Aralık ayında gebelik düşünen arkadaşlar

benide ekleyın kızlar bende 18 aralık ınsallah gelmez,kızım cok kardes ıstıyor bu 3.ayımız nasıpse olsun ınsallah allah hepınızın gonlune gore versın

Beni de ekleyin kızlar bat tarihim 21 Aralık.Bu ay ovulasyon testini kullandım çok istiyorum anne olmayı..

mrb kızlar, adet tarihime 9 gün var, ama az önce idrar testi yaptım çokçok silik 2. çizgi çıktı. 2 senedir istediğimiz için, beklemeye tahammülüm kalmadı o yüzden her ay yapıyorum walla bu arada ben bu ay 2 kere adet oldum, normal adet tarihimde 3 gün kahverengi akıntım geldi, bundan 17 gün sonra da 3 gün azar azar kan geldi. o yüzden adet tarihim hangisi anlmadım açıkcası. son kanamaya göre adetime 9 gün kaldı. hikayem bu. bana yorum yapın lütfen, yarın yine test yapıcam, bakalım adet olana kadar renginden koyulaşma olursa çizginin adet günümde kan veririm belki. bana dua edin olur mu? Allah kimseyi bebeksiz bırakmasın.

Valla ben de ayni senin gibi 9 gun kala yaptim cok cok silik cikti her gun yapiyorum hala ayni adetim dundu olmadim olacak gibi de deyil qaliba,icime doldu hamileyim,bu gun kan testi yaptim yarin cevabi alicam,bakalim,insallah hamileyim yoksa gercekten cok uzulurum sen de kan testi yap bence gunun gelince...insallah sen de hamishsin

kızlar herkese merhaba. ben tam yumurtlama günlerindeyim şu an çalışmalara devam gün aşırı inşallah bu ay olacak .inşallah topik hamiş dolacak

siz günaşırı yazmışsınız ama bazı yerlerde 12, 14, 16. günler yazıyor, yani her gün demiyor

siz günaşırı yazmışsınız ama bazı yerlerde 12, 14, 16. günler yazıyor, yani her gün demiyor

tatlım aslında yumurtlama günlerini tutturmak önemli olan normalde 28 günde bir adet olan bayanın yumurtlama günü 14. gündür bu ileri yada geri tabiki oynayabilir ama ben 26 günde bir oluyorum ve yumurtladığımıda anlıyorum aslında akıntım oluyor saydam şekilde sonra sarıya dönerek rengi ilerliyor adetime kadar sonrada adet oluyorum . doktor bana 10.günden başla dedi adetinden sonra gün aşırı çalışın bizde öyle yapıyoruz şu anda yumurtluyorum akıntım var inşallah tutturacağız bu sefer kocişşş benden kaçamazzzzzzzzzzzzzz

kızlaarrrrrrrrr hamileyimmmmmmmmmm 4 hafta 3 günlükkk keseyi de gördük bugün çok mutluyummm darısı isteyenlerin başına....

Allahımm insaAAlahh bu ay bizleri de böyle sevinen arkadaslardan, yüzümüzün güldügüğü arkadaslardan eyle.. aminnn

Kizlar son 3 gun kaldi cok heyecanliyim...Allahimmmm lutfen adet olmayim Allah hepimize saglikli guzelmi guzel bebekler verir insallahhhh

herkese merhaba kızlar bende aranıza katıldım .. geçen sene kasım ayında 24 haftalık bebeğimi kaybettim. 6 aylık korunma sürecini tamamladıktan sonra haziran ayından beri deniyoruz ama biz çalışmaya başladıktan sonra Bende adet düzensizliği oldu . doktora gittim pkolu olduğumu öğrendim.. progestan verdi onu kullanıyorum hamile kalabiliceğimi söyledi .belki 1 ayda dedi belk, 3 ayda dedi. kendimi sıkmamamı rahat olmamı söyledi . bu aralar pek fazla kafama takmıyorum .. 26 aralık beklenen adetim .. allahım inşallah gelmez mutlu haber alırım. ALLAH isteyen herkesede naip etsin . kimsenin kucağı boş kalmasın :))

Kızlar merhaba ... Yılsonu mali işleri yüzünden giremiyorum.... Adet tarihim yarın ama Gebelik testlerim negatif cıktı .. Yani ümit yok... Dilerim sizler tutturursunuz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…