Aşılama Aralık'ta Aşılama Yaptıracaklar Süreci Beraber Atlatalım

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Bugün çatlatma iğnesinin 7. aşılamanın 5. günü. Hala bi belirtim yok. Sadece akşam sağ kasığımda batma oldu çok az belli belirsiz. Beklemedeyim hala. 9 günüm kaldı.

Benimde asilamanin 7 ignenin 9.günü bugüne kadar hic agrim yoktu ama bugün çok gezdim sol kasigim agriyor.gerci benim yumurta sagdaydi. Birde akintim var sarı az

Benimde asilamanin 7 ignenin 9.günü bugüne kadar hic agrim yoktu ama bugün çok gezdim sol kasigim agriyor.gerci benim yumurta sagdaydi. Birde akintim var sarı az
hadi bakalım güzel güzel haberler ver. baksana ne kadar takip ediyoruz yumurta sağda solda :) farketmeden neleri takip ederken buluyoruz kendimizi. Sabırsızlıkla bekliyorum güzel haberlerini..

hadi bakalım güzel güzel haberler ver. baksana ne kadar takip ediyoruz yumurta sağda solda :) farketmeden neleri takip ederken buluyoruz kendimizi. Sabırsızlıkla bekliyorum güzel haberlerini..

Insallah sirayla guzel haberler veririz

Kuzum hamile kaldigim ay bende oyleydim tansiyonum düser gibi halsiz olurdum.benim ignenin 10. Asikamanin 8.günü hicbir belirti yok sadece akintim var sarimsı.

Kuzum hamile kaldigim ay bende oyleydim tansiyonum düser gibi halsiz olurdum.benim ignenin 10. Asikamanin 8.günü hicbir belirti yok sadece akintim var sarimsı.
Benim akıntım progestandan dolayı oluyo. Ben iğneler yan etki yaptı diye düşünüyorum. Hiç bişeyi hamilelik belirtisi olarak sayıp sevinmek sonra üzülmek istemiyorum.Sürekli ateşim var evdede derecem yok. Telefonuma indirdim bitane ısı ölçer. Ne kadar doğru sonuç verir bilmiyorum ama 37 gösteriyo ateşimi.

Benim bat ayin 7 8 gibi ayin 10unda dönerim ozamana gebelik yoksa regli olurum. Bu aydan pek beklentim yok oyüzden rahatim.testte yapmiyorum.

Benim bat ayin 7 8 gibi ayin 10unda dönerim ozamana gebelik yoksa regli olurum. Bu aydan pek beklentim yok oyüzden rahatim.testte yapmiyorum.
Benimde 6 şubat. 8 şubatta tam 14 gün oluyo. Gidip kan veririm 8 şubatta. Geçen ay ben çatlatma iğnesinin 8. 9. günü yaptığımda negatifti. Kanda 5 çıkmıştı beta. Hiç test yapmak gelmiyo içimden.

Çatlatma iğnemin 9, aşılamamın 7. günü. Dün gece nerdeyse ilk kez sağ kasığımda ince ince batma oldu bi kaç kez. Adet olcakmışım gibi karın ağrım oldu bi arada.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…