Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

ya noluo şimdi ne demke izin vermiosa girmesin
nohutcum sebep ben değilim kiiii
azize abla hiç bi zaman sıcak bakmadı demiştim
ama bu kadarda ağır konuşulmaz ki yaa.
be sadece eşimin dediğini söledim gelmicem mi dedim lafa bak

ya banada aynısını dediler evlendim geçmedi daha doğum yapmadım ama yapınca geçer sanıyodum geçmiyomuş demekki :1no2:

inşallah senin ağrımaz canmm...ben çok zor duruyom ağrıdan -tatlicadiarzu-[/QUOTE]

inş. bende 2 gün yatıyorum allah yardımcın olsunnn sancıların bi an önce geçsin inş..opuyorumnanaktan

ya noluo şimdi ne demke izin vermiosa girmesin
nohutcum sebep ben değilim kiiii
azize abla hiç bi zaman sıcak bakmadı demiştim
ama bu kadarda ağır konuşulmaz ki yaa.
be sadece eşimin dediğini söledim gelmicem mi dedim lafa bak

tek sebeb sen degılsın tabıkı cnmm sen ben bızım gıbı okudugunu kafaya takan ınsanlar ama bizimle aynı fikirde olan yokmuş demekkı datlumm:ecrin_bebek:

nohut burda ortak karar olmaz canım.tpiği bırakmaya korkuolar azize abla yüzünden herkes özgür yaaa.
beni öne sürdün ama benim başıma patladıı.
lafı çok zoruma gitti.
sen ılımlı yaklaşmışsın ama kimse kırılır mı die düşünmeden ama o karşılığı alamazsın canım

neden kavga çıksın cnmm herkez derdını uygun bı dılle anlattıkdan sonra problem olmas benım ıçın...ama uygun bı dılle...

cicekcim alınma eşin kızıyosa aranızda sorun oluyosa girmesin dedim sadece...
bi kötülük yok içimde inan.burda gayet iyi gidiyo hep bizbizeyiz ve hepte hamilelikten konuşmuyoz ki her konudan konuşuyoz...ama sen çok istiyorsan başka topic açabilirsin tabi bana sormak zorunda değilsin ki kimse değil...ben hepinizi çok seviyorum.

tek sebeb sen degılsın tabıkı cnmm sen ben bızım gıbı okudugunu kafaya takan ınsanlar ama bizimle aynı fikirde olan yokmuş demekkı datlumm:ecrin_bebek:

tamam aynı fikirde olanlarla olsun ozman ben çok sinirliyim şuan.çok üzüldüm gerçekten.
öle sizi seviorum demek çok kolay değil.insan sevdiği insana böle laf edermi

cicekcim alınma eşin kızıyosa aranızda sorun oluyosa girmesin dedim sadece...
bi kötülük yok içimde inan.burda gayet iyi gidiyo hep bizbizeyiz ve hepte hamilelikten konuşmuyoz ki her konudan konuşuyoz...ama sen çok istiyorsan başka topic açabilirsin tabi bana sormak zorunda değilsin ki kimse değil...ben hepinizi çok seviyorum.

senden şuanda sadece geçmişi okumanı istiorum.ceylen teklif etti bende okeyledim.ve hoşuma gitti.kocamın izin vermesiyle hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiç alakası yok

tamam aynı fikirde olanlarla olsun ozman ben çok sinirliyim şuan.çok üzüldüm gerçekten.
öle sizi seviorum demek çok kolay değil.insan sevdiği insana böle laf edermi

tatlımm üzülmenı gerektırecek bışey yok tatlım ben ne istedigimi en ılımlı şekılde anlattım ortak fıkır olsun kımse kırılmasın ıstedım...dedigin gibi aynı fikirde olan da olacaktır elbette...

X