Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

serap sen bitkisel biişiler düşünmüon mu kistler için soğan suyu.
selcan bu ay 2 gün yapmış.bırakmış çörek otu bal polen e devam etmişş

atarsın inşallaaah.of offfffffffffff.sen dayanıklı gacıymışsın tebrik ediorum seni.ben hemen yelkenleri suya indiriom vallaa.daha doktora gitmeden.
Belkide yoktur dimiiiiiiiiiiiiii

aman be tatlım ne olucak bi kistten dayanıcaz tabiki allah başka dert vermesin çok istedikçe hep sorunlar çıkıyo allah bizim sabrımızı deniyo sabretçez
tatlum varmı kasıklarda ağrııı batma ağırlık ateşin yüksekmi bunlarda hep belirti ben gögüsler çok ağrıyodu zati bu haplarla birlikte iyice taş oldu sende hiç şikayet yok galiba böyle ama adet düzensizliği niye oluyo niye ilk günler koyu geliyo bunlar daha sonra kist yapmasın fgalan diye hepsicazını sor doktora gidince unutuyosan not al sor ben hep unutuyom dfoktordan çıkınca aklıma geliyo soracağım sorular

serap sen bitkisel biişiler düşünmüon mu kistler için soğan suyu.
Selcan bu ay 2 gün yapmış.bırakmış çörek otu bal polen e devam etmişş

tatlım ben bal çörek otu tarçın karışımı yaptım o ay ara kanam oldu bende adetten 10 gün sonra o yüzden yapmam öyle şeyler doktor kontrolünde zaten hap kullanıyodum bide ben üstüne karışım yaptım altüst oldu aralık ayında bi adetten 10 gün sonra oldum sonra 30 gün sonra oldum şubatıda zati biliyosunuz 8 gün gecikmeli oldum

benim sadece adetim gecikti bebem.başka bişi yok gidem bakalım böle bi yere varamıom.
ben sana soğan suyu diom kist için iiyiymiş.rahmi akça pakça temisliomuş

benim sadece adetim gecikti bebem.başka bişi yok gidem bakalım böle bi yere varamıom.
ben sana soğan suyu diom kist için iiyiymiş.rahmi akça pakça temisliomuş

BİLMEMKİ, TATLUM KORKUYOM AMA NASI BİŞİ YAPAYIM AMAN EN FAZLA KİSTİ ATAMAM kaydirigubbakcemile3

ilahi sana ya .kendi derdime düştüm gezini sormadım.gesdin ne güsel stres attın sanırım bana da lasım öle bişiiiii

gel tatlum ortada biyerde buluşalım tur yapalımvalla güzel oldu be attum şitresimi ama gelince anacum kalayladı beni 5 gündür gitmedim hastayım çok hasta oldum sana eş dost lazım sana ana baba lazım değil diye :))))))))) çatlak anam

dikkat et kendine kuşum.anacuğun kısar böle işteeeeeeeeeeeeeeeeeee

2 bardak suyu kaynatıon 1 tane orta boy soğan (kırmızı -mor soğan olmıcekmiş)
4 e bölüp atıon kaynayan suya.5 dk kaynatıon.ılıtıp öğlen akşam yemekten 10 dk önce içion.s
sen öğlen yapamıcen heralde.sabah iç.
ama inanıosan faydasını görürsün bence.ben alternatif tıpa çok iananırım.

bide doğum kont hapıyl beraber içilirmi aceba.been ilgisi olduğunu sanmıom.
yaptım as önce içeceeeeeeeem.temislensin içerisi iyice.akıntıda oluomuş içince temizliomuş yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…