Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Günaydın kızlar herkese harika bir gün diliyorum 😍
Ben bugün ve yarın bilerek ve isteyerek diyet yapmayacağım kaçamak olsun istemiyorum o sebeple yazıyorum bu kararımın tartıya yansıyacağını da biliyorum bunu da galiba feda edeceğim şimdilik 😫
4 aydır hiç bozmadan devam ettim, sanırım biraz dinlenmek istiyorum gerekirse 1 haftayı da feda edebilirim bilmiyorum ruhum da bedenim de yoruldu galiba 🙄
Abartmayı planlamıyorum ama biraz serbestlik ihtiyacım var menü konusunda bende 2 gün izin istiyorum sizden haberiniz olsun 🥰🙈
Ah canimmm 4 ay az degil. Beynen yoruluyorsun elbette. Neden gecen ay bunu istemedinde simdi istedin dolmussun demekki artik. Sana nacizane tek tavsiyem 3 günü gecirme. 3 gun diyet yapsan gecmek bilmez zaman. Zira yerken zaman nasil geçiyor anlamiyor insan:)))
Hakkin olani alıyorsun vicdanını rahat tut

maalesef canım kurumda tamamen yemek çay kahve herşey yasaklandı geçn hafta aşçıda korona çıktı herkes evden getirsin denildi daha bir süre herhalde böyle gidecek kurumun çogu ya hasta ya ailesi hasta oldugu için karantinada ama kurum hala açık tutuluyor bende yeniden olmaktan korkuyorum. :KK43: :KK43: :KK43:
Ayyy allah korusun. Bizdede dönüşümlü çalışma haftaya baslayacak insallah

Bugünki menüm
09:00 2 yumurta haslama, az peynir
Öğlen tavuk nugget salata disarda bunu bulabildim o yuzden son yemegim buydu aksam yok
15:00 meyve ile kapanış
Arrik sporum başlıyor şükür
Yürüyüş yapacağım birazdan ne kadar surer bilmem

benim irade gitti kaptanim.9 aydir diyetteyim.arada bozuyorum arada sıkıyorum.iyice yoruldum.
bu aralar da 78 de takildim kaldim.stres olunca yiyorum iste.sanirim ben hedefe ocaktan evvel ulaşamam.buda toplamda 1 sene yapar.artik ne kadar bunaldim anlarsiniz.
9 ay az değil canım . Tümden bırakma ara normal bunalmak da 🥰
Çok ciddi bir savaş bu aslında insanın tüm alışkanlıklarına karşı yaptığı gerçekten alkışlıyorum 👏
Ocak olsun dert değil hedefine ulaş da önemli olan o. Planda tarih değişebilir ama önemli olan hedefe varmak ki varacaksın 🤩❤️
Ah canimmm 4 ay az degil. Beynen yoruluyorsun elbette. Neden gecen ay bunu istemedinde simdi istedin dolmussun demekki artik. Sana nacizane tek tavsiyem 3 günü gecirme. 3 gun diyet yapsan gecmek bilmez zaman. Zira yerken zaman nasil geçiyor anlamiyor insan:)))
Hakkin olani alıyorsun vicdanını rahat tut
Dediğin gibi canım çok sağol neden şimdi bende hep bunu sordum ve ona göre karar verdim
Tavsiyene uyacağım zaten 2 gün ara gibi düşündüm 3 günü geçmemek iyi fikir 🙏😍
Alışkanlık haline getirmemek lazım 👍

9 ay az değil canım . Tümden bırakma ara normal bunalmak da 🥰
Çok ciddi bir savaş bu aslında insanın tüm alışkanlıklarına karşı yaptığı gerçekten alkışlıyorum 👏
Ocak olsun dert değil hedefine ulaş da önemli olan o. Planda tarih değişebilir ama önemli olan hedefe varmak ki varacaksın 🤩

Dediğin gibi canım çok sağol neden şimdi bende hep bunu sordum ve ona göre karar verdim
Tavsiyene uyacağım zaten 2 gün ara gibi düşündüm 3 günü geçmemek iyi fikir 🙏😍
Alışkanlık haline getirmemek lazım 👍
ya sen ne tatli bi kaptansin😍
sende bunaldin ama beni teskin ediyorsun.morel veriyorsun.
çok tsk ederim hersey icin😘😘😘
iyiki varsin.iyiki açmişsin bu topiği.bu sayede seni tanidık çok sevdik.can kaptanım😚

ya sen ne tatli bi kaptansin😍
sende bunaldin ama beni teskin ediyorsun.morel veriyorsun.
çok tsk ederim hersey icin😘😘😘
iyiki varsin.iyiki açmişsin bu topiği.bu sayede seni tanidık çok sevdik.can kaptanım😚
Ama utandırma beni 🙈
Valla öyle böyle düşe kalka bitecek bu iş.Arada mola olacak belli . Ben molasız giderim diyordum ama bir iki haftadır o kadar bunaldım ki her yönden ,gitmeyecek tümden bozacağıma nefes almalıyım 😊

