Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

canuuuuuuuuuum,dün akşaö miasfirim vardı bugünde dışardaydık yeni geldik giremedim.
bu arada dün leke geldi.bugünde tam olarak adet oldum çok rahatladım.ama bitince doktora gitcem.nie gecikiomuş bi öğrenim.
nohudum seninde yarın güsel test sonuçlarını alırıs inşallaaah
hepinizi öpüorum kıslar

:ecrin_bebek: :ecrin_bebek: :ecrin_bebek: :ecrin_bebek: :ecrin_bebek:

bende seni öpuyommm kuzuuuuuolumunekankayizsmile
kızlar huuu nerdesiniz...
ben burdayımmm selamma.s.

iyi yapmışsın tatlım bende bugün eski işyerimden arkadaşlarla bulustum cok yedim galiba mide fesadı geçirmek üzereyim:)
bebiş iyi allaha şükür oynuyo içerde :) eren nasıl

iyi yapmışsın tatlım bende bugün eski işyerimden arkadaşlarla bulustum cok yedim galiba mide fesadı geçirmek üzereyim:)
bebiş iyi allaha şükür oynuyo içerde :) eren nasıl

ohhh maaşallah erencim iyi çok şükür arada seni soruyo betülün karnı çok büyümüştür diyo kaydirigubbakcemile3 bana diyo sende şimdi 5aylık olcaktın anne bebek ölmeseydi diyo...yavrum hiç unutmuyo.
3ayın kaldı heycan varmı ? korku?

ay canım benim içim acıdı ya inşallah seninde olacak söyle erenime üzülmesin benimkini sever o arada sende hamile kalırsın allahın izniyle..
ben bugün itibari ile 11 kg aldım valla kendimi frenleyemiyorum çok şiştim allahtan zayıf hamile kaldım yoksa ne yapardım bılmıyorum 60 kg olmusum bebiş saglıklı olsunda gerisini önemsemıyorum bu sefer olacak allahın izniyle yaa daha yeni benimseyebildim hamileliğimi hep içimde ya kaybedersem duygusu hakimdi biliyosun..
seninkide bu sefer olacak öyle hissediyorum allah en kısa zamanda sanada hayırlı bir kız cocugu nasip eder insallah :Saruboceq:

hayrlı olsun betl_24 rabbim saglıkla kucagına almayı nasıp etsın canım...

sen napıyon abla nasıl gidiyo annene gitmişsin gezmişin biras....yaa ben evımı ösledım abla yaaa.. yarın dr sorun yok derse vınnnn eve valla:)

canım yaa benimde düşme tehlikem vardı yanımda kimsede yoktu bide çocuğumda var ilgilenmem gereken...sen evinde çok rahat kalabilirsin aslında.teksin bi kocan var idare etsin artık şu dönemi...sadece yemeğini yapsan yeter öyle ev işi yapma eşine yaptır.dr. sor bakalım yemek yapa bilirmiyim diye.bana yemek yapabilirsin demişti toz ala bikirsin ama ağır evişi yok dedi.

aminnn :Saruboceq: :ecrin_bebek: ohh negüzel olmuşsundur şimdi tosun tosun :lepi: sen doğuma kadar 70 e yaklaşırsın kızz kaydirigubbakcemile3 ama olsun o kilolar gidr canmm. bende şu mart ayını bi atlatıyım başlıcaz kısmet olursa :Saruboceq: test sonuçlarım temiz çıktı dr. ilk sınavı geçtiniz demiş erkana. şimdi kromozon testinin sonuçlarını bekliyoz canmm...hayırlısı olsun hakkımızda :Saruboceq:

hadi hayırlısı dua edicem sana inşallah erenımın kardesi cabuk gelir:) dr gittiğine benim kullandığım iğneleri de bir sor istersen benımde test sonucları temiz cıkmıstı ama önlem olarak kullanmıstım onların işe yaradıgını düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…