Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Screenshot_20200914_200205.jpg

kaptanim ben bu menuyü bilinçli yaptim.
aç karnina kola bagirsaklarimi calistiriyor.çok garip gelebilir ama bana kafein cok iyi geliyor.rejim yapmadigim zaman kola iciyordum kabizligim yoktu.
kahvalti yapmadim.iyice ac kalim kolayi icim de etki göstersin dedim.
bugün biraz çiktim onun sayesinde.
yemekte tavuk tok tutuyor.aslinda patates minicik bisey.bide bundan sonra yoğurt pul biber limon kürü yapicam.o da bagirsaklari süper calistiriyor.metabolizmayi hizlandiriyormus.

afiyet olsun canim.

kola kabizlik icindi canim.bana iyi geliyor.
insulin direncim yok.patates dediysem minnos patateslerden.
yediklerim 1 pasta tabagi kadar etmiyor.
aksama yogurt pulbiber limon yicem.acikmam heralde.

saol canim.dunden beri karnim agriyor zaten.
bugün kola ictim ac karnina.biraz faydasi oldu.ciktim.
yesilcay fayda etmiyor.
dukan birasi herkeste ayni etkiyi göstermiyor bence.
bana böyle günlerde, kuru erik kompostosu,biber kavurmasi,patates kizartmasi,kola,nescafe, yağlı kırmızı et iyi geliyor.
Bahsettiğin pulbiberli yoğurt da iyi fikir.Bir ara onu da denedim:)

Merhabalar kızlar 😊😊 bugün doktora gitmiştim endokrine hormon tetsi verdim insülin direnci çıktı hemde yüksek şekilde. Ay sevindim resmen niçin diyeceksiniz çünkü ne yapsam kilo veremiyordum.hatta burda size sordum ilk başta vücut korumaya mi geçiyor niçin kilo veremiyorum diye. Bir nedeni varmış inş bundan sonrası kolaylaşır artık sabah akşam ilaç alcam 3 ay boyunca burada aralıklı oruca ve yediklerine dikkat edwrekte inş hızlı vercem artik😀😀😀😀

MErhaba bugünkü menüm: sabah 2 yumurtalı salamlı omlet,üçgen peynir domates yeşil çay
ara türk kahvesi ceviz erik
öğlen haşlanmış bezelye
ara türk kahvesi şekersiz bitter çoklıt ve hurma
akşam naneli yoğurt,1 dilim glutensiz ekmek
spor 7260 adım yürüyüş ve 30 dk leslie :KK200:

Merhabalar kızlar 😊😊 bugün doktora gitmiştim endokrine hormon tetsi verdim insülin direnci çıktı hemde yüksek şekilde. Ay sevindim resmen niçin diyeceksiniz çünkü ne yapsam kilo veremiyordum.hatta burda size sordum ilk başta vücut korumaya mi geçiyor niçin kilo veremiyorum diye. Bir nedeni varmış inş bundan sonrası kolaylaşır artık sabah akşam ilaç alcam 3 ay boyunca burada aralıklı oruca ve yediklerine dikkat edwrekte inş hızlı vercem artik😀😀😀😀
Hadi inşallah tatlım :KK200:

Bugunku menu:
Sabah 1 yumurta yarim avakado peynir salatalik bide tereyagli baharatli ekmek 🙈
Oglen :1 tane diyet lahmacun bol salata .
30 dk leslie 1 chloe videosu . Yesilcay kahve su Form cayi ictim . Spor biraz az oldu ama niye bilmiyorum acayip bel agrim var bugun .

Ayy bugün bildirim günüydü demi ben unuttum 🙄 Dün kızlarla detoksa başlamıştık dün tartilp kilo bildirince pazartesi bildirimi aklımdan çıkmış 🙄🙄🙄Bugün tartilmadim ama dün 72.9 idim🙄

Kaptanim kusura bakma ilk kez unuttum 😣B12 eksik olmalı 😣

Merhaba iyi geceler herkese. Bu hafta sanırım duraklama ya da biraz fazla çıkma haftamız olmuş. :) Haftaya inşallah hepimiz çok iyi sonuçlar alırız. 13.09 menüsünü bildiremedim. Yorgunluktan bir şey hazırlayamadım, tavuk dürüm ve biraz patates kızartması yedik.
14.09. 16/8
12:30 1 bardak süt, 1 tane çok küçük elma, biraz peynir
15:30 1 kupa sütlü kahve
19:30 kuru fasülye, biraz haşlanmış et, 1 kase yoğurt, 1 dilim ekmek
3 litre su. Bugün spor yapamadım.

Son mesajımda tartıda yaklaşık 3 kilo fazla çıktığımı yazmıştım. Perşembe sabahı 56.8 idim, pazar günü yoldan gelince 59.3 çıktım. Bu sabah da 58.3tü. Tamam cuma ve cumartesi günü düzgün beslenemedim ama sürekli de yemek yemedim ki. Sabah ve akşam yedim, gün içinde kahve haricinde herhangi bir atıştırmam olmadı. Üstüne sürekli hareket halindeydim, kan ter içinde eşya yerleştirdim. Hedefim 55, vermem gereken fazla bir şey yokmuş gibi duruyor ama en ufak bir ilerleme kaydedemiyorum sanki. Psikopat gibi su içince bile koşa koşa tartılmaya gidiyorum. Eşimle akşamdan akşama sadece 3-4 saat zaman geçirebiliyoruz. Akşam yemeklerini birlikte yemek istiyor ama en erken 8 de eve geliyor. Çoğu zaman beklemek durumunda kalıyorum. Akşam yemeğinin saati mi tüm bu sıkıntıları yaşatan acaba. Yemek ile uyku saatim arası 6 saati geçiyor. Kilo veremememin nedeni akşam yemeğinin saati ise, eşim kırılsa da en geç 6 ya kadar yemek işini bitireceğim.

