Aşılama Aralık'ta Aşılama Yaptıracaklar Süreci Beraber Atlatalım

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Bir haftayi aşkındır keçiboynuzu kullanıyor eşim belki aşılamaya kadar bı faydası olur dedik
İnşallah fayda eder canım benim eşimde de sorun var o da bu ay keçiboynuzlu bi karışım kullandık attan hazırladı inşallah bu ay hamileliğimi öğrenirsem listeyi eşimden alırım burdan paylaşırım .bizim morfoloji ve sayıda sıkıntı var

İnşallah canım bı faydası olmuştur Rabbim aratmasin sonucunu mutlaka paylaş stres yapma bol bol dua et Allah büyük

Bir haftayi aşkındır keçiboynuzu kullanıyor eşim belki aşılamaya kadar bı faydası olur dedik
Canım adetin bittiğinde günaşırı deneyin. Ve ilişki olduğunda ayağı kalma beline yastık koy ayaklarını yatağın başına koy bir saat yat sonra da indir sabaha kadar öyle uyu ama dikkat et enfeksiyon kapma canım. Bize de aşılama dedi doktor ama biz iki ay kürle denemeye karar verdik

Öyle deniyorum zaten olmayınca olmuyor canım ben aşılama istiyorum aslında bi an evvel bı yerden başlamak istiyorum çünkü evde oturdukca daha çok stres oluyorum

Öyle deniyorum zaten olmayınca olmuyor canım ben aşılama istiyorum aslında bi an evvel bı yerden başlamak istiyorum çünkü evde oturdukca daha çok stres oluyorum
Sayısı kaç eşinin hızı morfolojisi? Üzülme canım Allah büyük stres yapma Allah ne derse o olur. Bizde bir senedir deniyoruZ ama yok. Rabbim ne derse o.aşılama da da bi kesinlik yok .daha çok umut ediyorsun üzülüyorsun. O yüzden iki ay dinlenme verdik bi kendimize Allah Kerim.tatile falan gidin rahatlayın

Canım Mart'ta bı test yapmıştı en son morfoloji sonucu yazmıyor ama sayı 20 milyon İleri hareket yerinde hareket toplam %65 yazıyor doktor çok kötü değil demiş keçiboynuzu pekmezi ve vitamin vermişti onlar bitti araştırdım keçiboynuzu kürü daha etkiliymis ona başlattım inşallah güzel sonuç alırız bilmiyorum içimden aşılama yapmak geçiyor iki aydır niyetlendim kısmet olmadı önümüzdeki reglimde aksilik olmazsa gidip basliycam tedaviye bı umut daha fazla beklemek istemiyorum bekle bekle iki yılı devirdik baskılar da cabası

Araya bayram tatili giriyor yumurtlama dönemim de o araya denk gelecek bakalım bı doktorla görüşsem eylüle atabilir

Araya bayram tatili giriyor yumurtlama dönemim de o araya denk gelecek bakalım bı doktorla görüşsem eylüle atabilir
İnşallah ben bu ay hamile kalırım sana da söylerim kürü sende kalırsın.kimseye kulak asma benim kayınvalide de geçen benim oğlumun çocuğu olmazsa diye bana laf söylüyor bilmiyorlar eşimden dolayı olmadığını bana saydı da saydı .bende olmazsa olmaz bu Allah'ın takdiri . Tırnağını yaratabilirseniz yaratda olsun dedim. Biz senin kadar dert etmiyoru belki de istemiyoruz bu kimseyi ilgilendirmez dedim geçtim sustu kaldı

Belki bu bi işarettir tatile git gez eğlen boşaltın kafanızı
Haklısın canım streste çok önemliymis inşallah buraya hamileyimmmm yazacaksın bu ay çok dua edicem Ben baskılara yenik düştüm ve eşimin tedavi görmesini gerektiğini söyledim ki biraz olsun rahat bıraksınlar beni diye ve sanırım az da olsa işe yaradı

Amin inşallah canım Allah razı olsun bende sana çok dua edicem. Ben öyle dersem eşimi strese sokarlar bende söylemedim .kimseyi ilgilendirmez bu sizin tercihiniz canım bunu unutma.

Amin inşallah canım Allah razı olsun bende sana çok dua edicem. Ben öyle dersem eşimi strese sokarlar bende söylemedim .kimseyi ilgilendirmez bu sizin tercihiniz canım bunu unutma.
Tabi ki öyle canım iki yıl sonunda artık dayanamadım sorun bende veya eşimde bu elbette kimseyi ilgilendirmez zaten onlara doğurmayacağız dimi ama lakin gel de anlat eşim bundan sonra kim sana baskıyı arttirirsa böyle söyle dedi ve bende az da olsa rahatladım yani tek destekçim eşim zaten aşılama fln olursam da sadece ikimiz bilcez bakalım inşallah herkes için en güzeli olur Rabbim aratmasin

Sen başta çocuk düşünüyoruz demişsin sanırım ben hiç söylemedim . Amin canım .rabbim bu ay yüzümüzü güldürsün. Senin kaç gün kaldı adete

Sen başta çocuk düşünüyoruz demişsin sanırım ben hiç söylemedim . Amin canım .rabbim bu ay yüzümüzü güldürsün. Senin kaç gün kaldı adete
İnan hiç öyle bişi demedik canım bizden sonra evlenler olup hamile haberleri duyulunca söylentiler başladı. Aslında seninle aynı tarih ama geçen ay 4 gün geciktim ve hayatımda ilk kez oldu bu ay da gecikir mi bilmiyorum bakalım nasip inşallah beraber alırız mutlu haberi ya inşallah

Benle ard arda 4kişi evlendi Doğum yaptı kuzum ama biz başta zaten düşünmedik bir senedir de olmadı. İnşallah ya hadi bu ay ikimizde kalalım amin amin Allahımm aminn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…