Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

HEEE BENDE GÜLDÜM BAYAĞI AÇIKLAYICI OLDU DEDİM BİDAHA SORYA BİLE GEREK KALMADI DEDÜM SONRAMDA DAKTIRI DEĞİŞTİRDİM BU KADA UZMAN OLMASADA OLUR DEMİİ:lepi:

iyi yaptın canım gercekten cok uzman olmasına gerek yokmuş ama sen beni güldürdün allahta seni güldürsün canımkaydirigubbakcemile3

HAHAHAHAA ANACUM BİZİMKİ DAHA İLK OLUCAK AMA Bİ NAZ Bİ NİYAZ BAK DİYOM İŞTE İKİZ OLUCAK İSİMLERİ BİLE BELLİ NAZ İLE NİYAZ:lepi::lepi:delikafaduldendelikafadulden

hahahahah cok kömiksin canım ya valla iyiki varsınız moral buluyorum sizinle kac gündür üzgündüm leptop ta bozulmuştu giremiyodum şimdi kociş masalı bilgisayar almış ilk işim k.k ya girmek oldu iyikide gelmişim sen bizi güldürdün allahta seni güldürsünkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

iyi yaptın canım gercekten cok uzman olmasına gerek yokmuş ama sen beni güldürdün allahta seni güldürsün canımkaydirigubbakcemile3

Valla tatlum allahım hepimizin yüzünü güldürsün neşemiz bozulmasın huzurumuz yerinde sağlığımız yerinde olsun bidahaki ayda benim yüzümü güldürü inş.kistler gider filmde güzel çıkar tıkanmasın tüplerim yarabbim

amin canım amin senin icinde her şey yolunda gider inşallah dualarım seninle canım opuyorumnanaktan

üzülme canım benimde haftasonu geldi kırmızılar stress yapmak yok :)) herşeyin hayırlısı bebişlerimizin gelme zamanı değilmiş bu ay demekki opuyorumnanaktan

üzülme dicem ama biliyorum pek fayda etmicek yinede sen sabırlı ol canım herşeyin hayırlısı üzme kendini çalışmalara devam gelecek aya kalırız inş.boshayallersmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…