Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

kızlar bugün hazır doktora gitcem bi kan testi yaptırsammı nedersin,iz bi hafta var daha adetime acaba çıkarmıki bişey varsa ?

Sağol çiçek8182, sana da inşallah. Bir de ne oluyor kızlar biliyor musunuz, çok afedersiniz hep sessiz sessiz geğiriyorum. Bunu okudum hamilelik belirtisiymiş. Bakalım. Çok heyecanlıyım ya. İlk denememiz sayılır.

bi hamişlik belirtisi daha öğrenmiş oldum canım :KK70:
ama çokta belirtilere takılma oluruna bırak

isra87, daha sen yeni evli sayılırsın mutlaka olur herşeyin bir zamanı var mutlaka. ben 1,5 yıllık evliyim hala bana yeni evliymişiz gibi geliyor. hele 8 ayda daha yeni yeni alışırsınız birbirinize. kafana takma neden olmuyor diye evliliğinin tadını çıkar. seninle beraber geri sayım yapalım. :)

isra; paraya yazık çıkmaz çünkü. yaptırma derim. adetimi bekle sabırsız olursan stresten bebek gelmez ha ona göre oluyruna bırakacaksın.
çiçek, oluruna bırakıyorum ama hamile olsam ne güzel olurdu. bazen de hamileysem diye düşünüp paniğe kapılıyorum.

isra87, daha sen yeni evli sayılırsın mutlaka olur herşeyin bir zamanı var mutlaka. ben 1,5 yıllık evliyim hala bana yeni evliymişiz gibi geliyor. hele 8 ayda daha yeni yeni alışırsınız birbirinize. kafana takma neden olmuyor diye evliliğinin tadını çıkar. seninle beraber geri sayım yapalım. :)

canım bi yanım biliyor daha yeni herşeyin bi zamanı var ama bi yanımda sabırsızlanıyor niye olmuyor diye. bide canım ben istanbuldan antep e gelin geldim burası hiç bizim oralar gibi değil mesela bizde yeni evliden hemen çocu beklemezler evliliğin tadını çıkarın derler burası çok farklı hiç unutmuyorum daha bi aylık falan evliydim bi komşuya gitmiştik bebek varmı diye sordu bi tuhaf oldum ve bu hep böyle devam etti aslında öyle çevreden kolay etkilenen biri değilim ama psikolojim okadar farklı olmuşki burda biran önce olsunda rahatlim diyorum bide yalnızım canım burda kimsem yok en azından bebeğimle vakit geçirim diyorum ayy ne yazdım bee içimi döktüm:))))

Seni anlıyorum canım, ben den Ankara'ya geldim ıstanbul'dan. insan yalnız olunca mutlaka kafasını meşgul edecek bir şey arıyor. istanbuldan sonra ankara da çekilmiyor. ben antep'e gelmiştim eşimle berbaber o bile antep ankaradan daha iyi demişti. insanları çok sıcak. sen hamileliği kafana takma oo daha önünde aylar var. bebek olduktan sonra da keşke biraz daha bekleseymişim gibi de deme birçokları gibi.

Seni anlıyorum canım, ben den Ankara'ya geldim İstanbul'dan. insan yalnız olunca mutlaka kafasını meşgul edecek bir şey arıyor. istanbuldan sonra ankara da çekilmiyor. ben antep'e gelmiştim eşimle berbaber o bile antep ankaradan daha iyi demişti. insanları çok sıcak. sen hamileliği kafana takma oo daha önünde aylar var. bebek olduktan sonra da keşke biraz daha bekleseymişim gibi de deme birçokları gibi.

aynen öyle canım yalnızlık çekilmiyor valla .antep güzel bi şehir canım bende beğeniyorum ama istanbul gibi olamaz tabi bide ben alışmışım hep kalabalığa aile olsun arkadaşlar olsun hiç yalnız kalmazdım istanbuldayken ama burda hliyle yalnız kalıyorum banada benim ailem öyle diyor kız bi babaannem var 70 yaşında kadın bile diyoki daha yenisin boşver tadını çıkar olmazsa tüp bebek yaparsın diyor:)) ayy canım feda olsun sana baklava gel ben sana yediririm valla

aynen bir arkadaşım bile gelip evimi göremedi çok acı birşey. hepsinin zaten küçük bebekleri var gelmeleri de zor. nasip ne yapalım. bebek için de herkes ne zaman olursa olur olmazsa olmaz dedim o zaman oldu diyor. ben kendimi 8 aylık evliyken hatırlıyorum da, insan hala şaşkın oluyor ne kadar eşini sevsen de, bambaşka bir ortamın içine girdiğin için şok yaşıyorsun bunu da atlattıktan sonra anlıyorsun. ben yenş yeni alıştım sayılır. bu arada sakın test yaptırma zaten bir hafta öncesinde çıkanı hiç duymadım boşu boşuna üzüntü. adet gününü bekle geçsin ondan sonra ancak. beraber benimle yapacaksın test.

aynen bir arkadaşım bile gelip evimi göremedi çok acı birşey. hepsinin zaten küçük bebekleri var gelmeleri de zor. nasip ne yapalım. bebek için de herkes ne zaman olursa olur olmazsa olmaz dedim o zaman oldu diyor. ben kendimi 8 aylık evliyken hatırlıyorum da, insan hala şaşkın oluyor ne kadar eşini sevsen de, bambaşka bir ortamın içine girdiğin için şok yaşıyorsun bunu da atlattıktan sonra anlıyorsun. ben yenş yeni alıştım sayılır. bu arada sakın test yaptırma zaten bir hafta öncesinde çıkanı hiç duymadım boşu boşuna üzüntü. adet gününü bekle geçsin ondan sonra ancak. beraber benimle yapacaksın test.

valla canım dediğin gibi insan ancak alışıyor ben de daha yeni yeni alışıyorum hem bulunduğum yer hem kocama hem evime hala daha bazen ailemin evini arıyorum kendi evim orası sanıyorum:) bakalım canım biraz daha beklim haftaya yaptırırım test tabi adet olmazsam sen öğrencimisin canım profilinde öyle yazıyo

evet bana da yeni evimde misafirmişim gibi gelirdi. sanki eve geri dönecekmişim gibi çok özlüyordum. bizimkileri hala özlüyorum ama evi sahiplendim sanki. dışardan okuyorum. ev hanımıyla değiştiriyim. gideyim biraz iş yapayım temizlik vesaire görüşürüz.

evet bana da yeni evimde misafirmişim gibi gelirdi. sanki eve geri dönecekmişim gibi çok özlüyordum. bizimkileri hala özlüyorum ama evi sahiplendim sanki. dışardan okuyorum. ev hanımıyla değiştiriyim. gideyim biraz iş yapayım temizlik vesaire görüşürüz.

bende okuyorum canım açıköğretim fak. halkla ilişkiler okuyorum ondan sordum bide kpss ye kazırlanıyorum şimdi eylülde sınav varya bakalım inşallah iyi bi puan alırım

X