Aşılama Aralık'ta Aşılama Yaptıracaklar Süreci Beraber Atlatalım

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
0.6 çıktı. Açık kapı bile bırakılmamış ümitlenmeye yönelik. Çok üzgünüm ama asla pes etmek yok. Önümüzdeki adetimle ikinciye başlamak istiyorum inşallah.
Çok geçmiş olsun canım aynen pes etmek Yok olana kadar devam Allah ne zaman kısmet ederse ozamana kadar deneycez artık inş bizde o çift çizgiyi görmek nasip olur

Size güzel haberi vermeyi çok isterdim ama maalesef sonuç negatif. Boğazım düğüm düğüm. Gerçekten çok içten dua ediyorum Allah hepimize annelik duygusunu tattırsın inşallah.
Rabbim sana dünyalar tatlısı bi bebek nasip etsin amin bisey sorucaktim herhangi bi belirtin varmiydi AŞILAMA sonrası pozitif yada negatif düşündüren yoksa hiç belirtin yokmuydu

Bugün 4. günüm karnımda felaket şişlik ve gaz var. Kasıklarımdada çok sık olmasada özellikle sol tarafımda batma oluyo. Patlıycam nerdeyse iki lokma yesem dünyaları yemişim gibi şişliğim oluyo.

Bende iğnelerin yan etkisi olabilir diye düşünüyorum ama mahvoldum. Bacaklarımında üst kısmında ağrım var. Günlerde zor geçiyo
Aynen canım benimde pek iş yapamıyorum çok çabuk yoruluyorum nefes nefese kalıyorum hep bi halsizlik var bi ara sanki idrarımda koku oldu yada bana öyle geldi şuan yok ama çok sık WC’ye gidiyorum

Kızlar merhaba. Ben de bu ay aşılama yaptıracaktım adetimin ikinci günü gittim ancak doktor yumurtan şimdiden oluşmaya başlamış bu istediğimiz bir durum değil dedi Doğum kontrol hapı verdi. Böyle bir şey yaşayan oldu mu? Bilgisi olan var mı acaba

Aynen canım benimde pek iş yapamıyorum çok çabuk yoruluyorum nefes nefese kalıyorum hep bi halsizlik var bi ara sanki idrarımda koku oldu yada bana öyle geldi şuan yok ama çok sık WC’ye gidiyorum
Valla bende öyleyim geçen gece 3 kez tuvalete kalktım. Nefes nefese kalma filan bendede var. Baş ağrım var. İnşallah sonucu güzel olur.

Hiç bilmiyorum yumurtan oluşmaya başladıysa değerlendirebilir misin onu bile kestiremedim. Bi sonraki ay başlarsın inşallah.

Kızlar ben aşılamamı yaptırdıktan sonra Meryem suresini okumaya başladım 41 kere 1 dak suya okuyup o suyu içiyoruz bu duayı okuyupta hamile kalan arkadaşlarım oldu belki sizede faydası olur inşallah her okuduğumda sizin içinde dua ediyorum Allah isteyen herkese nasip eder inşallah

Hanımlar ben bi hata yaptım sanırım. Progestan kullanıyorum sabah akşam. Biraz önce elimden düşürdüm toz olmuştur diyede yıkadım öyle kullandım fitil olarak yapıyorum. Başına gelen oldu mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…