Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

anlıyo kuşum bide benimki eşşek kadar olunca farkedilmeyek gibi değildi yanııı ttalım idrarada sıkışıktım ben belki oda etkendir bilmiyorum ama eski doktorumda üstten bakıyodu hatta ben yumoş takibinde bile bazen üstten baktırıyodum idrara sıkışınca daha net görüyodu

anladım canım bi gidem bakim nerden görecekse artık.of offfffffffff içime kurt düştü bide bu çıksın.

azize1 canım 3 tane test yaptım bikaç gündür.hepsi de 5 dk sonra ikinci çizgi yoktu 1 saat sonra böle çıktı.güvenemedim o yüzden yani.biz de çok istiyoruz.pkoluyum ben de.inanamıyorum o yüzden bi de size sorayım dedim.

azize1 canım 3 tane test yaptım bikaç gündür.hepsi de 5 dk sonra ikinci çizgi yoktu 1 saat sonra böle çıktı.güvenemedim o yüzden yani.biz de çok istiyoruz.pkoluyum ben de.inanamıyorum o yüzden bi de size sorayım dedim.

canm iyice emin olmak istiyosan yarın sabah kan testi yaptır kesin sonuç çıkar canmm.

baktırces mecbur kuzum.eee varsa napilio anlat bakem bebek ertelenio mu.tadavi mi oluo :eek:klava:

tatlum bana bu ay doğ.kontrol hapı verdi kist gitsin diyee önceki doktorumda adetim gecikmişti zati adet söktürücü vermişti bidahaki aya bişi kalmamıştı bu ay ne olcek bilmiyom doktor atarsın dedi amma bilmiyom yanii atayımda kurtulayım kist gitmeden rahim filmide yok zatiii:uhm:

tatlum bana bu ay doğ.kontrol hapı verdi kist gitsin diyee önceki doktorumda adetim gecikmişti zati adet söktürücü vermişti bidahaki aya bişi kalmamıştı bu ay ne olcek bilmiyom doktor atarsın dedi amma bilmiyom yanii atayımda kurtulayım kist gitmeden rahim filmide yok zatiii:uhm:

atarsın inşallaaah.of offfffffffffff.sen dayanıklı gacıymışsın tebrik ediorum seni.ben hemen yelkenleri suya indiriom vallaa.daha doktora gitmeden.
belkide yoktur dimiiiiiiiiiiiiii

X