Aşılama Aralık'ta Aşılama Yaptıracaklar Süreci Beraber Atlatalım

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Kızlar bugün 8 günüm kabızlık dışında bi belirtim yok bugün biraz sol yumurtalığın acıdı o kadar
Benimde 6. günüm. Aynı şekilde kabızlık başladı bugün bendede. Halbuki gün içinde mutlaka siyah kuru üzüm ceviz yiyorum 2 litrede su içiyorum kabız olmamam lazımdı. Benim göğüslerimde şişkinlik acı, gaz, sol kasığımda ara ara batma oluyo. Bazende ateşim çıkıyo gibi hissediyorum.

Benimde 9. Günüm kasıklarımda ağrı bide kabızlık sorunum var ara arada sıcak basıyo bademciklerimde şişti çok ağrıyo ilaçta kullanamıyorum ne yapmalıyım
Zencefil bal boğazına çok iyi gelir. Taze zencefili rendele bi tatlı kaşığı balla karıştır ye. Bende nasıl kabız oldum anlamadım. Zaten siyah kuru üzüm ceviz bağırsak çalıştırır. Hergün portakal yiyorum 1 tane suyumuda ihmal etmiyorum ama kabız olmuşum bişey olcak diye tuvaletede çıkmak istemiyorum.

Zencefil bal boğazına çok iyi gelir. Taze zencefili rendele bi tatlı kaşığı balla karıştır ye. Bende nasıl kabız oldum anlamadım. Zaten siyah kuru üzüm ceviz bağırsak çalıştırır. Hergün portakal yiyorum 1 tane suyumuda ihmal etmiyorum ama kabız olmuşum bişey olcak diye tuvaletede çıkmak istemiyorum.
Sağol canım benimde öyle ama kayısıyla cevizi geceden suya koyuyorum sabah aç karnına suyunu içip yiyorum kabız olmuyordum 2 gündür yapmadığım için kabızım senin gibi WC’ye gitmeye korkuyorum zorlayıpta bişey olcak diye

Sağol canım benimde öyle ama kayısıyla cevizi geceden suya koyuyorum sabah aç karnına suyunu içip yiyorum kabız olmuyordum 2 gündür yapmadığım için kabızım senin gibi WC’ye gitmeye korkuyorum zorlayıpta bişey olcak diye
Bende üzüm hep etki ederdi kabız olsam yesem bile hemen iyi gelirdi. şu an etki filan etmedi. İnşallah güzel olur sonucumuz.

Insallah bu kabızlık gebelik belirtisidir günlerdir belirti arıyorum yok ama adet belirtiside yok olumsuz düşünüyorum ama hayırlısı belirtisiz hamile olduğumu öğrenirsem aminnn çok şaşıricam ağladığın günlerime gülücem

Pinarst: 58334588 .!.:
Insallah bu kabızlık gebelik belirtisidir günlerdir belirti arıyorum yok ama adet belirtiside yok olumsuz düşünüyorum ama hayırlısı belirtisiz hamile olduğumu öğrenirsem aminnn çok şaşıricam ağladığın günlerime gülücem
Bende birsürü şey var. Gaz, şişlik, göğüslerde gerginlik büyüme hassasiyet, kabızlık, ani kasık krampları. Ama hepsine ilaçlardandır diyorum.

Bendede belirtiler var ama bilemiyorum yinede ilaçtanda olabilir adetime 2 gün kaldı ama doktorun verdiği tarihe görede 6 gün yaklaştıkça sabırsızlığım arttı :)

Bende birsürü şey var. Gaz, şişlik, göğüslerde gerginlik büyüme hassasiyet, kabızlık, ani kasık krampları. Ama hepsine ilaçlardandır diyorum.
Ilaç ne kullaniyosun bana bisey vermedi insallah gebelik belirtileridir benim ilk 3 gün gaz sancıdıydı adım atamiyodum simdi hiç belirti yok sarı akıntı ara ara

Ilaç ne kullaniyosun bana bisey vermedi insallah gebelik belirtileridir benim ilk 3 gün gaz sancıdıydı adım atamiyodum simdi hiç belirti yok sarı akıntı ara ara
Sadece progestan kullanıyorum. Sarı akıntı bendede oluyo son 2 gündür. Ben fitil olarak kullanıyorum progestanı. Onun etkisi diye düşünüyorum akıntıyı.

Bugün 7.günüm. Sabah çok iyiydim sadece göğüs ağrım vardı. Şuan heryerim çok ağrıyor, karnım adet olacakmışım gibi ağrıyor, aşırı halsizliğim var. Sizde de benzer durumlar var mı?

ağrı olduğu zaman umutlanıyorum olmadımı umudum kalmıyo cunku sprem yıkandıktan sonra ileri hareket %0 morfoloji %99 ordaki o sıfır beni bitiriyo şimdide adet olucak gibi ağrım var ara ara bugun başladı sarımsı akıntı devam ama az insallah tutar amin

Aşılama gününü saymazsam bugün 8.günüm. ilk günlerdeki gibi ağrım yok. Ağrım olmayınca tutmamış yada olmayacak gibi hissediyorum. Akıntım filanda yok. Umutsuzluğa kapılıyorum :KK43:
bende aynı ama belirtisizde hamilelik oluyomus göğüslerim öyle şiş ve ağrıyoki dayanamıyom rahim içinde sanki bıçak saplıyolar ama benim adet belirtilerim bunlar aşılamayı sayarsak benimde 9 günüm haftaya pazartesi salı evde test yaparım duruma göre ama çokca dua ediyorum

ağrı olduğu zaman umutlanıyorum olmadımı umudum kalmıyo cunku sprem yıkandıktan sonra ileri hareket %0 morfoloji %99 ordaki o sıfır beni bitiriyo şimdide adet olucak gibi ağrım var ara ara bugun başladı sarımsı akıntı devam ama az insallah tutar amin
Bizimde ileri hızlı hareketli 0 dı.İleri yavaş hareketli %50. Benim ilk aşılamam nasıl belirtiler olursa tutar, ne olmazsa tutmaz bilmiyorum.Sadece her yerim acıyo nerdeyse. Bacaklarım, karnım, gögüslerim.

X