Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

hoşbuldum tatlı hamişimm opuyorumnanaktan nasılsın tatlım?okudum da bugün asabimişsin hıııı sengözlerimebaksanab
iyiyim cnm evet bugün asabiyim ağlama modundayım hamilelik psikolojisine yeni yeni giriyorum galiba sen nasılsın azizecim

Hoşğeldin Azize abla sen nasılsın?
hoşbulduk canmm...iyiyim çok şükür sen nasılsın tatlım?
iyiyim cnm evet bugün asabiyim ağlama modundayım hamilelik psikolojisine yeni yeni giriyorum galiba sen nasılsın azizecim

ayy kıyamam sana olsun kızz tadını çıkar ağlamak bile başka olıuyo hamilelikte...

bende iyiyim canım nolsun bugün hp evdeydim ama hiç giremedimk.k ...işlerim vardı mutfamı temizledim dolap içleri dışları fayanslar koptum valla -tatlicadiarzu-

bende evdeydim zaten bu havada hiç dışarı çıkasımda gelmedi güle güle kirlet mutfağını cnmm ellerine sağlıkk

Ya kızlar ben buay bu hamilelik belirtilerini hissettiğimden beri hiç akıntım olmadı taki 5 dk önce wc ğirene kadar elimi vajinama değdirdim ve süt beyazı renğinde çokta sulu olmayan bir akıntı ğelmişti ama çamaşırımı batırmamış bu ne demektir?

kızz ye tatlıyı al atlıyı derler kaydirigubbakcemile3 bitana daha atlın mı geliyo acep sengözlerimebaksanab
hımm evet doğruu erkekmiki acep oğlum hep erkek istiyodu benim için farketmiyoo ama duyduğumdan beride içimdeki his erkek diyo ne yalan söyleyimm bakalım hislerim beni yanıltıcakmı:CüvCüv:

hımm evet doğruu erkekmiki acep oğlum hep erkek istiyodu benim için farketmiyoo ama duyduğumdan beride içimdeki his erkek diyo ne yalan söyleyimm bakalım hislerim beni yanıltıcakmı:CüvCüv:

ben de erene hamileyken hep tatlı yedim...aldım atlıyıkaydirigubbakcemile3
son hamileliğimdede hiç tatlı istemedim :uhm:

:ecrin_bebek: gelsin bebişler :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…