Sende öylesin canım benim bende çok seviyorum seni 😍❤️
Şükür ediyorum hepinize ve çok seviyorum herkesi 🙏😍 ❤️
İyi ki varsın, varsınız ❤️

Ama utandırma beni 🙈
Valla öyle böyle düşe kalka bitecek bu iş.Arada mola olacak belli . Ben molasız giderim diyordum ama bir iki haftadır o kadar bunaldım ki her yönden ,gitmeyecek tümden bozacağıma nefes almalıyım 😊

Sende öylesin canım benim bende çok seviyorum seni 😍
Şükür ediyorum hepinize ve çok seviyorum herkesi 🙏😍
İyi ki varsın, varsınız ❤
sende iyiki varsin kaptanim.
nefes almak cok iyi gelecek sana.yeniden canlanmis rahatlamis olacaksin.ben daha fazla tutmiyim seni burda.telefonu birak da anın tadıni cikar güzel kaptanim😍

Ama utandırma beni 🙈

Sende öylesin canım benim bende çok seviyorum seni 😍
Şükür ediyorum hepinize ve çok seviyorum herkesi 🙏😍
İyi ki varsın, varsınız ❤
4 ayda 2 gün nediiir OMG insanüstü bişi resmen :rolleyes: ben 3 gün zor dayanıorm :KK70:

4 ayda 2 gün nediiir OMG insanüstü bişi resmen :rolleyes: ben 3 gün zor dayanıorm :KK70:
Bugünkü menüm:
Sabah süzme peynirli salçalı tost,domates salatalık yeşillik zeytin,ballı limonlu yeşil çay
ara türk kahvesi,züber
öğlen mercimekli salata ayran
ara pancarlı smoothie
akşam palamut buğulama,salata
3 lt su ,spor 6 bin adım ve 15 dk leslie
Yok yok ben öyleyim hızımı alınca giderim ama tehlike aynı hız eski alışkanlıklara da dönebilir geçmişte çok oldu yalan yok o sebeple açık oynuyorum dikkatli olmalı ve kopmamalıyım 🙈
Menü iyi , afiyet olsun spor da var 👍🥰

Yok yok ben öyleyim hızımı alınca giderim ama tehlike aynı hız eski alışkanlıklara da dönebilir geçmişte çok oldu yalan yok o sebeple açık oynuyorum dikkatli olmalı ve kopmamalıyım 🙈
Menü iyi , afiyet olsun spor da var 👍🥰
Sağol şekerim 😘 olsun ya 25 kilo nedir çeyrek insan gitmiş
Mola hakkın bence :dondurma:

Günaydın kızlar
Haftasonu öncesi moraller yerinde mi ? 😍

Ben bugün İçin evde biraz kışlık kıyafet işine gireyim diyorum bir yanım da daha erken diyor ?
Aslında tembellik ile iş yapma arasında gidip geliyorum 😂
öğleden sonra da yürüyüşe çıkacağım inşallah
Hepinize güzel bir gün diliyorum 🥰

Günaydın kızlar

Ben bugün İçin evde biraz kışlık kıyafet işine gireyim diyorum bir yanım da daha erken diyor ?
günaydın başkanım ,
konuma göre cıkabilir bizim buralar sogudu biraz.
rejimsiz ilk gün nasıl hissediyorsunuz . bende 3 gündür tutmuyorum inşallah artı yansımız tartıya oldugu yerde kalsa yeter işte :oops: :oops:

günaydın başkanım ,
konuma göre cıkabilir bizim buralar sogudu biraz.
rejimsiz ilk gün nasıl hissediyorsunuz . bende 3 gündür tutmuyorum inşallah artı yansımız tartıya oldugu yerde kalsa yeter işte :oops: :oops:
Günaydın canım
Evet haftaya her yer soğuyor galiba bende hazır evdeyim bugün bi iş yapayım dedim ufaktan başladım bakalım çıkarmaya
Rejimsiz ilk gün Değişik 🙏 Ama Direkt şişkinlik ve gaz oldu biliyor musun geç saatte yemek yedim bence ondan 😫
Umarım sende de çok farklılık olmaz olursa da soluklanıp devam ederiz biz 🤩💪
Onun dışında bir sıkıntı yok umarım tartıya yansımaz artı da çıksa yazacağım mutlaka 😊🙈

Günaydın kızlar

haftanın yorgunluğu var üzerimde.. birkaç gündür de neden bilmiyorum keyifsizim biraz. eşimin her söylediğine tepki gösterir oldum. resmen dalacak yer arıyorum. Bu sene bu pandemi dönemi o bu derken pek uzaklaşamadık memleketten.. iş ev arasında mekik dokudum resmen. oğlumda saolsun çok yaramaz olmaya başladı. bana da çok huysuzluk yapıyor. sanırım herşey üst üste geldi. bunaldım iyice..
ha bu arada kışlıklar için erken gibi ama yine de sen bilirsin kaptan..:KK39: memlekete göre değişir.. her yerin havası farklı malum ülkemizde.. :KK39:

X