Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

ewet canım evi topladım.ama akşama yemekli misafirim var.biras dinleniorum yemek yapmaya girişcemmdelikafadulden

hımm kıss dünden beri işi yapmaktan yoruldun zaten bugünde yorulucan desene geldimi kırmızılar

ayyy sorma canım ya mahvoldum zaten.haftaya çok doluyum misafir filan.önümüsdeki haftayı atlatırsam rahatlıcam inşallllaaaah

hala hastalanmadım canım ya.akşam ilaç içeye başladım işte.olmazsam eee bide fırsat bulursam salı günü doktora gitmyi düşünüorum

yok canım ben pazartesi genel temizlik yapıcam silme süpürme toz alma gibi bugün hem renkli hem beyaz çamaşırım vardı onları yıkıyorum

aslında bende öle pzt leri genel yapıorum ama bu aralar şaştı işte.
çamaşırları temizlik olduğunu gün yıkamamaya çalışıorum bende ikisi bir zor oluo vallaa.ser topla katla bide temzilik ağır oluooo

ne ilacı içiyosun?

sezoş ya hastalansamda doktora gidim sence.hiiç normal değil benim için bu kadar gecikmesi.
hastalanırsam da muayne edilirmiki

sezoş ya hastalansamda doktora gidim sence.hiiç normal değil benim için bu kadar gecikmesi.
hastalanırsam da muayne edilirmiki
git kuşum sen kürtajdan sonra hap kullandın hep dimi o haplar düzene sokmuş ama bu ay olmaman hiç iyi değil gecikmesi yani kürtajdan sonra gecikme olması iyi değil derler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…