Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

selam kızlar..ne oluyoz böle anlamadım yaww.teker teker kırmızı kartları yiyoruz.oyuncu kalmadı sahada.neyse önümüzdeki maçlara bakalım artıkın...ceylanım gözün aydın kuşum..artık korkmana gerek yok.kalp atışlarının duyulmasıyla düşük riski yüzde 98 azalıyo bitanem..için rahat olsun yani.fazla kasma kendini..

selam kızlar..ne oluyoz böle anlamadım yaww.teker teker kırmızı kartları yiyoruz.oyuncu kalmadı sahada.neyse önümüzdeki maçlara bakalım artıkın...ceylanım gözün aydın kuşum..artık korkmana gerek yok.kalp atışlarının duyulmasıyla düşük riski yüzde 98 azalıyo bitanem..için rahat olsun yani.fazla kasma kendini..

sagol canım...inşalla dedigin gibi risk azalmıştır bebemm yaa...

sagol canım...inşalla dedigin gibi risk azalmıştır bebemm yaa...

ben bişey biliyomda sölüyom datlum..valla bak..gide gele kadın doğumcuya jinekolog oldum yaw.hiç korkma gari..rahat ol..devamlı yatmana bile gerek yok..ama sakın sakın ha başka bi yaramazlık yapma 3.ayın doluncaya kadar.ohaoldumsmile:eek:

nazar aldık nazar :nazar:

canım benimki tüp bebekti o kadar ilaç kullandımmafoldumben

hııımmm..anlıyorum seni..çok zor ama sen elinden gelenleri yapmışsın zaten..gerisi yaradana kalmış..sabret..benim bi arkadaşım vardı 9 sene gitmedik doktor,hacı,hoca koymadılar 3 aşılama 4 tüp bebek yok yok yok...kadın pes etti..2 sene sonra kadın 30 yaşına bastığında kendiliğinden hamiş oldu..karnı şişene kadarda inanamadı..opuyorumnanaktan

ben bişey biliyomda sölüyom datlum..valla bak..gide gele kadın doğumcuya jinekolog oldum yaw.hiç korkma gari..rahat ol..devamlı yatmana bile gerek yok..ama sakın sakın ha başka bi yaramazlık yapma 3.ayın doluncaya kadar.ohaoldumsmile:eek:

canım benım ılk gebelıgımdede bı sorun yoktu ama 10 hafdada kalbı durmuştu bu ndenle çk emın olamıyorum bekı onuncu ayı atlattıkdan sonra daha rahat olucam.....vaala ben yatıyoyorum devamlı cnm çünkü dr devam dedi...yaramazlıkdan kastın c.ilşki mi cnm ooooo o zaten yasak kocişle arama yastık koyuyom adnanla bihter gibi olduk:roflol:

canım benım ılk gebelıgımdede bı sorun yoktu ama 10 hafdada kalbı durmuştu bu ndenle çk emın olamıyorum bekı onuncu ayı atlattıkdan sonra daha rahat olucam.....vaala ben yatıyoyorum devamlı cnm çünkü dr devam dedi...yaramazlıkdan kastın c.ilşki mi cnm ooooo o zaten yasak kocişle arama yastık koyuyom adnanla bihter gibi olduk:roflol:

yat canım benim görümcede sen gibi hep yatıyo inş. hayırlısıyla bebişlerinizi dünyaya getirisiniz,sonrada bu günlerin acısını çıkarırsınız :))

kızlar sizce ben hamile olabilirmiyim normal adetim ayın 9uydu olmadım, geçen ay yani ocakta hem 9unda hem 27sinde oldum ama 27sindeki çok az ve iki gün sürdü. şimdi bel ve kasık ağrılarım var göğsüm kocaman :) şiş , dokununca ağrı oluo bide göğsümdeki damarların nerden nereye gittiğini talip edebiliyorum okadar belli yani:) ayıptır sölemesi gazda var. dün akşam idrar testi yaptım ama tek çizgi var negatif çıktı , adet de olmadım daha bide normalde benim adetim düzenlidir her ay olurdum kafam karıştı acaba hamilemiyim değilmiyim dün tek çizgiyi görünce çok moralim bozuldu :KK43: hamile olmak istiyorum:KK43:

X