Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

Azize abla benim adet günlerim düzensiz geçen aya göre 25 hastalanmıştım son 5 ay adet günlerim 09.09.2009 08.10.2009 16.11.2009 21.12.2009 25.01.2010 ama ilk bukadar çok değişikliğim oldu eşim bile okadar çocuk istiyorki benimle takip ediyor o bile farkında bu değişiklikler olduğuna

hımm evet çok düzensiz gerçekten...sen evde bi idrar testi yap canmm...

30 ocakta olmuşun en son benimde 31 ocaktı adet günüm seninde yarın adet olman gerekiyo aslında haftaya olmazsan idrar testi yaptır kan için haftaya erken canımm

içim içimi yiyo aslında hemen yapmak istiorum ama işte negatif görmek istemiorum bakalım biraz bekleyimm

içim içimi yiyo aslında hemen yapmak istiorum ama işte negatif görmek istemiorum bakalım biraz bekleyimm
bekle canım bende geçen ay 4 gün vardı yaptım negatif bu ay yapmıycam dedim ama gene dayanamadım 4 gün evvelinden yaptımm beklemek o kadar zorkii seni anlıyorum salıya kadar olmazsan test yap ama varsa çıkar büyük ihtimall

bekle canım bende geçen ay 4 gün vardı yaptım negatif bu ay yapmıycam dedim ama gene dayanamadım 4 gün evvelinden yaptımm beklemek o kadar zorkii seni anlıyorum salıya kadar olmazsan test yap ama varsa çıkar büyük ihtimall

bakalım hayırlı olsun hayırlı deilse olmasın hep böle dua ediorumm

hımm evet çok düzensiz gerçekten...sen evde bi idrar testi yap canmm...

İdrar testi adetim düzensiz olmasına rağmen 1 gün kala yaptım negatif çıktı ama idrarımı fazla tutmadan çünkü çok çok sık idrara çıkıyorum ondan ama pazartesi gününe randevu altım kan testi yaptıracağım

Ya bişey soracağım bu başlık Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler yazısı değişecekmi devammı pazartesi martta giriyorum

Ya bişey soracağım bu başlık Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler yazısı değişecekmi devammı pazartesi martta giriyorum

be başlık başta eylül ayında hamile kalmak isteyenlerdi...yöneticiler kendisi değiştirdi.
başka bi topik açmama gerek kalmamıştı. şimdide bakalım değişicekmi?bende bilmiyom.
değişmesse bakıcam.6aydır bu topik sürüyo canmm.

be başlık başta eylül ayında hamile kalmak isteyenlerdi...yöneticiler kendisi değiştirdi.
başka bi topik açmama gerek kalmamıştı. şimdide bakalım değişicekmi?bende bilmiyom.
değişmesse bakıcam.6aydır bu topik sürüyo canmm.

Tamam

alkisalkisalkisumutla bekleyen anne adaylarımız :Saruboceq:

:Saruboceq:2010 şubat ayı listemiz kaydirigubbakcemile5

gokcegokce..........27 şubat
denizdeni..............27 şubat
isra87...................28 şubat

:Saruboceq:2010 mart ayı listemiz kaydirigubbakcemile5

erkil..................................1 mart
destina25...........................1 mart

birisi..................................1 mart
mız mız.............................1 mart
ruzgarim............................2 mart
yakamozzz........................2 mart
yarencik60.........................5 mart
YAREn..............................6 mart

neva_.................................6 mart
MaybeBaby........................10 mart
cesu..................................14 mart
melike_ecesuu...................14 mart
mirage1983........................15 mart
masal800...........................18 mart
askizi................................20 mart
yasemin_66.......................21 mart
sutbetaz............................21 mart
pelin67..............................21 mart
guldaseker.........................23 mar

greenmoon........................25 mart
cicek8182..........................26 mart
azize1...............................27 mart
nazo7...............................28 mart
:CüvCüv:ocak ayı hamilelerimiz alkisalkisalkis

:nazar:demetnur................:CüvCüv:
:nazar:b.ul.u.t....................:CüvCüv:
:nazar:NohutluPilav............:CüvCüv:
:nazar:slcn........................:CüvCüv:
:nazar:gulanne...................:CüvCüv:
:nazar:mervam...................:CüvCüv:

:CüvCüv: şubat ayı hamilelerimiz alkisalkisalkis

:nazar:bafo.......................:CüvCüv:
:nazar:eren sezen.............:CüvCüv:
:nazar:herzemşah.............:CüvCüv:

:ecrin_bebek: :ecrin_bebek: :ecrin_bebek:

Canım hoşğeldin.Buğün kimseler yok.Sanırım hafta sonu sessizliği?Sen nasılsın canım?bilmiyorumkismile

yok cnm olmadım senin sat neydiikiii hiç adet olacakmışım gibi gözükmüoo

belki biliyorsundur ben geçen ay iki defa olmuştum ikinici 27 ocaktı buay 25inde oldum. çok garip benim normalda düzenliydi 9unda olurdum hep ama demekki 25-27si olacam artık.. senin baya geçti sanırım demi kan testi yaptırdınmı tekrar..

Ya arkadaşlar buğün aklıma takıldı yarın ben kan testi için doktora ğideceğim ama adetlerim düzensiz benim yarın ğeçeli 5 ğün olacak adetim acaba çıkarmı net bir sonuç ama ateş ölçümüm yüksek belirtiler ilk buay bukadar çok oldu.
İnşallah ğüzel bir haberinide alırız senin erkil...

belki biliyorsundur ben geçen ay iki defa olmuştum ikinici 27 ocaktı buay 25inde oldum. çok garip benim normalda düzenliydi 9unda olurdum hep ama demekki 25-27si olacam artık.. senin baya geçti sanırım demi kan testi yaptırdınmı tekrar..

cnm bende 3de ve 30da olmuştum
biraz bekicem martın10da felan idrar testi yapcam
kan morali çok bozuyoo

X