Aşılama Aralık'ta Aşılama Yaptıracaklar Süreci Beraber Atlatalım

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Bakalım tutmazsa bu seferde tüp bebeğe kadar kilo vercem zaten. Bu arada temizlik banyo filan derken yeni oturdum. İlk kez batma oldu alt karın bölgemde. Kramp gibi iki kez.

Cok iyi canim benim gecen ay batmalar olmustu bu ay olmadi.deli gibi yatip kendimi dinliyorum ama yok.batmalar tuttuguna isaretmis

Benim geçen ay hep batmam oldu ama sonuç negatifti.. Bilemiyorum hiç o yüzden.

Beklicez bakalim sen ne zaman test yapicaksin cuma 11.gün yapsam diyorum ignenin etkisi gitmismi diye.gecen ay 11.günde silik cizgi cikmisti igne etkusidir demistim.12 13.günlerdede pozitif cikmisti.

Beklicez bakalim sen ne zaman test yapicaksin cuma 11.gün yapsam diyorum ignenin etkisi gitmismi diye.gecen ay 11.günde silik cizgi cikmisti igne etkusidir demistim.12 13.günlerdede pozitif cikmisti.
Ayın 6sı adet tarihim. Ayın 6sında evde bi test yaparım belki. Ayın 8inde kan vermeye gidicem zaten. 14. gün oluyo.

Ayın 6sı adet tarihim. Ayın 6sında evde bi test yaparım belki. Ayın 8inde kan vermeye gidicem zaten. 14. gün oluyo.

Supersin canim ben dayanamam gibi geliyor. Biran önce kesinlesirse sogan kürü yaparim.eylül ayina kadar kendi haline birakip eylülde tüp bebek istiyorum.

Supersin canim ben dayanamam gibi geliyor. Biran önce kesinlesirse sogan kürü yaparim.eylül ayina kadar kendi haline birakip eylülde tüp bebek istiyorum.
İlkine göre o kadar rahat ki kafam. Sende içinden gelen sesi dinle canım. Kan pıhtılaşmasına karşı erken farketmen çok iyi olur senin için. Bende negatifi görürsem bu ayda ağustosta tüp bebek raporu çıkarcam. Sonrası nasip kısmet.

Günaydın.
Çatlatma iğnesinin 6. aşılamanın 4. günü.
Hala herşey çok normal. Ne kasık batması ne kramp var.
Yalnızca başım çok ağrıyo, hep ağrıyo ama hiç geçmiyo..

Günaydın.
Çatlatma iğnesinin 6. aşılamanın 4. günü.
Hala herşey çok normal. Ne kasık batması ne kramp var.
Yalnızca başım çok ağrıyo, hep ağrıyo ama hiç geçmiyo..

Kuzum baş agridida gebelik belirtisi. Benimde hicbir haraket yok.annemin yanina gidiyorum 7 saat otobüs yolculugu yapicam .internetten arastirdim sakıncasi olmaz yaziyor.ayin 10 una kadar annemdeyim zaten 7 8 subat regli günüm eger regli olmazsam dönünce doktora giderim.

Bilmiyorum valla canım. Hiç bişey yok ne akıntı ne kramp. Ateşim var gibi biraz, birde baş ağrısı. Annenin yanına gitmen iyi olur kafan dağılır. Az düşünürsün biraz. Yolculuktanda bişey olmaz, biz hep taktığımız için herşeyden nem kapıyoruz. Normal hamileliklerde bebek 1 aylıkken farkedip o zamana kadarda neler yapılıyo :) Geçen ay ben dışarı bile çıkmadım soğuk sıcak dengesizliği olmasın vücutta diye. Sonuç 0. İnşallah güzel olur herşey bizim için.

Insallah canim eyüp sultan hazretlerine gidicem .ben orda neye dua ettiysem oldu. Hepimize dua edicem

İkinizinde hayırlısı olsun canım inşallah yüzünüz güler bu sefer bu ay yaptırmadık ama benimde sanki aşılama yaptırmış gibi kramplarım ve çok ağrım var inşallah dualarımız kabul olur bizde hamile kalırız bizim içinde dua et canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…