Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

Sezen ciğim ben pazartesi gününe kan testi için doktordan randevu aldım bugünde sabah ölçtüm 37 çıktı canım ateşim

Canım ama hatırlarsan benim ölçümlerim dil altından değil makattan 2 sabah oldu 37 çıkıyor ve gün içinde 37.5 kadar yükseliyor ondan öncede ölçüyordum ama sabah erken değildi ama yinede 37 aşağı düşmedi son 4 gün bu sabah dildende ölçtüm36. 7 çıktı

senin günün geçtimi canmm?

Azize abla benim adet günlerim düzensiz geçen aya göre 25 hastalanmıştım son 5 ay adet günlerim 09.09.2009 08.10.2009 16.11.2009 21.12.2009 25.01.2010 ama ilk bukadar çok değişikliğim oldu eşim bile okadar çocuk istiyorki benimle takip ediyor o bile farkında bu değişiklikler olduğuna

olur canım belkim bu ay müjdeli haberi verirsin bize adetine kaç gün var?

cnm kısaca anlatım ben sana ben 29aralıkta spralimi çıkarttırdımm sonra 3ocakta 3gün regl oldum 27ocakta kanda baktırdımm çıkmadı zaten 30ocakta gene 2gün regl oldum.14şubatta gene kan testi yaptırdım çıkmadı bilmiom artık dr1martta hormon testi yapalım dediii ama ben olmazsam bi kaç gün ddaha 10martta gene kan testi yaptırcamm

cnm kısaca anlatım ben sana ben 29aralıkta spralimi çıkarttırdımm sonra 3ocakta 3gün regl oldum 27ocakta kanda baktırdımm çıkmadı zaten 30ocakta gene 2gün regl oldum.14şubatta gene kan testi yaptırdım çıkmadı bilmiom artık dr1martta hormon testi yapalım dediii ama ben olmazsam bi kaç gün ddaha 10martta gene kan testi yaptırcamm
30 ocakta olmuşun en son benimde 31 ocaktı adet günüm seninde yarın adet olman gerekiyo aslında haftaya olmazsan idrar testi yaptır kan için haftaya erken canımm

X