Aşılama Aralık'ta Aşılama Yaptıracaklar Süreci Beraber Atlatalım

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Kizlar merhaba , Allah'ın izniyle ilk aşılamam da hamile kaldım aşılamanin 14 günü betahcg yapmam gerekiyordu fakat ben 15. Günü yaptim ve degerim 322.35 çıktı doktorum 2 gun sonra tekrarla dedi ve degerim 667.22 olmus Allah nasip ederse 8 şubatta keseyi göreceğiz dualariniza ihtiyacım var inşallah kesemizide kalp atisinida rabbim hayirlisi ile görmeyi duymayi nasip eder. Rabbim hepimize anne olmayi nasip eder.
Canım mrb. Gördün mü keseyi ? Benimde 14. gün hcg 63 çıktı. Pazartesi kan vericem yükselmişmi diye. Öyle korkuyorum ki ya yükselmediyse ya kaybedersem diye...

Bu topiği açarken çook heyecanlı, endişeli, meraklı ve korkuluydum. Ne olacak, nasıl olacak, sonuç ne olacak diye hep stres endişe vardı. İlki tutmadı malum. Öyle üzülmüştüm ki bi ben bilirim bi rabbim bilir, en iyide siz anlarsınız. İkinciye başlarken ilkinden daha çok umutluydum ilk negatif sonucuma rağmen. Adet olur olmaz tekrar iğnelere başladım. Hiç belirtim olmayınca günlerce takıntı yaptım tutmadı diye. Bugün aşılamamın 14. günü. Hcg sonucum 63 çıktı. Öyle şaşkınım ki ne idrak edebildim ne doğru düzgün sevinebildim. Pazartesiye kadar değerimin katlanmış olması tek isteğim. Rabbim isteyen dileyen özlemini çeken herkese tez zamanda nasip etsin. Tüm hamile arkadaşlarıma ve banada sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin...
Tebrik ederim. Saglikla..

Rabbime binlerce kez şükürler olsun. Hcg 174e yükseldi. Doktorum 1000 olana kadar 2 güne 1 hcg bakalım, sonrada keseye bakalım dedi. Rabbim isteyen herkese nasip etsin.
dün işler çok yoğundu hiç giremedim internete. ama inan çok aklıma geldi naptın acaba diye hadi bakalım 1000 E kadar kan testine devam. allahım sana bağışlasın inşallah.

Bu ay ilac vermedi önümüzdeki ay gonal f kullanicam. Bu ay 15gün incir 5 gün havuç kürü yapicam. Nasibimizde varsa olur insallah
bende napcam bilmiyorum. normalde aşılama yaptırcaz ilk kez doktor adet ol gel dedi 2. günü. hem fazla kilom var hemde açlık şekerim yüksek çıkıp duruyor. biraz morelim bozuk, daha aşılama yaptırmadan motivem düştü resmen.
nasıl bir sürece girdim ya da gireceğim daha başlamadan düşünürken yoruluyorum..

dün işler çok yoğundu hiç giremedim internete. ama inan çok aklıma geldi naptın acaba diye hadi bakalım 1000 E kadar kan testine devam. allahım sana bağışlasın inşallah.
Çok teşekkür ederim arkadaşım. Bu forumda öyle güzel destek oluyo ki herkes birbirine. Rabbim isteyen dileyen herkese nasip etsin.

Merhaba kızlar benimde moralim çok bozuk dün eşime varikosel teşhisi koydular yeni başlangıçmış 2.4 mm ne yapacağımızı bilmiyoruz doktor ameliyat dedi :KK43:

Çok geçmiş olsun canım. Spermiyogram sonuçları nasıl çıkıyodu ?
Doktor iyi dedi ama aşılama yada tüp bebek tedavisiyle çocuk sahibi olabilirsiniz dedi ameliyat olursa kendiliğinden olur hatta 2. çocuk içinde yatırım yapmış olursunuz dedi kafam çok karışık 1 2 doktora daha göstermek istiyorum eşim ameliyat olayım diyo microcerrahi sistemle yapıomuşlar ameliyatı 3000 bin tl fiyatı okuduğum yazılarda bu vakalara önermiyorlar ama başka türlüde düzelme ihtimali yokmuş çok çaresizim

Doktor iyi dedi ama aşılama yada tüp bebek tedavisiyle çocuk sahibi olabilirsiniz dedi ameliyat olursa kendiliğinden olur hatta 2. çocuk içinde yatırım yapmış olursunuz dedi kafam çok karışık 1 2 doktora daha göstermek istiyorum eşim ameliyat olayım diyo microcerrahi sistemle yapıomuşlar ameliyatı 3000 bin tl fiyatı okuduğum yazılarda bu vakalara önermiyorlar ama başka türlüde düzelme ihtimali yokmuş çok çaresizim
Başka doktor görsün tabi canım. Hayırlısı olsun hakkınızda.

X