Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

mervam ne dedı doktor sadece kan tahlılınemı baktı?? ozlemeı gıttın dewletemı?? dewlette alttanmuayne edıolarmı?

sımdıde ben coksoru sordumm yafsss

walla sezencım yaa cok korkuorummm bıde cataldan nefret edıorummm hıc hoz anılarım yok onunlka:)

walla sezencım yaa cok korkuorummm bıde cataldan nefret edıorummm hıc hoz anılarım yok onunlka:)
çatal o bacakların açıldığı masamı aynen onu bende hiç sevmiyorum çok savunmasız hissediyorum orda kendimi ama alttan muaynede acımıyomuş öyle duydum

eed canımm allah dusurmesın walla ole kurtaj ıcın oraya....ole dıoherkes allatan ultrasyıon acımıomuss

mervam ne dedı doktor sadece kan tahlılınemı baktı?? ozlemeı gıttın dewletemı?? dewlette alttanmuayne edıolarmı?

sımdıde ben coksoru sordumm yafsss

degerıme baktı ben gecen hazıran ayınd akımyasal gebelık gecırmıstım doktora dedım gene olur dıye korkuyorum dedım oda dedı senın degerlerın kımyasal degıll kımyasal gebelık dusuk olur ıyı olur dedı deger 1600 cıkınca karından gorunuyomus alttan bakarsak suan gorunebılır dedı ama ben ıstemedıım haftaya gıdecem işte ben alttan muayahaneden nefret edıyorummm

ya aslnda kendını kasmasan acımazzz ama bız cok kasıyoz kıslar kendımızı o yuzden acıyo ben cok utanıyorumyaaa ıyyyyy

yaa ewett bende kasıorumkendımı bundan oncekı dr uım kadındıı onda bıle utanıodum sımdık erkek dr a gıtmeyıdusunuormm nappcam bılmemm:) utanıo ınsann işte

yaa ewett bende kasıorumkendımı bundan oncekı dr uım kadındıı onda bıle utanıodum sımdık erkek dr a gıtmeyıdusunuormm nappcam bılmemm:) utanıo ınsann işte

bence talım alttan baktırmaaa bıraz sabret ultrasyonda gorunur ben ozele gıdıyorum kadın doktor tercıh edıyoruum ben tek soru bel agrılarııım yatmaktanda sıkılıyoom benım 6 yasında bı oglum var 6 yıl once sat 16 ocaktı sımdıdıe 16 ocakdelikafadulden

ya kızlar biz boşuna kasıyoruz doktorlar hergün alttan muayene ettikleri için onlar oraya bakmıyolar bile bizim komşunun kocası kadın doğum doktoruydu karısına hergün ooo.... nu görmekten bıktım diyemişş

oglum sezeryanla dunyaya geldı heral buda oyle olur rabbım nasıp ederse onuda abısı gıbı 22 ekımde dogurmak ısterıım

ya kızlar biz boşuna kasıyoruz doktorlar hergün alttan muayene ettikleri için onlar oraya bakmıyolar bile bizim komşunun kocası kadın doğum doktoruydu karısına hergün ooo.... nu görmekten bıktım diyemişş

evet orası oylede pıskoljıkmen ınsan kotu oluyoooo

X