Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

kızz agdaya gıdıcemmm randevum warr donunce gırerım yınee:)
hmmm temizlenip paklanıp gelcen yanıı iyi barim...zemuszemuszemuszemus
cıceklerın geldıım mı kıjjjj yoksa bızım cıcegıde mı yollıyalım sanaa:):):):)

ıykk ne espırı ama
inennnççç kuscamm şincikk yaaa....sen espiri yapma kuzuu yaaa agdaya git sen agdayaakafamçokkarıştı kaydirigubbakcemile3
nohutlu slcn sızınde belınız agrıyomuuuu

evet canım ara ara şidditlı agırıyo benım...

slm kızlar dün test ysptım hiç bişe çıkmadı herhalde ben hamile değilim 3 gün kaldı adetime aslında ısım düşmedi 36.8 çıktı bugün gene ne dersiniz başka bi marka test alsam mı?

nohudum kabızlık var mı peki.bende doktor gibi ssoru soruom haaa.
cırcır sancısı gibi bişi ise gaz damı var aceba ondan olabilir

slm kızlar dün test ysptım hiç bişe çıkmadı herhalde ben hamile değilim 3 gün kaldı adetime aslında ısım düşmedi 36.8 çıktı bugün gene ne dersiniz başka bi marka test alsam mı?

canım benım de üç gün kla çıkmamıştı bir gün geçtikden snra yapmıştım silik çizgi çıkmıştı umutlandırmak istemem ama umutsuzluga kapılman içinde erken oldugunu düşünüyorum canım...

ay kızlar ben şimdi adetimin 2. günüdeyim ya.ayıptır sölemesi böle siyah siyak adet oluorum nie acebaaaaaaa

canım sen bi test yaptır bence benim spiralle kalan çok arkadaşım oldu..yinede hakkında hayırlısı olsun diyelim sıkma canını

biraz daha bekliyim diyorum test için ama adet için hiç bir belirti yok
bu sene hamile kalmayı planlıyordum zaten ama yaz sonu çünkü evde tadilat falan yapmam gerekiyordu biraz zamansız olucak ama napalım :CüvCüv: ay düşünemiyom kendimi böle :kedi: uzun zaman geçti ya unuttum

nohudum kabızlık var mı peki.bende doktor gibi ssoru soruom haaa.
cırcır sancısı gibi bişi ise gaz damı var aceba ondan olabilir

zaten gaz var bebemmm ondan oluyo thmınımce felaket gazım oluyo yaa.....akşam kociş gelsınde sıtımı sıvaslasın gazım çıkar belkımkaydirigubbakcemile3

biraz daha bekliyim diyorum test için ama adet için hiç bir belirti yok
bu sene hamile kalmayı planlıyordum zaten ama yaz sonu çünkü evde tadilat falan yapmam gerekiyordu biraz zamansız olucak ama napalım :CüvCüv: ay düşünemiyom kendimi böle :kedi: uzun zaman geçti ya unuttum

hakkından hayırlısı olsun canım...

Sağolun kızlar 2 gün daha bekleyi o zaman bakalım benim endişem bir önceki hamileliğimde 5 gün kala çıkmıştı o yüzden şimdi neden çıkmadı diye aslında, ne bileyim kan testinde de çıkmıomuş dediler günün geçmeyince

X