Aralık ayında gebelik düşünen arkadaşlar

merhaba kızlar
doktorumu değiştirdim malesef eşimde morfoloji %22 ileri hareketlilik %15 çıktı eşim şimdi ilaç kullanmaya başladı moralim çok bozuk doktor 3 aylık tedaviye tuttu eşimi. eşimde varikoselden şüphelendi doktor çok şükür çıkmadı. inş tedavvi en kısa zamnda olumlu sonuç verirde sevinçli haber alırız inşallah bilgisi olan ne olur cevap yazsın

Son düzenleme:

Konu hakkında bilgi sahibi değilim canım... ama öncelikle bizlerin sağlığı.. Eşine acil şifalar dilerim.. Önce siz sonra bebiş... Psikolojik yönden destek ol eşine, erkekler bizlerden zor atlatır böyle durumları..

Hayırlı uğurlu olsun canım.. Rabbim seni ve bebişini korusun.. İsteyen herkese nasip etsin rabbim inşallah. :)

merhaba canlar... benim yarın ovulasyonun 14. günü olacak yarından itibaren test sezonunu açmayı planlıyorum
ancak bu kadar dayanabildim. dayandım ama ovulasyon testi yapıyorum hala bugün yaptım baya koyu çıktı 2. çizgi yarına aynı olurlar 2. defa da yumurtlayacağım sanırım önceki olmazsa bu tutar belki diye çalışmaya devam ediyoruz biz

Selam kizar,ben de kisaca kendimden yazayim.29 yasim var,ikinci bebisimi pilanliyorum,aslinda daha sonra isterdim ama cocuk olsun da ikisi birlikte buyusun deyenlerdenim :) Birinci oglum 15 aylik,onu da cok heyecanla bekliyordum,ilk oldugu icin cok cok acemiydim :) yumurtlamadan sonra her sabah test yapiyordum,emindim ki hamileyim ve icime dogdugu gibi oldu adetime 4 gun kala slik cizgiyi yakaladim,sonra cizgi koyulasana kadar test yaptim( kan testine gitmedim) ....simdi cok sukur buyuk erkek oldu abiolmak istiyo simdi de :)insallah olamayanlara verir yuce Yaratan,ve bana da bi bebis daha verir :). Kasimin 16 si adet oldum,yumurtlamayi falan izlemedim ama icime dogdu hamileyim diye,bakalim gercekten hamis miyim :) insallah kucuk meleyim benimledir....

arkadaşlar ben de adet oldum bir hafta sonra yine tam yol ileri İnşaAllah bu defa olur...isteyen herkes için Rabbim nasib etsin

İsteyen herkese rabbim nasip etsin kızlar
Bende kırmızı kartı yiyecem yüksek ihtimalle BAT 11 i
Benim mantar yine hortladı eşimide yolladım doktora onda da çıktı,şimdi bende randevu aldım kadın doğumdan
Pazartesi bi kontrol olucam mantar için hem de idrar yolları içinn
Yine enfeksiyon çıkarsa öbür ay bana deneme yok

Diyete mi başlıyoruuuzz hep beraber ben zaten 45 kilocukum

Geçmiş olsun canım.. Önce anne baba sağlığı .. Sonra bebiş.. Dikkat et kendine..

Ben Aralik 17 de adet olmaliyim...Insallah olmam ya Her an adet olacakmisim gibi belim ve karnim agiriyor...tuhaf hissediyorum kendimi offff heyecan yaptimmmmm

Merhaba arkadaşlar;
Ben uzun süredir kasım topiğinde takılanlardanım. Baktım herkes başka topiklere kaymış ben de araştırırken kendime en yakın burayı buldum. Seviyeli hoş bir sohbet ortamı var. Benim BAT 15 aralık. Ama ümidim yok valla ne yalan söyliyim. Daha önce bir kimyasal geçirdim. B-hcg değerim 658 lerden sonra düştü yükselmedi bi türlü. O zaman içimde tuhaf bi his oluşmuştu. İdrar testi yapmadan kendimden emindim. Hamileyim diye. O dönem pek bebek düşünmüyorduk eşimle. Beklemediğim için korkmuştum açıkçası. Sonra ona alışmıştım. Karnımı seviyordum. Ama değerler yükselmedi bi türlü. 2 farklı doktora gittik. Kimyasal dediler. Şimdi istiyoruz 5 gün kaldı ama hiç bi his yok içimde. Göğüslerim büyümüştü acıyordu 4-5 gün önce indiler şimdi. O da etkili böyle düşünmem de. Allahım inşallah hayırlı zamanda hayırlısıyla sağlıklı bi bebek nasip eder bize de. Hep böyle dua ediyorum. Gönlüm bir yandan çok istiyor bir yandan da hayırlısıysa göster ya rabbim diyorum.
Listeye eklemeyin çünkü adetim çok düzensizdir. Hem daha önceki kimyasal yüzünden hem de adet düzensizliğimden doyaı 10-15 dün geçmeden test yapmıycam. Dayanıcam sabredicem. Herkese mutlu günler diliyorum.

bende ayın 15 i ni bekliyorum bakalım nolcak belim kasıklarım ağrıyo ama hayırlısı olsun

Hayırlısı olsun arkadaşım.. Mantıklı olmakta fayda var tabi beklemek en iyisi... Sağlıkla gelsin bebişler geleceklerinde.. ÖNEMLİ OLAN SAĞLIKLA GELMELERİ..

günaydın kızlar... bugün bat günüm gelen giden yok henüz şükür... bu sabah 9. gebelik testimi 4. ovu testimi yaptım pozitif ikisi de cuma doktora gidicem merakla bekliyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…