Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

hoşbulduk canm...
senin yemeğini yedik bi güzel eren çok beğendi
şimdi baba oğul biraz yürüyüşe çıktılar bende size bi bakım dedim.herkez dağılmış.....

hımm ne güzel bak buna sevindim ne yaptın eklesene beniiiiii özleden aldınmı msjmı

slm kızlar dayanamadım bu geceden test yaptım hiç bişey çıkmadı silik bi çizgi bile yok daha erken ama çıkmadıysa çıkmaz artık demi 5-6 gün var günüme üzüldüm

azizecimm kırmızılar geldi benim.listeye ekle canımm.18 şubat artık bebiş denemelerine başlayabilirim.2 ayım dolduu.

:ecrin_bebek: :Saruboceq: :lepi:

sağlık olsun canım.üsülmeee sakın.ben daha kırmızıları göremedim ki.bide onun sıkıntısını yaşıyorum

iyi olmaya çalışıyorum derken cnm canını sıkan bişeymi var?

ah canım keske verseydın 1 sınıfa valla cocuklar cın gıbı becerırdı bence valla benımkını alsalardı bu sene verecektım 1 .sınıfaaa ama ana okuluna gıdıyoo pek sorunum yok belım agrıyoo

ah canım keske verseydın 1 sınıfa valla cocuklar cın gıbı becerırdı bence valla benımkını alsalardı bu sene verecektım 1 .sınıfaaa ama ana okuluna gıdıyoo pek sorunum yok belım agrıyoo
anaokuluda çok zevkli mahrum kalsın istemedim oyunlar piyesler gösteriler çok güzel vekit geçiriyolar onları görünce benim bile gidesim geliyo valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…