Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

yaaaaaaaaaaaaaaa şurada yazılar nasıl çarpıtılıyo kızçeler ya konuşmakla yazmak farklı oluyo yaaaaaaa kırılmayın birbirinize

senden şuanda sadece geçmişi okumanı istiorum.ceylen teklif etti bende okeyledim.ve hoşuma gitti.kocamın izin vermesiyle hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiç alakası yok

yaa ceylan eşin istemiyo diye yazınca bende ondan dedim eşi istemiyosa girmesin dedim.
bu yani...tekrar söylüyorum eğer istiyosanız elbette istediğinizi yaparsınız kızlar...

ceylenım ya gerçekten senin söylemine bişi demiorum sen kırmadan sölemek istedin farkındayım.ama
kocası istemiosa girmesin demek ne demek allah için.başka topik lafı açılınca böle oluo işte azize abla.
şurda baştacı yaptık ablacım dedik.saygı duyduk ama durupdururken de böle sölenmezki şimdiii

bence sundugum fikir kötü degildi ayrıca sadece çiçek için de degildi geçmiş de yazdıgım gıbı eşim de buraya gırmam den çok hoşnu degıl orda yazanları kafaya takıp kafayı yedırcen bana dıyo bende bu konuları bıras daha geyıge sarıp rahatlayabılırız dıye düşünmüştüm ama şuan niye kendimi savunma geregı duyuyorum onuda anlamış degilim......
boş yere gerdım kendımı kaşınıyorum ben yaa:1shok:

ceylenım ya gerçekten senin söylemine bişi demiorum sen kırmadan sölemek istedin farkındayım.ama
kocası istemiosa girmesin demek ne demek allah için.başka topik lafı açılınca böle oluo işte azize abla.
şurda baştacı yaptık ablacım dedik.saygı duyduk ama durupdururken de böle sölenmezki şimdiii

sana açıklama yaptım daha ne diyim cicek çim yaa valla sende beni çok üzüyon

bence sundugum fikir kötü degildi ayrıca sadece çiçek için de degildi geçmiş de yazdıgım gıbı eşim de buraya gırmam den çok hoşnu degıl orda yazanları kafaya takıp kafayı yedırcen bana dıyo bende bu konuları bıras daha geyıge sarıp rahatlayabılırız dıye düşünmüştüm ama şuan niye kendimi savunma geregı duyuyorum onuda anlamış degilim......
boş yere gerdım kendımı kaşınıyorum ben yaa:1shok:

biz burda zaten hergün geyik yapmıyomuyuz tatlım?çok ta eyleniyoruz noldu birden anlamadım hala akannehir

bencede fikir kötü değildi ama kapatalım konuyu lütfen başkalarıda var.
nohudum sen üsme kendini gözünü sevim.uzasında istemem şimdi.kendimi şuan gördükçe hamile hamile seni düşünemiorum.sohbete devam edin nolur

hiç yoktan tatsızlık oldu yaa...burdaki herkezi inanın çok seviyorum hepinizi...
neti açmadığım zaman bile sizler hep aklımdasınız...çok üzgünüm şu an

kızlar şimdi okudum yazdıklarınızı hepte benden bahsetmişsiniz azize abla kızar.azize abla istemez diye...lütfen çok rica ediyorum ne isterseniz yapabilirsiniz bana sormayın lütfen.siz nasıl iyi hissedecekseniz onu yapın.sizi herzaman çok sevicem.

kızlar şimdi okudum yazdıklarınızı hepte benden bahsetmişsiniz azize abla kızar.azize abla istemez diye...lütfen çok rica ediyorum ne isterseniz yapabilirsiniz bana sormayın lütfen.siz nasıl iyi hissedecekseniz onu yapın.sizi herzaman çok sevicem.

sevmemen için bi sebeb oldugunu da düşünmüyorum zaten azıze abla seni seviyoruz ve sayıyoruz bu nedenlede musadenı ıstıyoruz bızde gerçi ben diyim tekıl konuşmam lazım....
ama taam bu konudakı fıkrını almış olduk en azından olmlu yada olumsuz..........

germeyin kendinizi kızlar..kafanıza göre takılın.herkes istediğini yapmakta özgürdür..biz birtek kocalarımıza bağlıyız..zemuszemus

X