Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

selam kızlar...
dr. gittim sonundaa..bebişimin kalbi atıyor şuan gayet saglıklı....ve 6 haftalık...hmmm bunun dışında leke geldıgı için düşük olma olasılıgı hala var bunuda ben dikkat ederek ve ilaç alarak halledebılurmüşüm...yasaklar devm ediyor ve 15 gün sonra tekrar gidecegim.....şimdilik istanbuldan aktaracaklarım bu kadar sevgılı okurlar....:kahve:

nohutluuuu senın son sat kactı canım kalp atıslarını kac haftalıkken duydunnn bakem

kız yaomadığımız fırlamalıkmı kaldı kocişlere geçen ay hergün çalıştım yumurtlama günlerinde sonrası gün aşırı oldu bu ayda gün aşırı yaptık adet bitiminden itibaren adet belirtilerim başladı bu ayda olmadı galibaa bidahaki ay napsam karar veremedim valla

sezencim ben oluruna birakcam dedigin gibi yapmadıgımız şey kalmadı ya sıkıldım artık bi de hic kafama takmıycam zemuszemus

kız yaomadığımız fırlamalıkmı kaldı kocişlere geçen ay hergün çalıştım yumurtlama günlerinde sonrası gün aşırı oldu bu ayda gün aşırı yaptık adet bitiminden itibaren adet belirtilerim başladı bu ayda olmadı galibaa bidahaki ay napsam karar veremedim valla

valla canı ıkıncı cocuklar nedense cok nazlı oluyooo ben nerdeyse 2 senedır ugrasıyom anca geldııı

anacuuuuuuuuuum sistematik dediysek yumoşların gününü sayın demiyok bu ay vernel kullanın adet bitiminden sonra allah ne verdiyse artıkın günü aşar aşmaz artık takılmayın zevkine bırakın kurallara göre oynamayın yahuu

anacuuuuuuuuuum sistematik dediysek yumoşların gününü sayın demiyok bu ay vernel kullanın adet bitiminden sonra allah ne verdiyse artıkın günü aşar aşmaz artık takılmayın zevkine bırakın kurallara göre oynamayın yahuu

canım ben de senin dedigin gibi yapcam işte gün mün saymıycam artık ama calışmaları hızlandırcamkaydirigubbakcemile3

nohutluuuu senın son sat kactı canım kalp atıslarını kac haftalıkken duydunnn bakem
BENIM SAT 3 OCAK TI AMA DR DEDİİGİNE GÖRE 6 HAFTALIK VE KALP ATIŞINI DUYMADIM BEN TATLIM DR GÖSRETDI ELIYLE SADECE..
sezencim ben oluruna birakcam dedigin gibi yapmadıgımız şey kalmadı ya sıkıldım artık bi de hic kafama takmıycam zemuszemus

HA ŞÖYLE CANIMMM...opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

sağol tatlım bu tarafa yolun düşerse bende beklerimm cnmm untma sakın
İNŞALLAH BEBEMM İNŞALLAH ÇO İSTERİM BİRBİRİMİZE GİDİP GELELİM NE GÜZEL OLARRbayanssulusmilebayanssulusmile

VERNEL MII:roflol::roflol:

benim doktorum bana saçmalama adeti demişti uzman görüşü böyle kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3ohaoldumsmile

o neymiş öyle canım ya cok komik ama dedigin gibi uzman görüşüymüş bi bildigi varmış demekkikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

o neymiş öyle canım ya cok komik ama dedigin gibi uzman görüşüymüş bi bildigi varmış demekkikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

HEEE BENDE GÜLDÜM BAYAĞI AÇIKLAYICI OLDU DEDİM BİDAHA SORYA BİLE GEREK KALMADI DEDÜM SONRAMDA DAKTIRI DEĞİŞTİRDİM BU KADA UZMAN OLMASADA OLUR DEMİİ:lepi:

X