 kusur gun var sizce nedir

Senin durumun nasıl?inşallah tez vakitte rabbim hepimize anne olmayı nasip etsin .
Ben iki yıldır evliyim hiç korunmadim ama gebelikte yok yaş 29 aslında bende sıkıntı görünmüyor eşimde az biraz hareket azlığı var ona bağlıyorum agustosta aşılama düşünüyorum bende bakalım hayırlısıyla inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…