Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

yavv azize günü geçen arkadaşlar diye yazmışın yine listeyi..sayfa 2993 oku lütfen..sağır sultan duydu ayol.yarama tuz basar gibi oluyo hala şubatta ismim görmek..nazo kaçar..kendinize iii bakın.Herkes Allaha emanet olsun.

kızlar şimdi okudum yazdıklarınızı hepte benden bahsetmişsiniz azize abla kızar.azize abla istemez diye...lütfen çok rica ediyorum ne isterseniz yapabilirsiniz bana sormayın lütfen.siz nasıl iyi hissedecekseniz onu yapın.sizi herzaman çok sevicem.

ben bu sitede ilk buraya geldim burdaki sıcaklık samimiyet çok hoşuma gitti ve burdan devam ettim şimdi girmeyince bi eksiklik hissediyorum kendimde merak ediyorum burda neler olmuş diye iyiki açmışsın konuyu ve gelmişim buraya..ama seninde dediğin gibi herkes kendini iyi hissettiği yere girmekte özgür..

ben bu sitede ilk buraya geldim burdaki sıcaklık samimiyet çok hoşuma gitti ve burdan devam ettim şimdi girmeyince bi eksiklik hissediyorum kendimde merak ediyorum burda neler olmuş diye iyiki açmışsın konuyu ve gelmişim buraya..ama seninde dediğin gibi herkes kendini iyi hissettiği yere girmekte özgür..

evet tatlım her kez tabikide özgür.sanki ben kimseyi hiç biyere göndermiyom gibi oldu şu an...her topiki gir bak hiçbirinde burdaki gibi sıcaklık yok.

yavv azize günü geçen arkadaşlar diye yazmışın yine listeyi..sayfa 2993 oku lütfen..sağır sultan duydu ayol.yarama tuz basar gibi oluyo hala şubatta ismim görmek..nazo kaçar..kendinize iii bakın.Herkes Allaha emanet olsun.

ben geçmişi fazla okuyamıyorum o sebeple bazı şeyler gözünmen kaçıyo...

alkisalkisalkisumutla bekleyen anne adaylarımız :Saruboceq:

:Saruboceq:2010 şubat ayı listemiz kaydirigubbakcemile5

gokcegokce..........27 şubat
denizdeni..............27 şubat
isra87...................28 şubat

:Saruboceq:2010 mart ayı listemiz kaydirigubbakcemile5

erkil..................................1 mart
destina25...........................1 mart

birisi..................................1 mart
mız mız.............................1 mart
ruzgarim............................2 mart
yakamozzz........................2 mart
yarencik60.........................5 mart
YAREn..............................6 mart

neva_.................................6 mart
MaybeBaby........................10 mart
cesu..................................14 mart
melike_ecesuu...................14 mart
mirage1983........................15 mart
masal800...........................18 mart
askizi................................20 mart
yasemin_66.......................21 mart
sutbetaz............................21 mart
pelin67..............................21 mart
guldaseker.........................23 mar

greenmoon.........................25 mar
cicek8182..........................26 mart
azize1...............................27 mart
nazo7...............................28 mart

:CüvCüv:ocak ayı hamilelerimiz alkisalkisalkis

:nazar:demetnur................:CüvCüv:
:nazar:b.ul.u.t....................:CüvCüv:
:nazar:NohutluPilav............:CüvCüv:
:nazar:slcn........................:CüvCüv:
:nazar:gulanne...................:CüvCüv:
:nazar:mervam...................:CüvCüv:

:CüvCüv: şubat ayı hamilelerimiz alkisalkisalkis

:nazar:bafo.......................:CüvCüv:
:nazar:eren sezen.............:CüvCüv:
:nazar:herzemşah.............:CüvCüv:

arkadaşlar lütfen bilgilerinizi bana özelden msj atın. sayfalarda karışıp görmeye biliyorum.

Son düzenleme:
evet tatlım her kez tabikide özgür.sanki ben kimseyi hiç biyere göndermiyom gibi oldu şu an...her topiki gir bak hiçbirinde burdaki gibi sıcaklık yok.

evet bencede canım..
şimdi çıkmam lazım gideyim cici olayımda çalışmalara başlayalım akşama bayanssulusmile
mart hamişlerinden olmak istiyorummm zemuszemuszemuszemus

ben ne kadar beklemesem de o geliyor hep.. dün mens oldum. 25 mart artık beklenmeyen tarihim.. gerçi bu ay çok şiddetli başağrılarım oldu ve birkaç kez içmemem gereken haplar içtim zaten... 4. ay bitti , 5. ay da olur inşallah hayırlı ise. sabır...

ben ne kadar beklemesem de o geliyor hep.. dün mens oldum. 25 mart artık beklenmeyen tarihim.. gerçi bu ay çok şiddetli başağrılarım oldu ve birkaç kez içmemem gereken haplar içtim zaten... 4. ay bitti , 5. ay da olur inşallah hayırlı ise. sabır...

olsun camm hakkımızda hayırlısı nezamansa o zaman olusun :Saruboceq:

martın sonunda 27. doğumgünümü kutlayacağım vee belki bebeğim bana hayatımın en mükemmel en unutulmaz doğum günü hediyesi gibi geliverir belli mi oluropuyorumnanaktan

slm kızlar.benim günümde geçti ama hiçbir belirti yok.adetim genelde düzenliydi ama 2-3 aydır düzensizdi.2ay önce 13.temizlik günümde geçen ay 20.temizlik günümde adet olmuştum.son adet tarihim 29 ocak.ama ne hasta oldum ne de gebelik belirtisi var.o yüzden testte yapmadım.

slm kızlar.benim günümde geçti ama hiçbir belirti yok.adetim genelde düzenliydi ama 2-3 aydır düzensizdi.2ay önce 13.temizlik günümde geçen ay 20.temizlik günümde adet olmuştum.son adet tarihim 29 ocak.ama ne hasta oldum ne de gebelik belirtisi var.o yüzden testte yapmadım.

sen test yap istersen varsa çıkar...

evet hakılısın canım ama 3.5 yıldır hep negatif sonu aldığımızdan elim bir türlü varmadı teste.

:emir_bebek:sanmam ama allah tan umut kesilmez yine de test yapacağım.inş.Rabbim hepimize hayırlı,sağlıklı evlatlar nasip etsin.

merhaba kızlar bugün dr a gittim kistim erimiş 2 tane yumnurtam oluşmuş dr deltacortril ve serophene adında 2 tane ilaç verdi bunları 5 gün kullanıcam 5 gün daha bekliycem sonra dr a gidicem herhalde yumurta çatlatıcı iğne verecek hayırlısıyla bakalım bekliycez nolucak:nazar:

orays deltacortılı neden verdı kı sana anlamadım şimdi.....
o ilacn içinde kortızon var alla alla şaşırdım bak şimdi.......

X