Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

azizecim gözün aydın kuşumm kırmızılar gelmiş ilk defa seviniyoruz kırmızıların gelmesineee

ayy sorma tatlım inan çok sevinçliyim 2.adetimide oldum allahın izninle...
şimdi 3.adetimide oluyum bomba gibi başlıcam çalışmalara allahın izniyle :kedi:
martın 15 i dimi testleri alma günün kuşum bişey çıkmazsaki çıkmazda ben inanıyorum tam yumurtlama günlerin bırak korunmayı belkim mart sonuna süpriz yaparsınn

martın 15 i dimi testleri alma günün kuşum bişey çıkmazsaki çıkmazda ben inanıyorum tam yumurtlama günlerin bırak korunmayı belkim mart sonuna süpriz yaparsınn

ayy olurmu ki...eşime diyom ama bakalım şu sonuçlar bi çıksın belki daha erkende çıkabilirmiş...çıkarsa dr.konuşur başlarım çalışmaya allah izin verirse.:Saruboceq:

napıyım canım ya karnım ağrıyo benimde hafif hafif bide karnımı oyuyolar sanki batmalar sancılar kasılıyomm

olur canmm şimdi bu ağrılar çok normal...sen çok dikkat et tatlım.
bi dr. gitte allahın izniyle. şimdi senin gazında olur şişkinlik olur...bol su iç canmm.

ayy olurmu ki...eşime diyom ama bakalım şu sonuçlar bi çıksın belki daha erkende çıkabilirmiş...çıkarsa dr.konuşur başlarım çalışmaya allah izin verirse.:Saruboceq:
olur kızzz testler daha erken çıkarsa daha iyi ama sen doktoruna sor tabi tatlımm ama doktorunda korunmayı bırak der bence

inşallah canmm. dr.2ay demişti ama şu testler çıktı işte.erene söyledinmi kardeşi olcanı?
yok söylemedim canım ya geçenkini söylemiştim düşünce anlatamadık sebebini çok hayal kırıklığı yaşadı bu sefer karnım çıkana kadar söylemiycemm

X