herkese günaydın... :KK36:
en iyi muhabbetler gece dönüyor buralarda ama benim akşam pek nete girmeye vaktim olmuyor maalesef.. 2 yaşında oğlum teli elimde görünce hemen alıp video açıyor. bende teli elime hiç almıyorum. oyun oynasın diye...:KK39:
muhabbetlerden mahrum kalıyorum ama napalım..:)

Dünkü menüm:
12.30 : 1 tabak kıymalı türlü yemeği+1 dilim esmer ekmek+çok az incir reçeli
20.00 : 4-5 adet küçük balık (tavada) + 2-3 kaşık salata+ 1 dilim esmer ekmek+minik bir salkım üzüm
Gün içinde 2 litre kadar su+kahve+1 soda
arada 1 dilim sütlü irmik tatlısı (regliden kaynaklı sanırım tatlı isteğim var birkaç gündür.. ama şekeri çok az koymuştum..)

şöyle bakınca biraz fazla yemişim gibi görünüyor ama sabah güne erken başlayıp öğlene kadar bişey yemeyince çok acıkıyorum.. kahve felan içsemde zorluyor biraz... ama açlığa alıştım gibi de.. değişik duygular içerisindeyim galiba :KK45:

Günaydın kızlar hepinize güzel bir gün olsun 😍
Afiyet olsun karbonhidratları (poğaça içli köfte ) biraz azaltıp yerine yoğurt ayran koymakta fayda var 👍🥰
Geçmiş olsun canım
Artık sebep belli madem dikkat ederek çok iyi sonuçlara ilerlersin inşsllah 🙏🥰
Ayy bugün bildirim günüydü demi ben unuttum 🙄 Dün kızlarla detoksa başlamıştık dün tartilp kilo bildirince pazartesi bildirimi aklımdan çıkmış 🙄🙄🙄Bugün tartilmadim ama dün 72.9 idim🙄

Kaptanim kusura bakma ilk kez unuttum 😣B12 eksik olmalı 😣
Problem değil canım 🥰
Merhaba iyi geceler herkese. Bu hafta sanırım duraklama ya da biraz fazla çıkma haftamız olmuş. :) Haftaya inşallah hepimiz çok iyi sonuçlar alırız. 13.09 menüsünü bildiremedim. Yorgunluktan bir şey hazırlayamadım, tavuk dürüm ve biraz patates kızartması yedik.
14.09. 16/8
12:30 1 bardak süt, 1 tane çok küçük elma, biraz peynir
15:30 1 kupa sütlü kahve
19:30 kuru fasülye, biraz haşlanmış et, 1 kase yoğurt, 1 dilim ekmek
3 litre su. Bugün spor yapamadım.

Son mesajımda tartıda yaklaşık 3 kilo fazla çıktığımı yazmıştım. Perşembe sabahı 56.8 idim, pazar günü yoldan gelince 59.3 çıktım. Bu sabah da 58.3tü. Tamam cuma ve cumartesi günü düzgün beslenemedim ama sürekli de yemek yemedim ki. Sabah ve akşam yedim, gün içinde kahve haricinde herhangi bir atıştırmam olmadı. Üstüne sürekli hareket halindeydim, kan ter içinde eşya yerleştirdim. Hedefim 55, vermem gereken fazla bir şey yokmuş gibi duruyor ama en ufak bir ilerleme kaydedemiyorum sanki. Psikopat gibi su içince bile koşa koşa tartılmaya gidiyorum. Eşimle akşamdan akşama sadece 3-4 saat zaman geçirebiliyoruz. Akşam yemeklerini birlikte yemek istiyor ama en erken 8 de eve geliyor. Çoğu zaman beklemek durumunda kalıyorum. Akşam yemeğinin saati mi tüm bu sıkıntıları yaşatan acaba. Yemek ile uyku saatim arası 6 saati geçiyor. Kilo veremememin nedeni akşam yemeğinin saati ise, eşim kırılsa da en geç 6 ya kadar yemek işini bitireceğim.
Afiyet olsun canım 🥰
Geç yemek bence de çok farkettitiyor en azından bende de öyle. şişkinlik, halsizlik oluyor

herkese günaydın... :KK36:
en iyi muhabbetler gece dönüyor buralarda ama benim akşam pek nete girmeye vaktim olmuyor maalesef.. 2 yaşında oğlum teli elimde görünce hemen alıp video açıyor. bende teli elime hiç almıyorum. oyun oynasın diye...:KK39:
muhabbetlerden mahrum kalıyorum ama napalım..:)

Dünkü menüm:
12.30 : 1 tabak kıymalı türlü yemeği+1 dilim esmer ekmek+çok az incir reçeli
20.00 : 4-5 adet küçük balık (tavada) + 2-3 kaşık salata+ 1 dilim esmer ekmek+minik bir salkım üzüm
Gün içinde 2 litre kadar su+kahve+1 soda
arada 1 dilim sütlü irmik tatlısı (regliden kaynaklı sanırım tatlı isteğim var birkaç gündür.. ama şekeri çok az koymuştum..)

şöyle bakınca biraz fazla yemişim gibi görünüyor ama sabah güne erken başlayıp öğlene kadar bişey yemeyince çok acıkıyorum.. kahve felan içsemde zorluyor biraz... ama açlığa alıştım gibi de.. değişik duygular içerisindeyim galiba :KK45:
Selam canım 🥰
Aslında çok yememişsin tavsiyem gerekirse arada ayran kefir tarzı birsey içmen Yanında belki 2 ceviz yada 5-10 badem . Onlar genelde tatlı isteğini kesiyor ve tok tutuyor

X